دسته بندی: مقاله‌ها و آموزش‌ها

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • 5.0 ستاره
  • 2 دیدگاه
  • 887 بازدید
  • 3 دقیقه

امروزه راهکارهای متعددی برای به چالش کشیده شدن ذهن شما به وجود آمده است که می‌تواند مهارت‌های شما را شکوفا کند. بازی‌های کامپیوتری از آن دسته فعالیت‌ها هستند که می‌توانند تأثیر به سزایی در روند رشدی یا کاهشی در فعالیت‌های جسمی و ذهنی شما محسوب شوند.

یکی از بازی‌های کامپیوتری که امروزه دارای طرفداران زیادی است، بازی همراه فری فایر است که در سال 2017 توسط استودیو dots تولید و منتشر شده‌است. داستان آن روایتگر 30 بازیکن است که در نسخه به‌روز آن 50 بازیکن در یک جزیره به دام افتاده‌اند که شما می‌توانید برای بقای خود در این جزیره دور افتاده مبارزه کنید. این سبک بازی از سری بازی‌های آنلاین بتل رؤیا محسوب‌می‌شود که هم برای اندروید و هم برای نسخه I o sتعریف شده‌است.

بازی فری فایر مانند هر بازی دیگر متحمل ایرادات و مشکلاتی بوده که توسعه دهندگان این بازی سعی در پاسخ و حل آن هستند. با این تفاسیر برخی از مشکلات به‌مرور قابل حل بوده ولی برخی از آن همچنان بی جواب مانده‌است.

ممکن است مشکل از گیمرهایی باشد که این بازی را در سطح پایینی اجرا کرده‌اند و از نحو عملکرد دستگاه خود برای چگونگی اجرای این بازی اطلاعاتی نداشته‌باشند.

ما اینجا هستیم که با معرفی ترفندهای مختلف حل مشکلات رایج بازی فری فایر با شما همراه باشیم. پس ما را تا آخر این مطلب همراهی کنید. همچنین همواره با خرید جم فری فایر می توانید از آفرها و آیتم های ویژه بازی بهره مند شوید.

مشخصات تلفن همراه شما برای اجرای بازی فری فایر

شما به‌عنوان گیمر موبایل باید در نظر داشته‌باشید که مشخصات تلفن همراه شما برای انجام بازی مناسب است یا خیر؟

یکی از ترفندهای حل مشکل بازی فری فایر استفاده از تلفن همراه با اندروید حداقل 4.0.3، یک گیگابایت رم و سی پی یو 4 هسته‌ای در سیستم عاملios حداقل سیستم عامل ios:8، یک گیگابایت رم و سی پی یو دو هسته به کار رفته باشد. دقت داشته‌باشید که تلفن همراهتان از حافظه کافی برای نصب این بازی برخوردار باشد.

ترفندهای حل مشکلات رایج بازی فری فایر: اینترنت

از دیگر ترفندهای حل مشکل بازی فری فایر که باعث شده‌است اجرای آن با مشکل مواجه باشد یا به کندی عمل کند را در ادامه توضیح داده‌ایم.

Wifi

می‌توان اتصال به wifiاشاره کرد که باید آن را مورد بررسی قرار داد که با چک کردن میزان پینک خود آن را حل کرد. فری فایر در آپدیت جدید خود این دستور را به کاربران می‌دهد که از همان ابتدای مسیر ورود به بازی باید دارای پینک بالا باشد، در غیر این صورت مانع از ورود کاربر به بازی می‌شود. پینک مناسب برای ورود به این بازی باید (0 تا 350) باشد. با بالا بودن میزان پینک استارت بازی به مشکل می‌خورد، پس باید از داشتن اینترنت خوب مطمئن شوید.

مشکل فری فایر با سیم‌کارت همراه اول و ایرانسل

باید دقت کرد که کندترین اینترنت همراه مربوط به سیمکارت‌های همراه اول است که با تغییر سیم‌کارت خود یا وصل شدن به وای فای می‌توان سرعت آن را افزایش داد.

مشکلات رایج بازی فری فایر - مشکل سیم کارت

ترفندهای حل مشکلات رایج بازی فری فایر: مدیریت برنامه‌های گوشی

در برخی مواقع به‌دلیل باز بودن برنامه‌های تلفن همراه اختلال در استارت بازی به وجود می‌آید.

در برخی برنامه‌های تلفن همراه شما باز بودن آنها مقداری از اینترنت شما را درگیر می‌کند و باعث بالا رفتن پینک شما می‌شود، پس باید از بسته بودن برنامه‌های اضافی خود مطلع باشید.

ترفند حل مشکلات رایج فری فایر: اتصال به دیگر همراه‌ها

در رابطه با مشکلات رایج بازی فری فایر ممکن است شما از مودم برخوردار نباشید یا داده‌های تلفن همراهتان ضعیف باشد، در این صورت می‌توانید با خریدن بسته اینترنتی روی گوشی همراه دیگر به آن اتصال پیدا کنید.

اتصال به داده‌های دیگر باعث بالا رفتن پینک شما در نتیجه بهبود عملکرد بازی می‌شود.

ترفند حل مشکلات رایج فری فایر: خارج کردن کاربر از بازی

در برخی موارد کاربر در هنگام ورود به بازی یا حین بازی به‌صورت ناگهانی از آن خارج شود.

برای رفع مشکل خارج شدن ناگهانی از بازی فری فایر باید نکاتی را رعایت کرد:

=وارد تنظیمات فری فایر شوید و کیفیت بازی را پایین آورید.

=ریست کردن همراه تلفن همراه خود

=پاک کردن حافظه پنهانی

=قرار دادن در حالت هواپیما و سپس خارج کردن آن

بازی فری فایر

ترفند حل مشکلات رایج بازی فری فایر: اختلال در بارگذاری و دانلود

هنگامی که بازی فری فایر را دانلود می‌کنید و متوجه می‌شوید که در نصب آن به مشکل برخورد کرده‌اید، باید در درجه اول توسط سیستم خود میزان حافظه تلفن همراه خود را بررسی کنید تا از خالی بودن آن مطمئن باشید.

بررسی کنید که نسخه به‌روزرسانی شده را به‌درستی دانلود کرده باشید، چرا که اگر نسخه‌های قبلی آن باشد، ممکن است بعد از نصب بارگذاری صورت نگیرد.

در درجه سوم ممکن است در حین دانلود فایل، اختلال در اینترنت شما رخ دهد و فایل به‌صورت ناقص برایتان دانلود شود. پس باید در هنگام دانلود نسخه بروز آن از اتصال اینترنت خود مطمئن باشید.

مشکلات فری فایر

 

به‌دلیل کیفیت و جذابیت بالای بازی فری فایر، بیشترین سؤال‌هایی که در بین کاربران در رابطه با اینکه علت خارج شدن از بازی فری فایر چیست؟ علت نصب نشدن بازی فری فایر چه می‌تواند باشد؟ علت ارورهای متداول در بازی چیست؟ پرسیده می‌شود که ما سعی کردیم به‌طور واضح و خلاصه در مورد ترفندهای حل مشکلات رایج بازی فری فایر صحبت کرده و به شما کمک کرده باشیم که مشکلات خود را در این بازی حل کنید. ممنون از شما خوانندگان عزیز که ما را تا آخر این مطلب همراهی کردید، امیدواریم بهترین نتیجه را از این مطالب برده باشید.


دیدگاه‌های کاربران

 (2 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما
عرفان

چرا کسی نمیتونه به من داخل فری فایر درخواست بده وقتی درخواست میده نمیاد برای من

با ف ی ل ت ر وارد بازی بشین مشکلتون حل میشه