دسته بندی: صفر تا صد بازی ساکر استارز

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 57 بازدید
  • 3 دقیقه

ساکر استارز یک بازی مهیج است که اکشن را وارد مستطیل سبز می‌کند! با تنظیمات و گیم‌پلی بازی ساکر استارز آشنا شوید و بازی‌های چندنفره انجام دهید. مهارت‌های خود را در این بازی مهیج با دعوت از دوستان خود به چالش بکشید. با ساکر استارز به نبرد با بهترین باشگاه‌های جهان بروید. با پیروزی دربازی‌های رودررو و چندنفره امتیاز کسب کنید و به لیگ‌های بالاتر بروید.

با تنظیمات این بازی جذاب آشنا هستید؟ چگونه از دوستان خود برای شرکت در این بازی دعوت کنیم؟ انواع حالت‌های این بازی کدام‌اند؟

اگر می‌خواهید گل بزنید، بازی‌ها را ببرید و قهرمان لیگ‌های بازی شوید، باید با مهارت‌ها و گیم پلی این بازی بیشتر آشنا شوید و از نکات بازی ساکر استارز اطلاع داشته باشید. .با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا تنظیمات این بازی را بیشتر بشناسید.

آشنایی با محیط کلی و گیم‌پلی بازی ساکر استارز

برای شروع موفق یک بازی باید ابتدا با گزینه‌های موجود در صفحه نمایش بازی آشنا شوید. اگر می‌خواهید یک ساکر استارز حرفه‌ای شوید، قدم اول شناختن محیط بازی است. در ادامه به معرفی منوی بازی می‌پردازیم.

نوار منوی بالای صفحه (Top Menu Bar)

گزینه A-Profile: آواتار خود را از این طریق عوض کنید. دستاوردها، آمار و بوت‌ها را در این گزینه پیدا کنید.

گزینه Boots: این گزینه نشان می‌دهد چقدر در این بازی حرفه‌ای هستید. برای این که قفل موارد Boots را باز کنید، باید بازی‌ها را ببرید و امتیاز کسب کنید. بوت‌ها مرزهای استایل تیم شما را گسترش می‌دهند. این یعنی حریف شما می‌داند با چه بازیکن تراز اولی روبروست!

گزینه Achievements: با برطرف‌کردن نقاط ضعف به دست می‌آیند. این دستاوردها برای کری خواندن با رقبا دست شما را بازمی‌گذارند.

تنظیمات و گیم‌پلی بازی ساکر استارز؛ آواتار

آواتار، پروفایل یا نام مستعار معرف مشخصات شما در این بازی است. آواتار نکاتی دارد که بهتر است با آنها آشنا شوید:

  • اضافه‌کردن عکس آواتار با حساب مهمان امکان‌پذیر نیست
  • امکان تغییر اسم حساب کاربری یا آواتار وجود ندارد
  • اگر حساب کاربری Google Play دارید، عکس آواتار را با توجه به داشبورد می‌توانید تغییر دهید
  • حساب کاربری فیس‌بوک با عکس‌هایی که در آن دارید قابل تغییر است

دوستان خود را به چالش دعوت کنید

برای این کار کافی است گزینه چالش را لمس کنید. به لیست افراد یا دوستان بروید و آنها را به چالش با خود دعوت کنید. همچنین می‌توانید برخی از دوستان را از طریق گزینه ویرایش حذف کرده یا دیگران را برای نصب بازی تشویق کنید.

گزینه دیگری که در این زمینه وجود دارد اضافه‌کردن دوستان جدید است. این گزینه را در انتهای صفحه انتخاب و اسم شخص موردنظر را جستجو کنید. گزینه دعوت کردن دوستان یکی از جذاب‌ترین تنظیمات و گیم‌پلی بازی ساکر استارز است.

در ساکر استارز با دوستان خود مسابقه بدهید

راهی لیگ مسابقات حرفه‌ای شوید

در این مسابقات برنده شوید و با قرارگرفتن بین 3 تیم برتر، جایزه دریافت کنید. شما به‌صورت خودکار وارد تابلوهای رهبران می‌شوید. به یاد داشته باشید که پیروزی در بازی‌ها به معنی گرفتن سکه بیشتر و صعود به مراحل بالاتر است.

در قسمت My League شما با تعداد بازیکنان کمتری حضور دارید. البته این مورد شانس شما برای قرارگرفتن بین 3 تیم برتر را بیشتر می‌کند.

هرچه جداول بازی سخت‌تر باشد، قطعاً جوایز و امتیازات بیشتری هم دریافت می‌کنید. سطح بازی را ارتقا دهید، به لیگ‌های حرفه‌ای‌تر صعود کنید و با رقیبان سرسخت‌تری به رقابت بپردازید.

مسابقات لیگ حرفه‌ای ساکر استارز

آشنایی با تنظیمات و صندوق ورودی ساکر استارز

در این قسمت از هشدارها و پیام‌های خود بازدید کنید. برای ورود به بخش تنظیمات، گزینه چرخ‌دنده کوچک را لمس کنید. حالا می‌توانید تنظیماتی مثل؛ صدا، زبان، هدف و دوستان خود را عوض کنید.

برای تنظیمات صدا، این گزینه را انتخاب کرده و آن را خاموش یا روشن کنید. برای تغییر دادن زبان منو بازی، گزینه زبان را انتخاب کنید و زبان دلخواه خود را انتخاب کنید.

حالات جذاب بازی را انتخاب کنید

از دیگر بخش‌های تنظیمات و گیم‌پلی بازی ساکر استارز، قسمت Game Mode است. در این قسمت در واقع شما نوع بازی و رخدادهای آن را انتخاب می‌کنید.

 1On1: در استادیوم‌های سراسر جهان می‌توانید بازی کنید که سهام بیشتری دارند.

Timed Events: رویدادهای زمان‌بندی‌شده، دومین حالت بازی است. بیشتر این رویدادها با تابلوهای رهبر (Leader Boards) نمایش داده می‌شوند.

Special Events: یک بخش ویژه و هیجان‌انگیز است. در این قسمت از بازی ترفندهای مسابقات و ضربات بازی را به‌راحتی پیدا کنید.

Mini Games: در نهایت حالت بازی‌های کوچک را باید بشناسید. این بخش دارای بسته‌های غافلگیرکننده است. مینی بازی‌ها را گلدن گل و اسپین تشکیل می‌دهند.

Two-touch Control؛ گیم پلی اصلی بازی ساکر استارز

بازی‌کردن ساکر استارز شاید در ظاهر آسان بنظر برسد. اگر با بازیکنان حرفه‌ای بازی کرده باشید، درک می‌کنید که به این راحتی‌ها هم نیست. بازیکنان حرفه‌ای این بازی مهارت‌هایی دارند که به‌راحتی به دست نیاورده‌اند. اصلی‌ترین نکته تنظیمات و گیم‌پلی بازی ساکر استارز، توانایی کنترل دو لمسی است.

انگشت خود را روی بازیکن هدف نگه دارید و برای کنترل آن از انگشت دیگر استفاده کنید. این که بخواهید فقط از یک انگشت در صفحه‌نمایش کوچک استفاده کنید، عملا نشدنی است. برای تمرین استفاده ماهرانه از این قابلیت، به منو تنظیمات بروید و در قسمت آموزش آن را تمرین کنید. حتی می‌توانید از گزینه کنترل چند لمسی استفاده کنید. کنترل چندلمسی به‌خصوص در مواقعی که بازیکن شما گوشه زمین قرار دارد مناسب است.

از طرف دیگر با این کنترل، بازیکن خود را به سمت بازیکنان حریف بفرستید و با ضربه‌زدن به آنها فضا را باز کنید. به یاد داشته باشید که اگر بازیکنی از خط دروازه عبور کند، به‌صورت خودکار مقابل دروازه با فاصله کم قرار می‌گیرد.

کنترل لمسی مهم‌ترین بخش بازی ساکر استارز - گیم‌پلی بازی ساکر استارز

سخن پایانی

بازی ساکر استارز یک بازی مهیج به‌خصوص برای علاقه‌مندان فوتبال است. در این بازی دوستان خود را دعوت کنید و آنها را به چالش بکشید. تنظیمات و گیم‌پلی بازی ساکر استارز دارای گزینه‌های فراوانی است. با انتخاب نوع بازی خود و ورود به لیگ‌های متنوع، گل بزنید و امتیاز جمع کنید. در قسمت تنظیمات با انتخاب زبان و سایر گزینه‌ها منو دلخواه خود را انتخاب کنید.

از مهم‌ترین ویژگی‌ها و قابلیت‌های این بازی، کنترل دو لمسی و چند لمسی است. برای تبدیل‌شدن به یک بازیکن حرفه‌ای ساکر استارز، یادگیری و تمرین این مهارت‌ها بسیار مهم است. با یادگیری این قابلیت‌ها یک‌قدم به حرفه‌ای شدن نزدیک‌تر شوید.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما