در این پست قصد داریم به ترفندهای بازی ایت بال و نکات مهم بازی جهت افزایش عملکرد شما در این بازی بپردازیم. همانطور که می دانید بازی ایت بال پول (8ball pool) ساخته شرکت مینی‌کلیپ و محبوب ترین بازی بیلیارد روی پلتفرم های موبایل است. بازی ایت بال پول تفاوت چندانی با بازی واقعی بیلیارد روی میز واقعی ندارد.

فیزیک حرکت توپ، رفلکس ها و چرخش های توپ همگی بسیار نزدیک به واقعیت ساخته شده اند. پس با این توصیفات می‌توانید همه ترفندها و تریک‌های بازی بیلیارد واقعی را در این بازی به کار بگیرید و بالعکس.

یادگیری چند ترفند خوب برای رسیدن به نتیجه مطلوب و افزایش سرعت پیشرفت شما بسیار مفید باشد. دقت داشته باشید ترفندهای بازی ایت بال پول و نکات این بازی دو بخش مختلف به شمار می‌آیند.

ترفندهای بازی شامل تریک ها و نحوه ضربات در مواقع مختلف بازی می‌باشد. در حالی که نکات بازی شامل اصول بازی میشود و باید در تمام طول بازی رعایت کنید. پس در ادامه مطلب با ما باشید تا چند ترفند و نکته کلیدی را باهم مرور کنیم.

 

ترفندهای بازی ایت بال پول

در این قسمت به ترفندهای بازی 8ball pool می‌پردازیم. ترفندهایی که شما را برای یک شروع خوب کمک خواهند کرد، درطول بازی از مخمصه نجات می دهند و در پایان می توانند ورق را به نفع شما برگردانند.

ترفندهای بازی ایت بال پول – شروع بازی

تصور کنید بتوانید در همان شروع بازی، با اولین ضربه چند توپ را وارد سوراخ کنید!! چه کمک بزرگی برای شما خواهد بود. در این بخش ترفندهای بازی ایت بال پول ، آموزش ویدیویی برای شما آماده کرده ایم که به سادگی و فقط با چند بار تمرین می توانید حریف خود را در همان ابتدای بازی شوکه کنید. تصور کنید اگر حریف در ضربه گشایش، سه توپ را وارد حفره کند، از لحاظ روحی به شما چه حالتی دست می‌دهد؟!

آموزش ویدیوئی بازی ایت بال پول در زیر، ۵ روش را برای شروع بازی به شما یاد می دهد و نکته جالب توجه در مورد این ضربات،‌قابلیت اجرای آنها حتی بدون نیاز به یک چوب خوب است.

ترفندهای بازی ایت بال پول

ویدیو شروع بازی و شکستن ایت بال

 

ترفندهای بازی ایت بال پول – طول بازی

در این قسمت همانطور که از عنوان معلوم است به ترفندهای بازی 8ball pool که قابل اجرا در طول بازی هستند می‌پردازیم. پس از یک شروع خوب باید روند خوب خود را حفظ کنید. علارغم یک شروع خوب، چند حرکت اشتباه می‌تواند تمرکز شما را بهم بزند و به حریف روحیه لازم جهت برگشت به بازی را بدهد.

از آنجایی که بازی بیلیارد یک بازی تصادفی است و موقغیت توپ ها قابل پیش بینی نیستند، نمی توان روشی قطعی برای طول بازی ارائه داد. برای این کار کافی‌ست چند ترفند را از ما یاد بگیرید و روی آنها تمرین کنید.

ترفندهای این بخش به تمرین بسیار زیادی نسبت به ترفندهای شروع بازی دارند. آموزش ویدیوئی بازی ایت بال پول زیر بیش از ۱۰ مورد ترفند را در شرایط مختلف به شما می‌آموزد. با یاد گیری این ترفندها قادر خواهید بود در شرایط مختلف و از زوایای مختلف هر توپی را وارد حفره کنید.

ترفندهای بازی ایت بال پول

ویدیو طول بازی و ادامه روند خوب

پایان ایده آل بازی

اگر به حریف قدری برخورد کنید و شروع بازی با شما نباشد، قطعا کار به پایان بازی خواهد کشید. دقت داشته  باشید نکات بازی که در ادامه این پست به آنها خواهیم پرداخت به اندازه ترفندهای بازی ایت بال پول در این قسمت، مهم و تاثیرگذار هستند پس حتما پست را تا انتها دنبال کنید.

در انتهای بازی کار به گل کردن توپ سیاه شماره ۸ می کشد و یک اشتباه یا حتی کم تجربگی می تواند کل زحمات شما را به باد دهد. برای گل کردن توپ آخر از زوایای مختلف و شرایط متفاوت، ترفندهای طول بازی کاملا به درد بخور هستند.

در آموزش ویدیوئی بازی ایت بال پول زیر بیشتر بر روی شرایط حساس انتهای بازی تمرکز کرده ایم. شروع خوب و بازی خوب نیازمند پایانی خوب است. اگر بتوانید موارد گفته شده در دو بخش اول و این بخش را با تمرین زیاد به یاد بسپارید، بازی بیلیارد برای شما به لذت محض تبدیل می‌شود.

ترفندهای بازی ایت بال پول

ویدیو نحوه پایان بازی و توپ آخر

 

نکات مهم بازی ایت بال پول

در این بخش نکات کلی در بازی بیلیارد را خاطر نشان می‌شویم تا با تلفیق این تکات با تمرین ترفندهای بازی، به بازیکنی شکست ناپذیر تبدیل شوید. نکات مهم بازی ایت بال پول شاید به نظر ابتدایی به نظر برسد اما بارها نتایج بازی های مهم و حساس، با عدم رعایت همین نکات عوض شده است. پس نکات زیر را همیشه به خاطر داشته باشید.

چه در بازی ایت بال پول و چه در بازی واقعی تمامی ترفندهای بازی 8ball pool و نکات باید رعایت و تمرین شوند و عدم رعایت هرکدام شما را به شکست نزدیک خواهد کرد. اگر پس از تمرین موارد گفته شده در این پست نتیجه دلخواه را نگرفته باشید و پیشرفت مدنظرتان را نداشته باشید، مطمئن باشید تمرینتان کافی نبوده است.

نکات و اصول مهم بازی

  • تمرین داشته باشید: هیچ بردی بدن تمرین بدست نمی‌آید، حتی در زندگی! پس از کمی تمرین تمامی جرکات و ضربات به سبک بازی شما تبدیل خواهند شد، پس تمرین کنید.
  • تمرکز و صبر داشته باشید: هیچوقت با هیچ ضربه یا حرکت حریف تمرکز خود را از دست ندهید و احساسی عمل نکنید. نوبت بازی شما هم خواهد شد و فرصت شکست حریفتان را خواهید داشت. هر بار عجله و از دست دادن تمرکز بیشتر شما را به مخمصه خواهد انداخت. شما بازی را برای برد شروع نمی‌کنید بلکه برای اثبات خودتان بازی می کنید پس بهترین خودتان باشید.
  • به بازی حریف توجه نکنید: اگر حریف شما ضعیف باشد شما بازی راشل خواهید گرفت و اگر قوی باشد تمرکز شما را به هم میزند. منتظر نوبت خود بمانید و وقتی نوبت شما شد بهترین استفاده را از جایگیری توپ ها ببرید.
  • چوب خوب تهیه کنید: با پیشرفت در بازی، سطح بازیکنان به هم نزدیکتر می‌شود و کوچکترین عاملی در نتیجه تاثیر گذار خواهد بود. برای کسب اطلاع در مورد چوبهای بازی ایت بال به این بخش مراجعه نمایید. چوب خوب برای شما چوبی است که سبک بازی شما بخورد.
  • سکه و دلار خود را بهینه خرج کنید: روی تمام سکه ها و دلارهای خود در بازی برنامه داشته باشید. خرید چوب های زیاد، توپ های مختلف یا بازی های احساسی بعد از باخت، شما را بیشتر دلسرد خواهد کرد. سکه و دلار خود را در جای مناسب خرج کنید. از سایت ما(۱۰۰۰جم) خرید سکه و دلار بازی ایت بال با ارزانترین قیمت انجام دهید و با برنامه خرج کنید.
  • قدرت ضربه به توپ را کنترل کنید: همیشه ضربه پرقدرت نتیجه خوبی ندارد. مخصوصا در پایان بازی، بیشتر از توپ سیاه باید حواستان به توپ سفید باشد. با افتادن توپ سفید به حفره شما بازنده اید پس قدرت ضربات خود را در طول بازی کنترل کنید.

منتظر نظرات شما هستیم …

اشتراک در
اطلاع از
guest
15 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها