دسته بندی: صفر تا صد بازی بوم بیچ

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

 • 5.0 ستاره
 • 3 دیدگاه
 • 853 بازدید
 • 5 دقیقه

در این مطلب قصد داریم آموزش ترفندهای بازی بوم بیچ را برای استفاده در بازی محبوب Boom Beach به شما معرفی کنیم ، برای حرفه ای شدن در بازی بوم بیچ بهتر است از همان شروع بازی اصولی و قوی پیش بروید. هرچه قدر کم تجربه عمل کنید و خرید های اشتباه انجام دهید باعث سختتر شدن رقابت در آینده خواهد شد. پس با یادگیری نکات مهم بازی بوم بیچ، پادشاهی قوی و شکست ناپذیر داشته باشید. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

ترفندهای بازی بوم بیچ (Boom Beach)

ترفندهای بازی بوم بیچ و نکات مهم

بازی بوم بیچ ساخته شرکت سوپر سل (خالق اثر کلش آف کلنز) است و سبکی مشابه را ارائه می کند. در این بازی بک گاردها دائما در حال یورش به ساکنان جزیره هستند و شما را به چالش می‌کشند. بنابراین شما قبل از اینکه به جزایر همسایه حمله کنید، باید ابتدا مواضع دفاعی خود را تحکیم ببخشید. در بازی بوم بیچ شما منابع و نیروهای محدودی در اختیار دارید  و لازم است که از سکه‌ها و الماس‌های  بدست آمده، صحیح و هدفمند استفاده کنید. پس یادگیری ترفندهای بازی بوم بیچ به شدت ضروری است.

جهت خرید الماس بوم بیچ می توانید از طریق سایت ما با مطمئن ترین روش و سریعترین زمان اقدام کنید.

نکته: عدم رعایت ترفندهای بوم بیچ هزینه زیادی روی دست شما خواهد گذاشت پس از الماس های خریداری شده خود به نحو احسنت استفاده کنید.

در زیر مهمترین نکات بازی بوم بیچ را برای شما آماده کردهایم.

ارتقای کارخانه‌های چوب اولین و مهترین نکات بازی بوم بیچ

تمام سازه‌های بازی بوم بیچ با چوب ساخته می‌شوند. شما می‌توانید ساختمان ها را بعداً با سنگ و آهن ارتقا دهید، اما ابتدا چوب حرف اول را می‌زند. اگر چوب‌های شما تمام شود، هیچ سازه‌ای نمی‌توانید بسازید. بنابراین به‌روزرسانی و افزایش توان کارگاه چوب همیشه باید در اولویت کار شما باشد. تمرکز خود را از این کارگاه هیچ وقت برندارید و همیشه میان ساختمان های در حال ارتقای خود، یک کارگاه چوب داشته باشید. در صورت عدم رعایت این نکته از ترفندهای بازی بوم بیچ ، در زمان کوتاهی به مشکل خواهید خورد و این مشکل بسیار اعصاب خردکن است.

سنگ و آهن دومین منابع مهم بازی

همانطور که در نکته قبل گفته شد برای به روزرسانی ساختمانهای خود، تقریبا بلا استثنا نیاز به سنگ و آهن دارید. داشتن این دو منبع به اندازه کافی، خیال شما را از به‌روزرسانی ها راحت می کند. پس اولویت دوم خود را ارتقای معادن سنگ و آهن قرار دهید. شروع خوب پیامد خوبی خواهد داشت. این دو نکته مهم از  ترفندهای بازی بوم بیچ به شدت در شروع بازی مهم هستند و باید تمرکزتان روی این دو نکته باشد.

عدم خروج از بازی بدون به‌روزرسانی ساختمانها (از مهمترین نکات بازی بوم بیچ)

یکی از مهمترین نکات بازی بوم بیچ همین بخش است. به دلیل زمانبر بودن ارتقاها، بهترین زمان برای ارتقای ساختمانها هنگامی است که آفلاین هستید. پس هیچوقت فراموش نکنید که هنگام خروج از بازی، سری به بخش به روزرسانی ساختمان ها بزنید و اگر کارگر بیکار دارید یکی از ساختمانها را ارتقا دهید. درضمن حواستان باشد بهترین کار ارتقای ساختمانها با زمان کم در مواقع آنلاین بودن است. هیچوقت ساختمانی را که نیاز به نیم ساعت زمان برای ارتقا دارد، هنگام خروج از بازی به ارتقا نگذارید.

اگر تازه بازی را شروع کرده اید مطمئنا هیجان زیادی دارید پس از این هیجان استفاده کنید و به سرعت پیشرفت کنید.

تا جایی که می‌توانید خانه بسازید

خانه ها یکی از راه‌های به دست آوردن سکه است. همیشه مطمئن شوید که تمام خانه هایی که امکان ساختشان را دارید، ساخته و آن‌ها را به روز نگه دارید. سکه بسیار در بازی بوم بیچ ارزشمند است پس از هر راهی که ممکن است باید سکه بدست بیاورید. اگر سکه شما تمام شود مجبور به استفاده از الماس هایتان می‌شوید پس همیشه کمی سکه ذخیره داشته باشید. درضمن برای اکثر کارهای تهاجمی و دفاعی نیاز به سکه دارید.

قبل از خرج الماسهایتان کمی سبک سنگین کنید

الماس ها در بازی به سختی بدست می‌آیند پس باید قبل از خرج کردنشان کمی فکر کنید و بهترین تصمیم را بگیرید. مخصوصا در اوایل بازی که اطلاعات کمی از بازی دارید سعی کنید اصلا الماس خرج نکنید. با پیشرفت در بازی به خرید الماس و خرج کردن آنها نیاز پیدا خواهید کرد تا در رقابت با بازیکنان قوی شکست نخورید. در اوایل بازی خرج کردن کمی الماس می تواند سرعت رشد شما را به شدت افزایش دهد ولی سعی کنید درست خرج کنید.

خرج الماس برای پایان ارتقای ساختمانها یکی از نکات بازی بوم بیچ است گه می تواند بسیار به پیشرفت ما کمک کند. مثلا اگر قصد خروج از بازی را دارید و ۳۰ دقیقه از زمان ارتقای ساختمانی مانده، میتوانید با تکمیل ساخت آن، یک ساختمان دیگر را ارتقا دهید.

رادار خود را به‌روز نگه دارید

حتما میدانید که رادار به شما کمک می کند تا جزایر بیشتری کشف را بیابید. با حمله به جزایر همسایه می توانید منابع بیشتری کسب کنید. پس کشف جزیره‌های بیشتر بسیار مهم است. برای اینکار نیازمند به روز کردن رادار خود دارید. توجه خود را از رادارهای خود برندارید و حتی درصورت کمبود منابع اقدام به ارتقای آنها کنید. در صورت عدم رعایت این نکته از نکات بازی بوم بیچ، پس از مدتی به مشکل اساسی خواهید خورد. عارت جزیره های مجاور از مهمترین متابع بازی به شمار می‌آید و کارگاه های چوب و معادن نمی‌توانند به تنهایی نیازهای شما را برآورده کنند.

نکته: برای کاوش در ابرهای  بازی و باز شدن آنها باید رادار خود را ارتقا دهید. در مراحل بالاتر برای استفاده مفید از زیردریایی ها هم نیاز به رادار بالای ۷ دارید.

دیده بانی قبل از حمله شتاب زده

هنگام آماده سازی برای حمله به یک جزیره حتما ابتدا دیده‌بانی کامل انجام دهید و با اطلاعات کافی از جزیره مقصد اقدام به حمله کنید. دیده بانی از مهمترین ترفندهای بازی بوم بیچ است که همه بازیکنان باتجربه در هرلولی از آن استفاده می‌کنند. نکته جالب درمورد دیده بانی نداشتن هزینه آن است. از آنجایی که در بازی بوم بیچ نیرهای مختلف دارای نقاط ضعف و قوت در مقابل هم هستند با انجام دیده بانی می‌توانید تصمیم بگیرید چه نیروهایی باید به جزیره اعزام شوند و میزان تلفات خود را به طور چشمگیری کاهش دهید.

علاوه براین با دیده بانی می‌توانید تصمیم بگیرید از چه قسمتی باید وارد جزیره شوید و تاکتیک جمله و حرکت نیروهایتان را تعیین کنید. علاوه بر نیروهای حریف شما باید به ساختمانها و خطوط دفاعی جزیره نیز دقت کنید و نیروهای خود را متناسب با چیدمان جزیره اعزام کنید تا کمترین درگیر و تلفات را داشته باشید. بازی بوم بیچ یک بازی استراتژیک است و طبیعتا باید به صورت استراتژیک انجام شود. از اولین نکات مهم استراتژیک داشتن نقشه مواضع دشمن است پس به این بخش از ترفندهای بازی بوم بیچ بیشتر دقت داشته باشید.

حملات خود را هوشمندانه رهبری کنید

بعداز یک دیده بانی موفق نوبت به یک استراتژی خوب می رسد. به دلیل نیاز مبرم به منابع، داشتن حملات زیاد روی جزایر مجاور امری ضروری است. پس اصولا مهمترین ترفندهای بازی بوم بیچ مربوط به تاکتیک های حمله می‌شود.

هدف از حمله به جزایر دیگر بدست آوردن عتابم و کسب پیروزی جهت بهبود رتبه است. پس هیچوقت این دو هدف را فراموش نکنید. برای رسیدن به این اهداف باید تا حد امکان از ساختمان های دفاعی بپرهیزید و بهترین مسیر را برای رسیدن به کمپ اصلی را انتخاب کنید. قسمتی از نیروها باید مسئول حمله بودن و قسمتی مسئول غارت منابع باشند. پس یادتان باشد:

 • از برجهای دفاعی فاصله بگیرید
 • از بهترین مسیر به کمپ اصلی حمله کنید
 • سرعت عمل خود را افزایش دهید و در سریعترین زمان ممکن حمله را پایان دهید

روش های بدست آوردن الماس را بدانید

از آنجایی که الماس باارزش ترین منبع در بازی بوم بیچ است بهتر است در نکات بازی بوم بیچ نحوه بدست آوردن آن را یاد بگیرید. علاوه بر این با چند نکته کلیدی در مورد الماس های بازی بوم بیچ را باید آشنا شوید. در زیر تمام نکاتی که رد مورد الماسهای بازی بوم بیچ لازم است بدانید را ذکر کرده ایم:

 • سطح تجربه (Experience Level) که با بالا بردن سطح های ساختمان ها یا ساخت آنها بدست می آید از دست آورد های بازی محسوب می‌شود و در سطوح بالا امکان بالا بردن سطح ساختمانهایی میسر می شود. با تکمیل دست آوردهای بازی (ماموریت های بازی) مقدار قابل توجهی الماس می توانید بدست بیاورید.
 • زیر دریایی که در لول های بالا بدست می آید و با استفاده از رادار بالای 7 در نقشه مکانهایی پدید می آید که با حمله به  آنها می توانید از این مکان ها منابع و الماس بدست آورید.
 • با پرداخت الماس می‌توانید تعداد کارگر ها را افزایش دهید!! این مورد یکی از مهمترین نکات بازی بوم بیچ در مورد الماس است.
 • بازی بوم بیچ تماما از روی سرور بازی اجرا می‌شود و امکان هک بازی وجود ندارد. پس اکانت خود را برای بدست آوردن الماس به خطر نیندازید.
 • ایونت های بازی را از دست ندهید و با تکمیل ماموریت های آنها الماس و آیتم های با ارزش بدست آورید.

نکته: علاوه بر نکات بالا، شما همیشه می‌دوانید از سایت ما با مطمئن ترین و سریعترین روش اقدام به خرید الماس بازی بوم بیچ نمایید.

امیدواریم توانسته باشیم به پیشرفت شما در بازی بوم بیچ کمک کرده باشیم. منتظر نظرات شما هستیم ...

 


دیدگاه‌های کاربران

 (3 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما
sadra

سلام بسیار بازی ی خوبی هستش من خیلی این بازی را دوست دارم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

محمد

کم بود منابع دارم چه کار باید بکنم

محمد مهدی محمدی

عالی