دسته بندی: صفر تا صد بازی فری فایر

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • 5.0 ستاره
  • 32 دیدگاه
  • 3.5k بازدید
  • 6 دقیقه

اگر با گیم پلی بازی فری فایر آشنایی کافی داشته باشید، می‌دانید که علاوه بر شخصیت های بازی، حیوانات بازی فری فایر نیز باعث ایجاد برتری هایی می‌شوند. استفاده از پت های بازی فری فایر در واقع یکی از روش های ارتقاء سطح توانایی هایتان می باشد. به دلیل گستردگی پت های Free Fire هر یک از آنها دارای مهارت‌های خاصی می‌باشند که می‌توانند بروی عملکرد شما در بازی تاثیر بگذارند. ما در این پست قصد داریم اطلاعاتی در مورد ویژگی های این حیوانات و نحوه بدست آوردن آنها به شما عزیزان ارائه دهیم.

حیوانات بازی فری فایر و ویژگی هایشان

در حالی که اطلاعات زیادی در مورد شخصیت ها، سلاح های و ترفندهای بازی Free Fire وجود دارد، شاید بندرت اطلاعاتی در مورد حیوانات بازی فری فایر پیدا بکنید. در این قسمت پست قرار است بیشتر درباره پت های فری فایر بدانیم و اینکه چگونه هر کدام می توانند با توانایی هایشان، در بازی به ما کمک کنند.

اگر شما مدت زیادی است که از گیمرهای بازی فری فایر هستید قطعا متوجه شده اید که در هر آپدیت مجموعه ای از آپشن ها و خصوصیات جدید به حیوانات بازی فری فایر اضافه می‌شود. پس داشتن شناخت کافی در مورد هر یک از این حیوانات، به شما در انتخاب پت free fire کمک شایانی می کند. بدیهی است شما باید تمامی ویژگی های حیوان خود را شناخته و سپس آن را انتخاب کنید تا با مهارت، بیشترین بهره را از آن ببرید.

در زیر تمامی حیوانات محبوب و خاص بازی را به همراه توانایی هایشان برای شما آماده کرده ایم.

حیوانات بازی فری فایر falco فالکو پرنده

پرنده بازی فری فایر <Falco>

این حیوان بازی فری فایر که به تازگی به مجموعه پت های فری فایر اضافه شده است یک پرنده است که دارای توانایی و محبوبیت ویژه‌ای می‌باشد. فالکو می‌تواند سرعت و کنترل شما را در استفاده از چتر نجات در شروع بازی تا حد قابل توجهی افزایش دهد. نکته جالب اینست که این توانایی به تمام اعضای تیم اعمال می‌شود. همچنین این پرنده قادر است قبل از سایر بازیکنان اسلحه ها را برای شما بردارد. در بازی به صورت تیمی حتما یکی از اعضای تیم باید این پت را داشته باشد تا شما به صورت چشم گیر در همان ابتدای بازی جلو بیافتید!

حیوانات بازی فری فایر اوترو

حیوان پزشک بازی فری فایر <Ottero>

این پت بانمک دارای یک هدفون و یک کلاه است. همانطور که از عنوان بخش معلوم است توانایی این حیوان بازی فری فایر زمانی دیده می‌شود که شما از کیت درمانی برای بهبود جان هم تیمی های خود استفاده می‌کنید. اوترو در سطح یک می تواند تا ۳۵ درصد و در سطح ۵ تا ۵۰ درصد از جان بازیکنان هم تیمی شما را بهبود دهد. پس در بحبوحه درگیری ها، یک پزشک تمام عیار را در کنار خود دارید.

محبوب ترین حیوانات بازی فری فایر poring

زره شما در بازی <Poring>

این پت free fire دارای یک توانایی خاص است که باعث می شود او را کنار اکثر بازیکنان سولو مشاهده کنید. پورینگ مقاومت کلاه ایمنی و زره شما در هر ۳ ثانیه یک درصد افزایش می دهد!! علاوه بر این باعث می شود که سطح مقاومت زره و کلاه ایمنی شما نیز کم نشود. این حیوان بازی فری فایر در سطح ۵ هر دو ثانیه مقاومت زره و کلاه ایمنی شما را یک درصد افزایش خواهد داد. پس اگر طرفدار بازی تک نفره و درگیرانه هستید پورینگ را در کنار خود به میدان نبرد ببرید تا شما را به تانک تبدیل کند.

حیوانات بازی فری فایر silver fox

کمک های اولیه در بازی <Spirit Fox>

همانطور که از نام این پت free fire پیداست او یک روباه خانگی دوست داشتنی می‌باشد. توانایی ویژه آن همانطور که از عنوان پیداست، این است که می تواند کیت پزشکی و تجهیزات بهبود جان را در اختیار شما قرار دهد. با ارتقای اسپریت فاکس به سطح ۵، او می‌تواند ۷ جان به سطح سلامت شما اضافه کند!! با داشتن او درکنارتان کمی خیالتان از کمک های اولیه راحت می‌شود و می‌توانید وقت خود را صرف یافتن تجهیزات دیگر نمایید.

Shiba از حیوانات فری فایر

<Shiba> رادار قارچ

یکی از حیوانات بازی فری فایر  یک حیوان دوست داشتنی به نام شیبا است که می تواند تا ۶ سطح ارتقا یابد. می‌باشد شیبا یکی از محبوب ترین پت های فری فایر می باشد که در هر سطح قابلیت ها و توانایی های خاصی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. اما مهمترین توانایی این پت نمایش قارچهای موجود در اطراف شما روی نقشه است.

شیبا می‌تواند در هر ۱۸۰ ثانیه یک بار مکان تمام قارچ هایی را که در اطراف شما وجود دارند را روی نقشه (به مدت ۳۰ ثانیه) مشخص کند. با ارتقای او به سطح ۵ این زمان به ۱۵۰ ثانیه کاهش می یابد. با توجه اهمیت قارچ ها در بازی فری فایر، اکثر بازیکنان از شیبا استفاده می کنند.

نکته: پس از اینکه شما شیبا را برای خود انتخاب کردید برای تجهیز او، باید ۴۵۰ جم بپردازید ولی تغییر نام او رایگان است. برای استفاده از تمام پتانسیل این پت free fire می توانید از طریق سایت ما اقدام به خرید جم مورد نیاز خود نمایید.

حیوانات بازی فری فایر کیتی

<Kitty> بانمک‌ترین حیوان بازی فری فایر

کیتی همانند شیبا یک گربه ملوس و دوست داشتنی است اما با یک تفاوت عمده در توانایی همراه هست. کیتی در لول ۱ هیچ توانایی خاصی ندارد و با افزایش لول او به لول ۵ هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتد!! بله درست شنیدید کیتی فقط یک حیوان بانمک هست که در جنگ به هیچ دردی نمی‌خورد. اما شاید این حیوان را در طول بازی در کنار چندین بازیکن مشاهده کنید.

این دست گیمرها با اعتماد به توانایی خود، کیتی را در کنار خود با میدان نبرد میبرند تا به شما قابت کنند آنها به هیچ کمک و توانایی اضافی جهت شکست شما نیاز ندارد. از این درست بازیکنان فرار کنید زیرا اکثرا بازیکنان بسیار جرفه ای هستند و فرصت فکر کردن را هم به شما نخواهند داد. پس در بازی به کیتی به عنوان چراغ هشدار نگاه کنید ...

ماربل شیت

<Mechanical Pup> سگ مکانیکی

همانند کیتی که در بالا اشاره کردیم پاپ مکانیکی نیز فاقد هرگونه اسکیل اضافی می‌باشد و این موضوع با افزایش لول او نیز تغییر نمی‌کند. پس مثل کیتی به او نگاه کنید به عنوان یک زنگ خطر ...

 

Night Panther حیوانات بازی فری فایر نایت کراولر

<Night Panther> جعبه ابزار شما

این حیوان بازی فری فایر یک گربه رباتیک بسیار بزرگ است. نایت پانتر یک قابلیت خاص و ویژه دارد و آن هم این است که فضای کوله پشتی شما را تا ۱۵ درصد افزایش می دهد!! با ارتقای او به سطح ۵ می‌توانید این فضا را به ۳۰ درصد برسانید. این حیوان برای بازیکنانی که مدام در حال جمع‌آوری تجهیزات هستند و اکثرا با مشکل جا در کوله پشتی خود مواجه هستند گزینه بسیار مناسبی است.

detective panda حیوانات بازی فری فایر پاندای کاراگاه

<Detective Panda> همراه وفادار شما

پاندای کارآگاه به عنوان یک پزشک وفادار، قابلیت بازیابی جان شما را دارد و در سطح ۵ این توانایی به بازیابی تا ۷ جان ارتقا خواهد یافت. برای درک بهتر این پاندای بامزه، او را کنار خود به جنگ ببرید تا در هنگام مجروح شدن شما، ارزش خود را به شما نشان دهد. پاندای کارآگاه فری فایر نیز از حیوانات قدرتمند بازی به شمار می‌رود و طرفداران زیادی در میان گیمرهای حرفه ای فری فایر دارد.

حیوانات بازی فری فایر babon

<Baboon> میمون غول آسا

این حیوان بازی فری فایر به تازگی معرفی شده است که شروع معرفی او از سرور برزیل بود. بابون حیوان جدید بازی فری فایر یک میمون غول‌آسا می باشد که می تواند به شما کمک کند تا برد شلیک اسلحه ها مانند نارنجک انداز و بسیاری دیگر از سلاح هایتان را افزایش دهد. درنظر داشته باشید این حیوان بازی فری فایر نسبت به سایر حیوانات بازی در لولهای پایین دارای قدرت کمتری هست اما اگر کمی صبور باشید با افزایش لول بابون برتری مجسوسی نسبت به حریفان خود پیدا می‌کنید.

اگر در کورس رقابت و رنک هستید بهتر است سراغ بابون نروید چون برای گرفتن بازده محسوس از این جیوان باید کلی وقت جهت ارتقا او صرف کنید وگرنه در لولهای پایین تقریبا بدون تاثیر خاصی خواهد بود.

حیوانات بازی فری فایر آقای واگور

<Mr. Waggor's> آقای واگور حفاظ

یکی از متفاوت ترین حیوانات بازی فری فایر، قطعا آقای واگور است. این حیوان بازی با ظاهری اسپرت و باکلاس در لحظات حساس بازی به کمک شما می‌آید. آقای واگر هر ۱۲۰ ثانیه یک بار یک نارنجک دیوار گلو به تجهیزات شما اضافه میکند. درصورتی که از این نارنجک ندارین و در شرایط مختلف احساس نیاز به این نارنجک پیدا می‌کنید آقای واگور کلی در هزینه و زمان شما صرفه جویی میکند.

آنلاک کردن و خرید این نارنجک شاید زمانبر و با هزینه نسبتا بالایی انجام شود ولی این حیوان محبوب فری فایر در لول های پایین هر ۱۲۰ثانیه و درصورت لول‌آپ تا لول۱۰، هر ۱۰۰ثانیه یکبار موجودی نارنجک دیوار گلو را برای شما شارژ می‌کند.مزیت اساسی آقای واگور در صرفه‌جویی در هزینه و همینطور به دردبخور بودن آن از همان لول یک است. لازم نیست کلی هزینه و وقت صرف کنید تا این حیوان ارزش خود را نشان دهد. از همان لحظه خرید او، در کنار شما خواهد بود و در بحبوهه‌ها برایتان مثل دیوار حفاظ خواهد بود.

حیوانات بازی فری فایر روبو

<Robo> ارتقا دیوار گلو

این رباط بانمک با گوشهای گربه ای یکی از دیگر از حیوانات محبوب بازی فری فایر به شمار می‌رود. روبو با افزایش جان دیوار گلو باعث افزایش کیفیت و عمر دیوار محافظ شما می‌شود. در لول یک روبو به میزان ۶۰واحد جان دیوار محافظ را افزایش می‌دهد و اگر او را به لول ۵ ارتقا دهید این میزان به ۸۰واحد میرسد. نکته‌ی ظریف مهارت روبو در این جاست که با همین افزایش شاید به ظاهر جزئی، دیوار محافظ شما دیگر با یک نارنجک ضعیف از بین نخواهد رفت و حریفان شما را سردرگم خواهد کرد.

حیوانات بازی فری فایر راکی

جدیدترین حیوان بازی فری فایر <Rockie> بهبود زمان آرامش

راکی جدیدترین در بین خانواده پت های فری فایر می‌باشد که حتی هنوز در برخی از سرورهای بازی عرضه نشده است. راکی معروف به <آرام بمان> دارای توانایی جدیدی در بازی هست که در برخی از نقشه ها و حالت‌های بازی تفاوت چشمگیری ایجاد میکند. با داشتن راکی در کنار خود، زمان فعال شدن دوباره اسکیل‌های شما پس از هربار استفاده به میزان ۶درصد کاهش پیدا می‌کند. یعنی توانایی‌های شما سریعتر در دسترس قرار خواهند گرفت. اگر او را به لول ۵ ارتقا دهید این میزان کاهش به ۱۵ درصد افزایش پیدا می‌کند!!

اگر CoolDown یکی از توانایی های شما مثلا ۱۰۰ثانیه باشد راکی در لول۵ این زمان را به ۸۵ ثانیه کاهش می‌دهد. یک قابلیت بسیار کاربردی که به پیشنهاد بازیکنان فری‌فایر اضافه شده تا سطح رقابت در بازی را حرفه‌ای تر کند.

نحوه به دست آوردن حیوانات بازی فری فایر

راههای مختلفی برای بدست آوردن حیوانات بازی فری فایر وجود دارد. یکی از راههای مرسوم استفاده از رویدادهای مختلف بازی است که با شرکت در این رویدادها و تکمیل ماموریت ها می‌توانید به صورت رایگان حیوانات بازی را بدست بیاورید. این رویدادهای همزمان با مناسبت‌های مختلف جهان مانند هالوین، کریسمس و .. فعال می‌شوند پس سعی کنید این رویدادهای مهم را هیچوقت ازدست ندهید.

همچنین سیستم جدید آفرهای بازی فری فایر نیز در چند ماه اخیر پیشنهادات وسوسه برانگیزی را ارائه می‌دهد که گاها حیوانات بازی فری فایر نیز جزو پیشنهادات بازی هستند. اگر از گیمرهای حرفه ای و پروپاقرص این بازی هستید بهترین راه بدست آوردن پت های فری فایر خرید آنها از طریق پرداخت جم است که می‌توانید جم فری فایر را از سایت ما با قیمت بسیار مناسب تهیه نمایید.

علاوه بر راههای بالا، پت های بازی فری فایر در ابتدای معرفی و یا چند ماه پس از معرفی و حتی در برخی رویدادها، به صورت رایگان برای مدتی محدود برای همه بازیکنان در دسترس قرار می گیرد. البته همانطور که مشخص است این اتفاق دایمی نیست و فقط برای تست آنها توسط بازیکنان این اتفاق می افتد.

 

اگر حیوان محبوب شما در لیست بالا نیست، ویژگی های او را با ما در میان بگذارید. منتظر نظرات شما عزیزان هستیم ...

 


دیدگاه‌های کاربران

 (32 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما
طاها

سلام من لول 10 رونالدو کیتی و روباه رو دارم با کاپ بالا وکلاش پادشاهی همه اینارو وقتی لول می‌رفت بالا اینهارو بهمن هدیه داد شانس عالی من

مهدی

سلام ببخشید من پت اسکین میمون رو گرفتم یعنی می خوام بگیرم ایا به من خوده میمونم میده

نه نمیده

جگوار

من پت لاکپشت رو دارم به نظر من پت لاکپشت بهترینه چون الان خیلی از پلیرها از پشت سر میان تیر میزنن پاسه همین پت لاکپشت بهتره قدرتشو کم میکنه کلا عالیه

پسرک شیطانی

مرسی از سایت فوق العاده تون

محسن

من چند تا پت دارم راکی گوریل اژدها پاندا ربات و ….. من از راکی استفاده می کنم ولی به نکته عجیبی برخورد کردم که تو اکثر ویدیوها و سایت ها گوریل رو بهترین حیوان فری فایر معرفی کردند تمون قدرت پرتاب نارنجک رو ترکیب کردن با کاراکتر آلوارو در کلش اسکواد البته توانایی راکی از نظر من بدرد بخور تره ولی اگه بخوای واقعا به قدرتت افزوده بشه گوریل بهتره پنگون و پورینگ هم خوبن من ندارمشون حالا اکه گرفتمشون میام کامنتمو بروز می کنم🤓

رضا

من لول ۳۴ ام پت راکم دارم لول ۵ هستش کسی خواست باهام بازی کنه این اسمم تو بازیREZANEGATI12

کیا

من پت ottero رو دارم فکر میکردم بی ارزشن اما حالا میفهمم خونم برا چی درمان میشد انگار قارچ خورده باشم اما خیلی کارش درسته اکه این حیوون رو نداشتم اصلا نمیتونستم به اینجا برسم آخه فکر میکردم بدون اینکه حواسم باشه قارچ میخورم خخخ

ارسلان

من پت پاندا می خوام

یه بده خدایی

قابلیت پت لاکپشت چیه لطفاً قدرت اون رو بگید

قابلیت پت لاکپشت اینه وقتی از پشت تیر بهت بخوره از 10 تا 25 درصد damage ورودی رو کاهش می ده زمال cooldown آن تقریبا زیاده و شما بعد از اولین استفاده 100 ثانیه صبر کنید چون این خودش پته پس نمی تونی برای کاهش زمان خنک‌کننده از پت راکی استفاده کنی واین آزاردهنده است

Jena

من الان راکی رو گرفتم یعنی سرعت کار هایی کا انجام میدم بیشتر میشه ؟

نه رفیق مثلا اگه اسکن جزو توانایی هاته وقتی میزنی نسبت به حالت بدون راکی اسکن بعدیت پونزده درصد زودتر آماده میشه و هر توانایی دیگه ای