دسته بندی: صفر تا صد بازی کالاف موبایل

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • 5.0 ستاره
  • 6 دیدگاه
  • 574 بازدید
  • 4 دقیقه

به دنبال حرفه‌ای شدن در دنیای گیمری خود هستید؟ پس با ما همراه باشید تا بتوانیم ترفندهای لردز موبایل را به شما آموزش دهیم و شما را به یک بازیکن حرفه‌ای تبدیل کنیم. جهت خرید آیتم‌های بازی و خرید جم لردز موبایل به صفحه آن درسایت مراجعه کنید.

ترفندهای لردز موبایل برای حرفه‌ای شدن

همه گیمرها می‌دانند که بازی‌های استراتژیک، نیازمند صبر، تحمل و ذهنی خلاق هستند؛ بنابراین به‌عنوان قدم اول در رعایت نکات بازی لردز موبایل، باید تمامی ساختمان‌های موجود در بازی را به بالاترین سطح (Level) برسانید. این کار خود یک چالش به حساب می‌آید، زیرا نیازمند منابع بسیار زیاد و مدت زمان طولانی است.

منابع جمع کنید

سعی کنید منابع جمع کنید، اما به‌اندازه کافی و نه زیاد. اگر منابع زیادی جمع‌آوری کنید، پلیرهای حرفه‌ای که به دنبال توسعه و پیشرفت و گرفتن قدرت (Might) بیشتر هستند، قطعاً شما را شکار می‌کنند؛ بنابراین با توجه به لولی (Level) که هستید، منابع مورد نیاز خود را تهیه و استفاده کنید.

سربازسازی را متوقف نکنید، هرگز!

در همین حین که در حال توسعه و ارتقای لول‌های ساختمان‌ها و سربازان هستید، هیچ وقت دست از ساختن سربازها برندارید. شاید داشتن سرباز بیش از حد، شما را با کمبود غذا مشکل کند، اما شما می‌توانید با Raid (غارت) کردن در کنار غذا، منابع دیگر هم به دست آورید. پس از رسیدن به تعداد بالای سرباز در این بازی، متوجه می‌شوید که سیر کردن سربازان کار سختی است. از مهمترین نکات بازی لردز موبایل جایگزینی مزارع با معادن در لولهای بالای ۱۵ است. تا غذایی تولید نشود! سربازان در این بازی از گشنگی نخواهند مرد پس خیالتان راحت باشد. درمواقع نیاز به گندم نیز می‌توانید از تبدیل منابع یا استفاده از بوست ها استفاده کنید.

ارتقای قهرمان Hero از مهترین نکات بازی لردز موبایل

با توجه به اینکه گردان‌های حمله شما نیازمند وجود قهرمان هستند، از مهترین نکات بازی لردز موبایل این است که باید همیشه سعی کنید با کمک کمپ‌هایی که در مپ بازی هستند قهرمان خود را Level Up کنید. وجود قهرمان هم در دفع حملات، هم در حمله به کمپ یا پلیرهای دیگر بسیار حیاتی است.

نمونه‌ای از تجهیزات سطح بالای قهرمان (رز نایت)

قدرت Might در بازی لردز موبایل چیست؟

Might در واقع قدرت هر پلیر را نشان می‌دهد. هرچه شما از نظر سطح سرباز، تعداد سرباز، سطح ساختمان‌ها و دیگر موارد بالاتر باشید، میزان مایت شما بیشتر خواهد شد. هیچ سقفی برای مایت در نظر گرفته نمی‌شود (البته اگر جیبمان ما را محدود نکند).

ساخت سربازان تیِر 3 و 4 (Tier 3, Tier 4)

یکی دیگر از ترفندهای لردز برای حرفه‌ای شدن ساخت سربازان لول بالاست. وقتی به سطحی رسیدید و می‌توانستید سربازان سطح 3 یا 4 (Tier 3 , 4) بسازید، از انجام چنین کاری حتی 1 ثانیه هم غافل نشوید. بیشترین درصد مایت هر پلیر بستگی به میزان حجم این سطح سربازان دارد.

این سربازان نقش بسیار مهمی در حملات شما به دشمن و دفع حملات دشمن به قلعه شما ایفا می‌کنند. اما لازم به ذکر است که ساخت این سربازان به منابع بسیار زیادی احتیاج دارد و همچنین مدت زمان ساختن آن‌ها هم به‌مراتب بیشتر است. اما همان‌طور که گفتیم سعی کنید چراغ خاموش بازی کنید تا به حدی از قدرت برسید که حداقل پلیرهای هم رده شما به فکر حمله به قلعه‌تان نیفتند.

بیمارستان خود را به آخرین سطح برسانید

از اساسی‌ترین ترفندهای لردز موبایل برای حرفه‌ای شدن آپگرید کردن بیمارستان قلعه است. Infirmary در واقع بیمارستان قلعه شما است. سعی کنید ساخت و ارتقا این ساختمان را همیشه جزو اولویت‌های خود قرار دهید. هرچه تعداد بیمارها بیشتر باشد، هنگام حمله یا دفاع کردن، نیروهای از دست رفته بیشتری را می‌توانید دوباره احیا و استفاده کنید.

افزایش دانش قلعه (Research)

با کمک ساختمان آپگریدها که در واقع Research می‌کنید، می‌توانید توانایی، قدرت، تولیدات، سرعت ساخت و خیلی چیزهای دیگر را ارتقا دهید. انجام تمام Researchهای مورد نیاز و مهم می‌تواند کمک بسیاری به روند بازی شما کند.

یکی از مهم‌ترین اثراتی که Research کردن برای شما به همراه خواهد داشت، افزایش قدرت، استقامت سربازان شما خواهد بود. هرچه میزان سطح ارتقا سربازان از قسمت Research بالاتر باشد، در جنگ‌های پیش رویتان موفق‌تر خواهید بود.

ساخت و سازهای قلعه

تمامی ساختمان‌های قلعه در نهایت به آخرین سطح می‌رسند. اما، اینکه شما حین افزایش مایت و توسعه خود چگونه به این ساختمان‌ها رسیدگی می‌کنید بسیار مهم خواهد بود؛ بنابراین قبل از اینکه هر بار قلعه خود را لول آپ کنید، مطمئن شوید که تمامی ساختمان‌ها را به آخرین سطح ممکن فعلی، ارتقا دهید.

غارت کنید، اما با سربازهای سطح پایین!

یکی دیگر از اساسی‌ترین ترفندهای لردز موبایل، غارت کردن پلیرهای دیگر است. چرا که با این کار شما می‌توانید، هم منابع مورد نیاز خود را به دست آورید، هم از تعداد دشمن‌های خود کم کنید. حتی اگر از قهرمانان خود استفاده کنید، در صورت درگیری بین نیروها و برنده شدن نبرد قهرمانان Experience (تجربه) کسب می‌کنند.

در نهایت، این تجربه‌ها باعث افزایش سطح آن‌ها می‌شود. اما برای اینکه هم غارت کنید، هم مایت (قدرت) خود را از دست ندهید، در زمان غارت از سربازان T1 یا نهایتاً T2 استفاده کنید. سرعت حمله T1 بیشتر از سایر تیِرها است، اما باید توجه داشته باشید که حجم غارت آن‌ها هم نبست به سایرین کم‌تر خواهد بود.

نکات بازی لردز موبایل (تلنت برای فارم کردن)

استفاده از Speed Ups (بوستر) و جمع‌اوری آنها

اگر برای رسیدن به مایت بیشتر عجله دارید، می‌توانید از Speed Up برای افزایش سرعت ساخت و ساز خود استفاده کنید. برای افرادی که برای بازی خرج می‌کنند، Speed Up می‌تواند بهترین ابزار به منظور افزایش سطح یا حتی مایت بازی باشد. اما بازیکنان معمولی، خیلی کم از خود بازی یا Questها Speed Ups می‌گیرند. پس سعی کنید ایونت‌های بازی را به هیچ وجه از دست ندهید. تکمیل ماموریت‌ها در ایونت‌ها و چالش‌های روزانه بازی، به میزان قابل توجهی اسپیدآپ به شما خواهد داد.

از مهمترین نکات بازی لردز موبایل استفاده صحیح از جم و اسپیدآپ‌ها می‌باشد. شاید حتی خرید اسپیدآپ بهترین راه خرج کردن جم در این بازی است.

لباس یا تجهیزات قهرمان

حتماً به یاد داشته باشید، برای اینکه نتیجه بهتری در جنگ‌ها بگیرید، باید لباس یا تجهیزات مهم و صحیح را برای قهرمان خود انتخاب کنید.

ترفندهای لردز موبایل (تجهیرات ترکیبی برای حمله)

انجام Quest, Admin, main tasks از مهمترین نکات بازی لردز موبایل

با انجام این Questها می‌توانید منابع، Experience و چیزهای دیگر دریافت کنید که به روند و سرعت پیشرفت شما کمک خوبی می‌کنند.

از مهمترین نکات بازی لردز موبایل این است که در زمان Rally شدن قلعه‌تان، خونسردی خود را حفظ کنید، مطمئن شوید قهرمانتان لباس و تجهیزات مناسب دارد و تله‌هایتان فعال است. همچنین اگر محافظ نداشتید، می‌توانید به یک لوکیشن رندوم تله پورت کنید تا از حملات در امان بمانید.

سعی کنید با استفاده از برخی ساختمان‌های نقشه، نیروهای خود را Buff (تقویت موقت) کنید تا نتیجه بهتری در زمان نبردها بگیرید.

به‌عنوان آخرین مورد از ترفندهای لردز موبایل، سعی کنید همیشه محافظ قلعه (Shield) خود را فعال نگه‌دارید. سربازان و تله‌های دیوار خود را همیشه چک کنید. قبل از اینکه بازی را ببندید، مدت زمان باقی‌مانده درباره همه چیز (سربازان، تله‌ها، Researchها و شیلد) خود را حتماً چک کنید.


دیدگاه‌های کاربران

 (6 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما
محمدرضا حسینی

اقا من چجوری باید محافظ شیلد رو فعال کنم که موقه ای که بازی نمیکنم اگه بهم حمله شد اتوماتیک دفاعشه از قلعم

Reza

سلام یه سوال دارم.من خیلی از غذام کم میشه .بازیو میخام بخابم میبندم صبح که بیدار میشم غذام صفره.این طبیعیه؟

سربازات زیادن یا سربازاتو کم کن یا خونه های گندم بیشتری بساز

Lords mobile

خیر نوشته های شما اصلا خوب نبود در هر صورت باید منابع جمع کرد و سرباز تیر۳ اصلا نباید اموزش داد چون سرباز هایی هستن که نسبت به غذا و اسیبی برای بهبودی نیاز دارند واقعا بدردنخور هستند سربازهای تیر ۲ متوسط هستند و منابع کمی میخوان باید سرباز تیر ۴ و تیر ۲ رو با هم اموزش بدیم سرباز تیر ۳ بدردنخور است

امین

سلام من لول هشت هستم چطور باید مانستر شکار کرد ؟ و اینکه تو کلن که میری کار خاصی بابد انجام بدی ؟

علی

سلام وقت بخیر من guild fest فعال نیست و دلیل اخراج من از یک گروه خوب شد رالی انجام میدادم ولی توی guild fest امتیازی نمیگرفتم من لول ۲۲ هستم در حال حاضر ممنون میشم راهنمایی کنید