در این پست قصد داریم به تفاوت الایت و الایت پلاس پابجی بپردازیم. همانطور که شاید بدانید رویال پس و رویال پس پلاس بازی پابجی از مجبوب ترین بسته های بازی هستند که روزانه هزاران نفر در ایران و جهان اقدام به خرید رویال پس پابجی یا رویال پس پلاس می‌کنند. اگر اطلاعات کافی در مورد این دو بسته ندارید در ادامه مطلب با ما باشید.

تفاوت الایت و الایت پلاس پابجی

رویال پس پابجی چیست ؟

مانند هر بازی آنلاینی بازی پابجی موبایل هم دارای قسمتی می باشد که شما از طریق انجام ماموریت ها و رقابتهای آن می توانید به جوایز متعددی دست یابید. این قسمت از بازی رویال پس نام دارد . به صورت فصلی شروع می شود و جوایز مختلفی در هر فصل ارائه می دهد. رویال پس بازی پابجی دارای سه مسیر برای بدست آوردن جوایز است:

  • حالت معمولی (رویال پس)
  • الایت پس (رویال پس الیت)
  • الایت پس پلاس (رویال پس الیت پلاس)

حالت معمولی رایگان است و از ماموریتهای بازی فقط دو تایر برای شما باز می‌کند. جوایز آن بسیار ابتدایی و ساده بوده و هر ۵ روز در دسترس قرار می گیرد. اما دو بخش دیگر بخش پولی ماموریت ها و رقابت ها هستند که جوایز به درد بخور تری که مهمترین آنها یوسی بازی است را برای شما به ارمغان می آورند. تفاوت الایت و الایت پلاس پابجی در جوایزی است که هرکدام به شما خواهند داد. در زیر به جوایز هرکدام از این بسته ها می پردازیم.

جوایز و تفاوت الایت و الایت پلاس پابجی

با خرید الایت و الایت پلاس پابجی می توانید جوایز متعددی درو کنید. با استفاده از این جوایز و آیتم های اختصاصی می توانید  بازی خود را شخصی سازی کنید. درضمن با انجام ماموریت ها و چلنج های مختلف مقداری آرپی نیز بدست می آورید و لول آرپی شما افزایش می یابد. اهمیت لول آرپی در این است که درصورت رسیدن لول آرپی خود به لول ۱۰۰، جایزه ویژه آن فصل را به دست خواهید آورد.

فرق الایت و الایت پلاس پابجی علاوه بر جوایز آنها، در میزان راحتی شما در رسیدن به لول ۱۰۰ آرپی نیز هست. در زیر جوایز هرکدام از این دو بسته را ذکر کرده ایم که می توانید دلیل این امر را ببینید:

جوایز رویال پس الیت

رویال پس الیت، رویال پس شما را فعال می کند و از این طریق، بخش رویال پس به شما در هر روز جوایزی می دهد ( اسکین، یوسی، لباس ها و … ). در نتیجه رویال پس الیت تنها قابلیت فعال کردن بخش رویال پس را دارد و امکانات ویژه دیگری به ارمغان نمی آورد. البته با باز شدن رویال پس، نسبت به میزان عملکرد خود، می توانید مقدار زیادی یوسی بازی پابجی و جوایز بدست بیاورید. با بدست آوردن آرپی نیز می توانید به جایزه نهایی فصل دست بیابید. اگر حرفه ای باشید، امکان رسیدن به لول ۱۰۰ آرپی وجود دارد (فرق الایت و الایت پلاس پابجی در رسیدن به لول ۱۰۰)

جوایز رویال پس الیت پلاس

با خریدن این بسته در همان ابتدا به شما ۲۵ آرپی تعلق می‌گیرد که خود معادل ۲۵۰۰ یوسی است!! علاوه براین لول شما نیز از ۲۵ شروع می شود که افزایش آن به ۱۰۰ را برایتان بسیار راحت تر می‌کند. یک عدد فریم، رقص و چند آیتم رایگان نیز از جوایز خرید الیت پس پلاس است. هرچند جوایز دو بسته الیت و الیت پلاس در طول مراحل فصل تقریبا برابر است اما تعداد آنها در الیت پس پلاس خیلی بیشتر است. تفاوت الایت و الایت پلاس پابجی علاوه بر ۲۵ آرپی در ابتدا، در تعداد یوسی یا آیتم های حاصل از انجام ماموریت ها نیز است.

توجه :در صورتی که مشکلی بابت هزینه ندارید پیشنهاد ما به شما الیت پلاس می باشد. چرا که با ارزش ترین جایزه فصل در لول ۱۰۰ بدست می‌ آید که در الیت پس پلاس به مراتب رسیدن به این لول راحتتر است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد اکترونیکی سایت هزارجم