بازی کالاف دیوتی یا ندای وظیفه بدون شک از موفق‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های ویدیوئی در سبک اکشن و تیراندازی به‌حساب می‌آید. این سری بازی توانسته است که بین میلیون‌ها گیمر محبوب شود و در سال‌های اخیر به یک پدیده جهانی تبدیل شود. کالاف دیوتی تا به امروز نسخه‌های متعددی را منتشر کرده است؛ که هر یک نسبت به نسخه قبلی خود بهتر و پیشرفته‌تر هستند. از ویژگی‌های مهم این بازی‌ها می‌توان به داستان‌های جذاب، تنوع بی‌نظیر، گرافیک بالا، صداگذاری و افکت‌های شگفت‌آور، شخصیت‌پردازی عمیق، هوش مصنوعی هوشمند و موارد دیگر اشاره کرد.

دسته بندی: مطالب سایت

نویسنده: ملیکا برزوئی

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 158 بازدید
  • 3 دقیقه

5 مرحله جذاب بازی کالاف دیوتی

در ادامه، با 5 مورد از مراحل این بازی که از دیدگاه گیمرها بهعنوان جذابترین مرحله بازی کالاف دیوتی شناختهشدهاند آشنا میشوید:

بازی کالاف دیوتی: جنگ مدرن 2 (2009)

این بازی دارای یک مرحله به نام “پایان ناگوار” است که اتفاقات غیر قابل تصوری در آن رخ می‌دهد و به همین دلیل، بسیاری از گیمرها عقیده دارند که این مرحله جذابترین مرحله بازی کالاف دیوتی است. در این مرحله، دو شخصیت به نام‌های Roach و Ghost بهدنبال نجات مخفیانه ماکاروف در مرز بین روسیه و گرجستان هستند؛ اما در نهایت بهطرز غافل‌آوری توسط نیروهای دشمن به اسارت در میآیند.

 در لحظات پایانی، کاپیتان پرایس از طریق اتصال بی‌سیم به Ghost و تیم او اخطار می‌دهد. اما زمان کافی نیست و در یک سکانس پایانی دردناک، خیانت ژنرال شپرد به همراهانش رخ می‌دهد که طرفداران این بازی هرگز این سکانس را فراموش نمیکنند.

جذابترین مرحله کالاف دیوتی

مرحله ورکوتا در بازی کالاف دیوتی: عملیات سیاه

مرحله ورکوتا در بازی کالاف دیوتی: عملیات سیاه، بدون شک یکی از هیجان‌انگیزترین، سرگرم‌کننده‌ترین و بی‌نظیرترین مأموریت‌ها در تاریخ سری بازی‌های کالاف دیوتی بهشمار میرود. در این مرحله، بازیکن بهعنوان یک اسیر آمریکایی در یک زندان روسی به بدترین شکل ممکن محاکمه می‌شود.

پس از وقوع شورش در زندان، بازیکن از طریق تونل‌های زیرزمینی سعی به فرار دارد؛ اما با تعداد زیادی از سربازان مسلح رو به رو میشود و هیچ سلاحی برای برای دفاع از خود بههمراه ندارد.

در نهایت، با پشتسر گذاشتن چالش‌ها و موانع زیاد، بازیکن با استفاده از یک موتور سیکلت و سپس سوار شدن بر روی یک قطار از دست سربازان روسی می‌گریزد، با وجود اینکه دیگر همراهان با خود ندارد. این مرحله با یک پایان غم‌انگیز، اما هیجان‌انگیز به پایان می‌رسد و به همین دلیل برخی گیمرها عقیده دارند که این مرحله، خاطره انگیزترین و جذابترین مرحله کالاف دیوتی است.

مرحله عملیات سیاه کالاف دیوتی

مراحل عملیات سیاه در بازی کالاف دیوتی

مرحله بدون روسی در کالاف دیوتی: جنگ مدرن (2009)

مرحله “No Russian”در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 (سال 2009)، یکی دیگر از مراحل هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده سری بازی کالاف دیوتی است. برای بهره‌مندی از تجربه‌ی بهتر در این ماجراجویی، نیاز به خرید سی پی کالاف دارید. د

ر این مرحله، شما بهعنوان یک مأمور مخفی CIA وارد عمل می‌شوید و در برابر یک تروریست که قصد دارد در یک فرودگاه جنگ جهانی سوم را آغاز کند، مبارزه می‌کنید.

در این مرحله، قتل و کشتار مردم بهشکل بی‌رحمانه‌ای رخ می‌دهد و حتی اگر بازیکن شلیک نکند، مردم بی‌گناه بهشدت آسیب می‌بینند. در نهایت، بازیکن نیز قربانی جنگافروزی‌ها می‌شود و با چالش‌های زیادی مواجه خواهد شد.

کالاف دیوتی

جذابترین مراحل بازی کالاف دیوتی

مرحله ایستگاه اتوبوس در کالاف دیوتی: عملیات سیاه 2

جنوب نیروگاه هسته‌ای و شرق ایستگاه اتوبوس است نداف مکانی است که طرفداران بازی Call of Duty: Black Ops 2 از این محل بهعنوان محل تجمع زامبی‌ها استفاده می‌کنند. در آن زمان، نقشه TranZit بهعنوان بزرگ‌ترین نقشه زامبی‌ها که تاکنون در یک بازی ظاهر شده بود، شناخته می‌شد و هنوز هم یکی از بزرگ‌ترین نقشه‌ها در تاریخ بازی‌ها محسوبمیشود.

 این ایستگاه اتوبوس ممکن است در منطقه شروع بازی Green Run TranZit یا بهعنوان یک نقشه بقا مستقل و چالش کوچکی برای بازیکنان، حاوی زامبی‌ها و جعبه‌های رمز باشد. بنابراین هنگامی که در اینجا برای جستجو و غارت اجناس توقف میکنید، مراقب باشید.

چه با زامبی مواجه شوید یا نه، پس از ترتیب و ترتیب برنامه خود به پیاده‌روی در خارج از محدوده آشنا شده ایستگاه اتوبوس و سایر ساختمان‌ها یا پارکینگ‌های جدید بپردازید. احتمالاً در طول مسابقه ممکن است جوایز و غنیمتی وجود داشتهباشد.

سری بازیهای کالاف دیوتی

سری بازیهای کالاف دیوتی

مرحله تصادف در کالاف بیوتی 4: جنگ مدرن چندنفره

یک نقشه در Call of Duty 4: Modern Warfare Multiplayer که در حالت چند نفره بازی کالاف دیوتی ورژن موبایل نیز مشاهده می‌شود. در منطقه تصادف در Isolated یک هلیکوپتر سقوط کرده است و ساختمان‌های دیگر شهرک نیز جنگ‌زده هستند.

 اگرچه امکان تعمیر هلیکوپتر در این منطقه وجود ندارد، اما چندین هلیکوپتر دیگر در اطراف نقشه Isolated قرار دارند که امکان حرکت نسبتاً سریع در سراسر نقشه را فراهم می‌کنند. دستیابی به این هلیکوپترها می‌تواند به شما در جمع‌آوری غارت بیشتر و دستیابی به مکان‌های مهم‌تر کمک کند.

در هر صورت، در هر حالت ورود شما به این منطقه، چه از اینجا پرواز کنید و چه از این منطقه عبور می‌کنید یا حتی از بالای ساختمان وارد شوید، منطقه تصادف ممکن است که یک منطقه پر از بازیکن با مقدار زیادی جوایز و غنائم باشد که در داخل ساختمانها با آن مواجه شوید.

این نقشه و مرحله ممکن است بهدلیل شلوغی و هیجان بالا، این مرحله بهعنوان جذابترین مرحله کالاف بیوتی بین گیمرها شناخته شود. اگر شما نیز تمایل به بازی در این مرحله را داشتید، هنگام ورود به ساختمان حواستان را جمع کنید تا بازی با پیروزی شما تمام شود.

مرحله تصادف در سری بازی‌های کالاف دیوتی

مرحله تصادف در سری بازیهای کالاف دیوتی

سخن پایانی

مرحله‌های جذاب و هیجان‌انگیز بازی Call of Duty (کالاف دیوتی) همواره بخش مهمی از تجربه گیمرها بوده‌اند و بسیاری از کاربران این بازی را به شوق رسیدن به این مراحل آغاز میکنند. از آنجایی که این بازی معمولاً در محیط‌های جنگی و نبردی انجاممی‌شود، برای افراد علاقهمند به هیجان و گذراندن مراحل بحرانی و استرسزا مناسب است.

در این مطلب سعی کردیم که 5 مورد از جذابترین مراحل سری بازیهای کالاف دیوتی که بین گیمرها بهعنوان جذابترین مرحله بازی کالاف دیوتی مشهور هستند را به شما معرفی کنیم؛ امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد و تجربه هیجان انگیزی را از این بازی و این مراحل جذاب تجربه کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما