دسته بندی: صفر تا صد بازی کالاف موبایل

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

 • 5.0 ستاره
 • 3 دیدگاه
 • 3.5k بازدید
 • 3 دقیقه

این بخش شاید جذاب ترین بخش برای اکثر گیمرها باشد. البته اگر واقعا ترفند خوبی یاد بگیرید! اگر واقعا دنبال ترفندهای بتل رویال کالاف دیوتی موبایل هستید و از مطالب تکراری سایت های مختلف خسته شده اید با ما همراه باشبد. ابتدا می خواهیم به مهمترین بخش بازی یعنی بخش بتل رویال بپردازیم. این بخش مطمئنا محبوب ترین بخش بازی کالاف دیوتی موبایل است و یاد گرفتن چند ترفند مفید می تواند رتبه شما را به صورت چشم گیری بهبود بخشد.

ترفندهای بتل رویال کالاف دیوتی موبایل

ترفندهای بتل رویال کالاف دیوتی موبایل

در این قسمت سعی داریم به صورت مختصر و مفید ترفندهای بتل رویال کالاف دیوتی موبایل را پوشش دهیم. هرچند ترفندهای بتل رویال محدود به موارد زیر نمی‌شود اما رعابت همین موارد از الزامات بازی می باشد.

استفاده از لودآوت مناسب (Loudout)

پیش از شروع بازی شما باید از Loadout های موجود، یک گزینه را انتخاب کنید که نقش بسیار مهمی در برد و باخت شما ایفا می‌کنند. اگر تک نفره بازی می‌کنید کلاس پزشکی یا Medic برای شما انتخاب خوبی است. این کلاس قدرت‌مند زمانی که جان کمی دارید و وسایل درمانی ندارید می‌تواند حسابی به دادتان برسد.

توجه: اگر دونفره یا تیمی بازی کنید، حتما یکی از هم‌تیمی‌ها نقش پزشک را به ‌عهده بگیرد و مسئول سلامت تیم باشد. بالاخره هدف در بتل رویال ایستادن در رتبه نخست است!

دومین Loadout به‌درد بخور که هم برای بازی تک‌نفره و هم بازی‌های تیمی فایده دارد کلاس Scout است.

سومین گزینه که اتفاقا به تازگی به بازی اضافه شده و در مراحل بالاتر باز می‌شود، Trickster نام دارد که قابلیت عجیب و جالبی دارد.

چهارمین گزینه که Mechanic نام دارد یک پهپاد با قابلیت گیج‌کنندگی داشته و در صورت استفاده حرفه ای در بتل رویال کالاف دیوتی موبایل بسیار به درد بخور است.

در اینچا می توانید درباره کلاس های بالا اطلاعات کاملی کسب کنید.

مکان فرود مناسب

همیشه در بتل رویال قبل از پریدن از هواپیما نقشه را باز کرده و به چند نکته دقت کنید:‌

 • از ساختمان‌های متراکم و صنعتی دوری کنید: این مکان‌ها معمولا پر از بازیکنان می‌باشد و بسیار خطرناک هستند.
 • از خط عبور هواپیما دور شوید: درصورت رعایت این نکته، به ‌ندرت با دشمن روبه‌رو می‌شوید و می‌توانید در مکان‌های خلوت‌تر به اندازه کافی تجهیزات پیدا کنید.
 • به مکان‌های خاص دقت کنید: مکان‌های خاص یا نقاط بنفش روی نقشه مشخص هستند که شما می‌توانید در آن‌ها Chip Terminalها را دریافت کنید. این مکان ها پر از تجهیزات هستند فقط سریع باشید!
 • از باس‌ها دوری کنید: تنها باس موجود در بازی کالاف دیوتی موبایل فعلا یک گرگ است که در محدوده‌ی فارم وجود دارد؛ اگر به قلمرو او نزدیک شوید بیرون می‌آید و باید سعی کنید او را بکشید که ارزش ندارد ریسک کنید.

همین ترفندهای بتل رویال کالاف دیوتی موبایل ساده شما را نجات خواهد داد.

Air Dropهای بازی کالاف دیوتی موبایل

پیشنهاد من این است اگر به دنبال رتبه بندی هستید و می خواهید بین رتبه های بالای فصل بتل رویال قرار بگیرید بهتر است به سراغ ایردراپ های بازی کالاف دیوتی موبایل نروید. اطراف این ایردراپ ها پر از بازیکنان کمین کرده است.

استفاده از آدرنالین

در تمام طول بتل رویال کالاف دیوتی موبایل استفاده مداوم از سرنگ‌های آدرنالین را فراموش نکنید؛ این سرنگ‌ها کمک می‌کنند تا جان شما از حالت عادی بیش‌تر شود و حریف زمان و تیرهای بیشتری برای کشتن شما صرف کند. همیشه حواستان باشد تا بعد از مدتی به عادت تبدیل شود!

اسلحه و تجهیزات

برای داشتن اطلاعات کافی در مورد اسلحه ها حتما پست اسلحه های بازی کالاف دیوتی موبایل را در سایت ما بخوانید. اسلحه متناسب با سبک خود را انتخاب کنید و به آن پایبند باشید. بتل رویال کالاف دیوتی موبایل جای خوبی برای ماجرا جویی نیست پس دنبال امتحان سلاح ها در این بخش نباشید. مهمترین مساله در بازی پیدا کردن سریع خشاب اضافی است!! در ضمن در نطر داشته باشید برای پیشرفت در بازی کالاف دیوتی موبایل حتما سلاح خود را از میان اسلحه های پولی انتخاب کنید!! جهت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل یا بتل پس و  تهیه اسلحه پیشرفته تر بهتر است از اول اقدام کنید تا در طول بازی تمرکزتان روی ارتقا آنها باشد.

منطقه امن در بتل رویال کالاف دیوتی موبایل

همیشه حواستان به جمع شدن منطقه امن بتل رویال کالاف دیوتی موبایل باشد و هیچوقت در اطراف مرز نباشید مخصوصا در لحظات پایانی بازی. ولی اگر دایره‌ی مخصوص Safe Zone از شما عبور کرد، وحشت نکنید!! درست است که درصورت بیرون ماندن از منطقه امن آسیب می‌بینید اما اگر دست و پای خود را گم کنید مردنتان حتمی است! فقط کافی به نکات زیر توجه کنید تا از این وضعیت جان سالم به در ببرید:

 • به ‌دنبال وسیله نقلیه بگردید: وسایل نقلیه همیشه بهتر از دویدن است.
 • اسلحه‌ها را غلاف کنید: اگر هنگام دویدن اسلحه خود را کنار بگذارید، می‌توانید سریع‌تر بدوید.
 •  درمان جان خود را فراموش نکنید : اگر بیرون از منطقه امن ماندید و دیدید جان‌تان کم می‌شود، با سرنگ‌های آدرنالین، کیت‌های درمان و چسب زخم‌ها خودتان را تا حد ممکن زنده نگه دارید.

به زودی مطالب کامل تری اضافه خواهیم کرد تا تمام بخش های بازی کالاف دیوتی موبایل را کامل پوشش دهیم. در ضمن ترفندهای بتل رویال کالاف دیوتی موبایل به اینجا ختم نمی‌شوند و در آینده بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

منتظر نظرات شما عزیزان هستیم ...

 


دیدگاه‌های کاربران

 (3 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما
Asal

من کل مقاله رو خوندم ممنون از انتشار دهنده فقط یه جا رو اشتباه نوشتی باس فعلی گرگ نیست که تو فارم هست فک کنم یه غول چیزیه و تنها باس بازی در بتل رویال تو فارم هست اگر نه یه باس زامبی هم داریم

ممد

ایا کشتن افراد در بتل رویال کالاف تاثیری در رتبه یا کاپ دارد یا فقط اول شدن مهم است

یه چیزایی بهت میده ولی کاپ نمیده