دسته بندی: صفر تا صد بازی موبایل لجندز

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 6.4k بازدید
  • 3 دقیقه

دوست دارید در صنعت گیمینگ حرفه‌ای‌تر شوید؟ ابتدا باید بیاموزید که چه روش‌هایی را در بازی پیاده کنید. پس با ما همراه باشید تا درباره ترفندهای حرفه ای شدن در موبایل لجند بیشتر بدانید، آن‌ها را به کار بگیرید و در نهایت به بهترین سطح برسید. یادگیری ترفندهای موبایل لجند همانند ترفندهای هر بازی دیگر از پیش نیازهای حرفه‌ای شدن در این بازی است.

تاپ‌ترین ترفندهای حرفه ای شدن در موبایل لجند

برای اینکه بتوانید تأثیر مثبت بیشتری روی عملکرد تیم یا حتی عملکرد شخصی‌تان داشته باشید، باید ترفندهای حرفه ای شدن در موبایل لجند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم پیاده کنید. با استفاده از این روش‌ها نه‌تنها رزومه گیمینگ خود با اسمارت‌فون را تکمیل می‌کنید، بلکه می‌توانید از پس بازی‌های مشابه موبایل لجند هم برآیید.

متای فعلی پچ بازی را کشف کنید

یکی از ترفندهای حرفه ای شدن در موبایل لجند، سر درآوردن روش بازی دیگر پلیرها است. متاهای قهرمان MLBB موبایل لجند معمولاً با هر به‌روزرسانی متفاوت، تغییر می‌کند. پیش از این، قهرمانانی که دچار کمی تغییر شدند شامل Gusion، Helcurt، Lancelot و Angela بودند.

در آپدیت اخیر، Fammy هم دست خور این تغییر شد. کاراکترهای نامبرده مهارت‌هایی دارند که در پچ فعلی بازی به‌اندازه کافی کارایی از خود نشان می‌دهند. این بدین معنا است که قهرمان‌های متا برتر، در طول انتخاب کاراکتر بن خواهند شد. اما این داستان ادامه دارد و باید نکته بعدی را در نظر بگیرید. همچنین با خرید جم موبایل لجند می‌توانید روند پیشرفت خود را دربازی سرعت ببخشید.

نقش خود را در بازی موبایل لجند مشخص کنید

ما توصیه می‌کنیم که بازیکنان باید نقش‌هایی (Role) را ایفا کنند که با انجام آن راحت‌تر هستند تا به حداکثر بازدهی برای تیم دست بیابند. اگر با آسیب زدن (Dealing Damage) و تانک کردن (Tank) راحت هستید، مهم است که هم تیمی‌های دیگری را پیدا کنید که سبک بازی شما را تکمیل کنند.

شما همچنین باید نحوه عملکرد هر قهرمان و نقش‌های اصلی آنها را درک کنید. فارم کردن (Farming) و موقعیت‌یابی هنگام درگیری با دشمنان برای یک مارکسمن (Marksmen) بسیار مهم است.

اهمیت بازی تیمی در موبایل لجند از مهمترین ترفندهای موبایل لجند

فایترها (Fighters) باید یاد بگیرند که چه زمانی در لحظه مناسب، با شکار مناسب درگیر شوند. فارم کردن سریع‌تر و بیشتر از تیم مقابل یک امتیاز به‌حساب می‌آید. برای میج‌ها (Mages) و بازیکنان ساپورت (Supports)، موقعیت‌یابی و زدن اسپل (Spell) در لحظه مناسب می‌تواند جریان نبرد را به طور کامل تغییر دهد.

بازیکنان تانک باید بدانند که هیرو تانک آنها چقدر می‌تواند دمج را تحمل کند و همچنین بدانند چه مدت می‌توانند شدت حملات در درگیری‌ها را حفظ کنند. مهم‌تر از همه، هر بازیکن در هر نقشی باید همیشه در مورد موقعیت خود در مبارزات محتاط باشد.

همچنین باید تمام وقت شش دانگ و دقیق به مپ توجه داشته باشند. آنها باید بدانند چه زمانی، زمان مناسب برای گرفتن اهداف (نقاط مهم) است. برای مثال، پس از پیروزی در یک مبارزه تیمی یا از بین بردن کاراکترهای تأثیرگذار و مهم دشمن. به نظر ما مهم‌ترین چیز این است که شما باید نقش یا وظیفه خود را به‌خوبی درک کنید.

بازیکنان باید بدانند که چگونه از رول‌های خود به طور کامل استفاده کنند. مثال‌ها شامل، دانستن اینکه چه زمانی باید به هم تیمی‌ها کمک کرد و چه اهدافی را در بازی تعیین کرد.

باید بین انتخاب هیروها در یک تیم تعادل برقرار کنید. به‌عنوان مثال، اگر قبلاً مارکس من انتخاب شده بوده، حریص یا حسود نباشید و مارکسمن دیگری را برای تیم انتخاب کنید.

آیتم‌ها را بهتر بشناسید

از اساسی‌ترین ترفندهای حرفه ای شدن در موبایل لجند شناخت دقیق آیتم‌ها و کارایی آنها است؛ بنابراین آیتم‌ها، تأثیرات متفاوتی روی قهرمان شما دارند، پس قبل از هر چیزی توضیحات آن‌ها را مطالعه کنید.

آیتم‌ها و تاثیرات آن‌ها در بازی موبایل لجند

برای هر مسابقه‌ای که در آن شرکت می‌کنید باید آیتم‌های متفاوتی استفاده کنید. چون رول‌های تیم مقابل شما همیشه مجهول خواهد بود. برای جلوگیری از شکست، می‌توانید Counter Hero (نیروهای ضد) را انتخاب کنید. سپس بعد از اینکه بازی شروع شد و از رول‌های تیم دشمن با خبر شدید، آیتم‌های مناسب را برای هیرو خود تهیه کنید.

موقعیت‌یابی و موقعیت‌شناسی بسیار کلیدی است

یکی دیگر از ترفندهای حرفه ای شدن در موبایل لجند تشخیص و شناسایی موقعیت‌ها حین بازی است. همیشه موقعیت خود را قبل از شرکت در یک مبارزه تیمی به خاطر بسپارید. بازیکنان باتجربه زیادی در این گیم حضور دارند، تماشای بازی‌های آنها برای شما مفید خواهد بود.

زیرا می‌توانید با مشاهده گیم پلی آن‌ها، ببینید که چگونه موقعیت خود را برای تضمین پیروزی خود در بازی باید انتخاب و مدیریت کنید.

بدانید چه زمانی باید به Lord Turtle حمله کنید

از دیگر ترفندهای حرفه ای شدن در موبایل لجند می‌توانیم به حمله به موقع Lord Turtle اشاره کنیم. زیرا با زدن این باس می‌توانید مزیت‌های زیادی نصیب خود و هم تیمی‌هایتان کنید.

خیلی ساده است، پس از نابود کردن برج‌های Tier یک، می‌توانید تانک و DPS تیم خود را برای از بین بردن لرد در اختیار داشته باشید؛ یا اینکه به همراه این 2 رول مهم، در تیم فایت بعدی کامل از روی مپ محو شوید (Wiped).

در نهایت انجام این کار به خاطر این است که هیچ وقفه‌ای (دشمنی) وجود نخواهد داشت؛ بنابراین کل تیم می‌توانند برای نبردی سریع‌تر و راحت‌تر با Boss یعنی Turtle Lord تمرکز بیشتری داشته باشند.

تصویری از زدن Turtle Lord بازی موبایل لجند - ترفندهای موبایل لجند

2 ترفند مکمل از ترفندهای موبایل لجند

دو نکته مهم درباره ترفندهای موبایل لجند، مکالمه تیمی بیشتر و استفاده از تجربه دیگران است. اگر تیم شما در یک اتاق بازی می‌کند، هیچ بهانه‌ای برای عدم هماهنگی وجود ندارد.

کار تیمی در بازی مهم است، فرقی نمی‌کند که انفرادی یا تیمی بازی می‌کنید، برای پیروزی همیشه به کار تیمی نیاز خواهید داشت. مکالمه بیشتر، به شما این امکان را می‌دهد که تقریباً بدانید حریفان در طول بازی کجا هستند تا از گرفتار شدن (Gank) توسط حریفان جلوگیری شود.

در آخر

در بازی Mobile Legend واقعاً چیزی به نام قدرت و طلای زیاد وجود ندارد. با استفاده از "ترفندهای حرفه ای شدن در موبایل لجند" در مدت زمان کوتاهی پروپلیر خواهید شد. زیرا مواردی که به آن‌ها اشاره کردیم واقعاً کار سختی نیستند. فقط به زمان کافی نیاز خواهید داشت تا در رابطه با همه چیز آگاه و حرفه‌ای شوید.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما