دسته بندی: صفر تا صد بازی براول استارز

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

 • - ستاره
 • 0 دیدگاه
 • 209 بازدید
 • 4 دقیقه

شرکت معروف سوپرسل یک بازی رایگان آنلاین دیگر با نام براول استارز طراحی کرده است. این بازی 16 مود دارد و پرداخت‌های آن درون برنامه‌ای است. شما باید در این بازی برای پیشرفت، به‌عنوان براولر جوایز یا تروفی‌های معتبر کسب کنید.

تروفی های بازی براول استارز برای هر براولر یا بازیکن متفاوت است. به همین دلیل این جام‌ها هستند که رتبه شما را به‌عنوان یک براولر مشخص می‌کنند. همچنین اگر رتبه شما در این بازی بالا باشد، هنگام شکست تروفی‌های بیشتری از دست می‌دهید.

چگونه در این بازی تروفی به‌دست بیاوریم؟ انواع تروفی‌های بازی براول استارز کدام‌اند؟ رتبه‌بندی براولرها بر اساس تروفی‌ها چگونه است؟

در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا تروفی‌های این بازی را بشناسید و با به‌دست آوردن آنها رتبه بالاتری کسب کنید.

چگونه تروفی‌های بازی براول استارز را به‌دست بیاوریم؟

در این بازی برای این که جایزه دریافت کنید، باید Trophy Events به‌دست بیاورید. اگر تیم براولر شما در بازی برنده شود یا بیشتر در بازی بماند، جوایز و تروفی‌های بیشتری می‌گیرید. البته در صورت شکست در ابتدای بازی تروفی‌های خود را از دست می‌دهید.

وقتی در این بازی جوایز یا تروفی‌هایی ازدست می‌دهید یا به‌دست می‌آورید، به براولری که در آن مسابقه استفاده کرده‌اید تعلق می‌گیرند. به همین دلیل براولرهای هر بازیکنی تعداد تروفی‌ها و امتیازات مختص خود را دارد.

تعداد جوایزی که در این بازی از دست می‌دهید یا به‌دست می‌آورید، براساس تعداد جام‌ها یا تروفی‌هایی که به‌صورت فردی براولر بوده تغییر می‌کند. البته این نکته را در نظر داشته باشید که اگر به‌عنوان خروس جنگی بازی کنید، نمی‌توانید برای براولر جایزه‌ای به‌دست بیاورید!

سیستم ضعیف یا Underdog چیست؟

ممکن است در حین مسابقات، تروفی‌های بازی براول استارز زیادی به‌دست بیاورید یا از دست بدهید. این مورد به‌دلیل وجود سیستمی به‌نام Underdog است. این سیستم که فقط در حالت 3v3 ایجاد می‌شود، در دو حالت ممکن زیر اتفاق می‌افتد:

 • اگر با 2 بازیکن دیگر که بیش از 200 جایزه در تروفی‌های Brawler جداگانه دارند و هم‌تیمی هستند، امتیازات یا تروفی‌های یکسانی کسب کنید.
 • اگر در برابر رقیبی قرار بگیرید که بازیکنان آن به‌طور متوسط بیش از 200 تروفی دارند.

اگر این حالات اتفاق بیفتند، ممکن است شما 4 جام برای برد یک مسابقه دریافت کنید و در مقابل برای باخت 3 تروفی را کمتر از دست می‌دهید. البته این نکته را هم درنظر داشته باشید که اگر هنگام نمایش گزینه زرد رنگ Underdog در ابتدای بازی، می‌توانید با استفاده از گزینه Play Again آن را غیرفعال کنید.

رتبه‌بندی براساس تروفی‌های بازی براول استارز

در این بازی به‌ازای تروفی‌های فردی براولری که کسب می‌کنید رتبه شما تعیین می‌شود. همچنین با رسیدن براولر شما به رتبه بعدی 10 Token به‌دست می‌آورید. البته باید بدانید که بعد از به‌دست آوردن رتبه جدید دیگر تنزل پیدا نخواهید کرد. به همین دلیل هر براولر فقط یک مرتبه جایزه Token را دریافت و در یک رتبه قرار می‌گیرد.

با بالارفتن رتبه‌بندی شما در این بازی، هنگامی که شکست بخورید، تروفی‌های بیشتری ازدست می‌دهید. در همین راستا در صورت پیروزی هم تروفی‌های کمتری نصیب شما می‌شود. به‌همین دلیل وقتی شما در رتبه‌های پایین قرار دارید، با پیروزی در مسابقات تروفی‌های بیشتری کسب می‌کنید.

این نکته را درنظر داشته باشید که یکی از سختی‌های این بازی کمتر شدن تعداد جوایز و تروفی‌ها با افزایش رتبه شماست. همچنین برای این که در رتبه‌های بالاتر جابجا شوید، باید تروفی‌های بیشتری نسبت به سطوح پایین‌تر به‌دست بیاورید.

صعود به ‌رتبه‌های بالاتر و کسب تروفی‌های بازی براول استارز

نماد رتبه‌های مختلف در بازی براول استارز

همانطور که گفته شد کسب تروفی‌های بازی براول استارز در رتبه‌های پایانی سخت‌تر می‌شود. رتبه 35 بالاترین و آخرین سطح این بازی است. همچنین با رسیدن به‌رتبه‌های مختلف نمادی دریافت می‌کنید که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم:

 • برونز (Bronze): برای رتبه‌های 1 تا 4
 • نقره‌ای (Silver): برای رتبه‌های 5 تا 9
 • طلایی (Gold): برای رتبه‌های 10 تا 14
 • الماس (Diamond): برای رتبه‌های 15 تا 19
 • آمیتیست (Amethyst): برای رتبه‌های 20 تا 24
 • زمرد (Emerlad): برای رتبه‌های 25 تا 29
 • یاقوت (Rudy): برای رتبه‌های 30 تا 34
 • ابسیدین (Obsidian): برای رتبه 35

همچنین اگر در یک رتبه 10 براولر به‌دست بیاورید، 100 امتیاز یا ستاره به شما تعلق می‌گیرد. همچنین در ازای هر 5 رتبه‌ای که بالاتر می‌روید، 100 امتیاز ستاره کسب می‌کنید.

با رفتن به رتبه‌های بالاتر باید تروفی‌های بیشتری کسب ‌کنید

تروفی‌های بازی براول استارز؛ فصل‌ها و تابلوهای امتیازات

Throfy Season یا فصل تروفی هر ماه یک‌بار و در روز دوشنه تمام می‌شود و بلافاصله بعد از آن فصل بعدی آغاز می‌شود. اگر بعد از پایان هر فصل بیشتر از 500 تروفی کسب کرده باشید، برخی از تروفی‌های اضافی آنها را ازدست خواهید.

شما در این بازی به‌ازای ارزش تروفی‌هایی که کسب کرده‌اید، امتیاز ستاره دریافت می‌کنید. به‌همین دلیل هرچه جوایز و تروفی‌های بیشتری به‌دست بیاورید، پاداش‌ها و رتبه‌های بهتری خواهید داشت.

در بازی براول استارز هر براولر تابلوی امتیازات مخصوص خود را دارد. در این تابلوهای امتیازی بازیکنان در سطوح بین‌المللی و ملی، براساس جام‌ها و امتیازاتی که به‌دست آورده‌اند، رتبه‌بندی می‌شوند.

 البته تابلوهای نتایجی هم وجود دارند که به‌صورت کلی بازیکنان در سطح ملی و جهانی براساس تعداد مجموع جوایز رتبه‌بندی می‌شوند. این تابلوها را می‌توانید از منوی پایین صفحه سمت راست، با انتخاب گزینه مربوط به آن بررسی کنید.

اگر در پایان هر فصل بیش از 500 تروفی گرفته باشید مقدار اضافی آن از شما گرفته می‌شود

کلام پایانی

این محصول مهیج شرکت سوپرسل با ارائه تروفی‌ها در مسابقات مختلف رتبه شما را تعیین می‌کند. شما با رسیدن به تروفی‌های معین در هر پیروزی رتبه‌های بالاتری کسب می‌کنید. همچنین هر رتبه نماد خود را دارد و شما با رسیدن به‌ آن نماد مخصوص را دریافت می‌کنید.

با شکست در مسابقات تروفی‌های بازی براول استارز را ازدست می‌دهید و با برد تروفی کسب می‌کنید. این نکته را هم درنظر داشته باشید که هرچقدر رتبه بالاتر برود بازی سخت‌تر می‌شود. به این معنی که با افزایش رتبه، وقتی برنده شوید تروفی‌های کمتری به‌دست می‌آورید و هنگام شکست تروفی‌های بیشتری از دست می‌دهید.

همچنین فصول این بازی هر چهار هفته یک‌بار برگزار می‌شوند و با رسیدن به تعداد معینی تروفی رتبه بهتری کسب می‌کنید. در همین راستا تابلوی نتایج یا امتیازاتی وجود دارد که وضعیت امتیازات و تروفی‌های شما را در سطوح بین‌المللی و ملی نشان می‌دهد. شما می‌تواند این گزینه را در منوی پایین صفحه سمت راست برسی کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما