دسته بندی: صفر تا صد بازی کالاف موبایل

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

 • - ستاره
 • 0 دیدگاه
 • 59 بازدید
 • 2 دقیقه

در این بخش  به ترفندهای بازی rules of survival خواهیم پرداخت پس با همراه باشبد. همانطور که میدانید بازی قوانین بقا یک بازی سبک بتل رویال می‌باشد که یکی از محبوب ترین در بازی های شوتر موبایل در چند سال اخیر است. یاد گرفتن چند ترفند کوچک اما مهم می تواند رتبه شما را به صورت چشم گیری در رتبه بندی کلی بهبود بخشد.

اگر با بازی های سبک بتل رویال آشنایی کافی ندارید مطالعه این پست کمک شایانی به شما خواهد کرد تا از سردرگمی در بازی در بیایید.

ترفندهای بازی rules of survival

ترفندهای بازی قوانین بقا

در این قسمت سعی داریم به صورت مختصر و مفید ترفندهای بازی rules of survival را پوشش دهیم. هرچند ترفندهای بازی های بتل رویال محدود به موارد زیر نمی‌شود اما رعابت همین موارد به شما کمک شایانی در پیشرفت و قوی شدن می‌کند.

فرود در مکان های مناسب

یکی از ترفندهای بازی قوانین بقا این است که همیشه  قبل از پرش از هواپیما  نقشه را باز کنید و با توجه به موارد زیر نقطه ای امن را برای فرود انتخاب کنید:‌

 • از مکان ها با ساختمان‌های زیاد دوری کنید: اگر تازه وارد هستید در نظر داشته باشید این مکان‌ها معمولا پر از بازیکنان حرفه ای می‌باشد و بسیار خطرناک هستند.
 • سعی کنید از خط عبور هواپیما دور شوید:  درصورت رعایت این نکته، به ‌ندرت با بازیکنان دیگر در شروع بازی روبه‌رو می‌شوید و می‌توانید در مکان‌های امن به اندازه کافی تجهیزاتو اسلحه جمع آوری کنید.
 • هنگام فرود هوشیار باشید: بعد از پرش از هواپیما سعی کنید به اطراف خود نگاه کنید. در صورتی که چند بازیکن دیگر نیز با شما پریده اند سعی کنید از آنها فاصله بگیرید.
 • بعد از فرود سریع و فرز باشید: اولین ترفند بازی قوانین بقا بعد از فرود، دوری از ساختمانهایی است که درشان باز شده، چون کسی قبل از شما وارد آن شده است. پس به ساختمان ها با درهای بسته بروید و زود مسلح شوید.

منطقه امن

بکی از ترفندهای بازی قوانین بقا که خیلی ساده و اساسی است. همیشه حواستان به جمع شدن منطقه امن باشد و هیچوقت در اطراف مرز نباشید. در لحظات پایانی بازی این کار حیاتی تر می‌شود. اگر کمی هوشیار باشید میتوانید مرکز منطقه امن را که قرار است به ان نقطه جمع شود را پیدا کنید و قبل از بازیکنان دیگر برایشان کمین کنید. ولی اگر دایره‌ی منطقه امن از شما عبور کرد، وحشت نکنید!! درست است که درصورت بیرون ماندن از منطقه امن آسیب می‌بینید اما اگر دست و پای خود را گم کنید مردنتان حتمی است! فقط کافی به ترفندهای بازی rules of survival (ترفندهای بازی رولز اف سورویوال)در زیر توجه کنید تا از این وضعیت جان سالم به در ببرید:

 • به ‌دنبال وسیله نقلیه بگردید: وسایل نقلیه همیشه بهتر از دویدن است.
 • اسلحه‌ها را غلاف کنید: اگر هنگام دویدن اسلحه خود را کنار بگذارید، می‌توانید سریع‌تر بدوید.
 •  درمان جان خود را فراموش نکنید : اگر بیرون از منطقه امن ماندید و دیدید جان‌تان کم می‌شود، با سرنگ‌های آدرنالین، کیت‌های درمان و چسب زخم‌ها خودتان را تا حد ممکن زنده نگه دارید.

رعایت سه نکته بالا درعین سادگی اصول اصلی بازی حساب می‌شود. اگر به دنبال رتبه های بهتر در بازی هستید خرید دیاموند بازی قوانین بقا و یا خرید کارتهای هفتگی و ماهانه بازی امری اجتناب ناپذیر است. علاوه بر یافتن سلاح و وسایل نقلیه، کیفیت آنها یک فاکتور اساسی برای پیروزی در درگیری ها است. استفاده از دیاموند بازی و جوایز دیگر آن می‌تواند در افزایش کیفیت تجهیزات شما کمک زیادی بکند پس بهتر است حرفه ای تر مجهز شوید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما