دسته بندی: صفر تا صد بیلیارد ایت بال پول 8ball poll

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • 5.0 ستاره
  • 21 دیدگاه
  • 7k بازدید
  • 3 دقیقه

در این پست قصد داریم به ترفندهای بازی ایت بال و نکات مهم بازی جهت افزایش عملکرد شما در این بازی بپردازیم. همانطور که می دانید بازی ایت بال پول (8ball pool) ساخته شرکت مینی‌کلیپ و محبوب ترین بازی بیلیارد روی پلتفرم های موبایل است. بازی ایت بال پول تفاوت چندانی با بازی واقعی بیلیارد روی میز واقعی ندارد.

فیزیک حرکت توپ، رفلکس ها و چرخش های توپ همگی بسیار نزدیک به واقعیت ساخته شده اند. پس با این توصیفات می‌توانید همه ترفندها و تریک‌های بازی بیلیارد واقعی را در این بازی به کار بگیرید و بالعکس.

یادگیری چند ترفند خوب برای رسیدن به نتیجه مطلوب و افزایش سرعت پیشرفت شما بسیار مفید باشد. دقت داشته باشید ترفندهای بازی ایت بال پول و نکات این بازی دو بخش مختلف به شمار می‌آیند.

ترفندهای بازی شامل تریک ها و نحوه ضربات در مواقع مختلف بازی می‌باشد. در حالی که نکات بازی شامل اصول بازی میشود و باید در تمام طول بازی رعایت کنید. پس در ادامه مطلب با ما باشید تا چند ترفند و نکته کلیدی را باهم مرور کنیم.

ترفندهای بازی ایت بال پول

در این قسمت به ترفندهای بازی 8ball pool می‌پردازیم. ترفندهایی که شما را برای یک شروع خوب کمک خواهند کرد، درطول بازی از مخمصه نجات می دهند و در پایان می توانند ورق را به نفع شما برگردانند.

ترفندهای بازی ایت بال پول - شروع بازی

تصور کنید بتوانید در همان شروع بازی، با اولین ضربه چند توپ را وارد سوراخ کنید!! چه کمک بزرگی برای شما خواهد بود. در این بخش ترفندهای بازی ایت بال پول ، آموزش ویدیویی برای شما آماده کرده ایم که به سادگی و فقط با چند بار تمرین می توانید حریف خود را در همان ابتدای بازی شوکه کنید. تصور کنید اگر حریف در ضربه گشایش، سه توپ را وارد حفره کند، از لحاظ روحی به شما چه حالتی دست می‌دهد؟!

آموزش ویدیوئی بازی ایت بال پول در زیر، ۵ روش را برای شروع بازی به شما یاد می دهد و نکته جالب توجه در مورد این ضربات،‌قابلیت اجرای آنها حتی بدون نیاز به یک چوب خوب است.

ترفندهای بازی ایت بال پول

ویدیو شروع بازی و شکستن ایت بال

ترفندهای بازی ایت بال پول - طول بازی

در این قسمت همانطور که از عنوان معلوم است به ترفندهای بازی 8ball pool که قابل اجرا در طول بازی هستند می‌پردازیم. پس از یک شروع خوب باید روند خوب خود را حفظ کنید. علارغم یک شروع خوب، چند حرکت اشتباه می‌تواند تمرکز شما را بهم بزند و به حریف روحیه لازم جهت برگشت به بازی را بدهد.

از آنجایی که بازی بیلیارد یک بازی تصادفی است و موقغیت توپ ها قابل پیش بینی نیستند، نمی توان روشی قطعی برای طول بازی ارائه داد. برای این کار کافی‌ست چند ترفند را از ما یاد بگیرید و روی آنها تمرین کنید.

ترفندهای این بخش به تمرین بسیار زیادی نسبت به ترفندهای شروع بازی دارند. آموزش ویدیوئی بازی ایت بال پول زیر بیش از ۱۰ مورد ترفند را در شرایط مختلف به شما می‌آموزد. با یاد گیری این ترفندها قادر خواهید بود در شرایط مختلف و از زوایای مختلف هر توپی را وارد حفره کنید.

ترفندهای بازی ایت بال پول

ویدیو طول بازی و ادامه روند خوب

پایان ایده آل بازی

اگر به حریف قدری برخورد کنید و شروع بازی با شما نباشد، قطعا کار به پایان بازی خواهد کشید. دقت داشته  باشید نکات بازی که در ادامه این پست به آنها خواهیم پرداخت به اندازه ترفندهای بازی ایت بال پول در این قسمت، مهم و تاثیرگذار هستند پس حتما پست را تا انتها دنبال کنید.

در انتهای بازی کار به گل کردن توپ سیاه شماره ۸ می کشد و یک اشتباه یا حتی کم تجربگی می تواند کل زحمات شما را به باد دهد. برای گل کردن توپ آخر از زوایای مختلف و شرایط متفاوت، ترفندهای طول بازی کاملا به درد بخور هستند.

در آموزش ویدیوئی بازی ایت بال پول زیر بیشتر بر روی شرایط حساس انتهای بازی تمرکز کرده ایم. شروع خوب و بازی خوب نیازمند پایانی خوب است. اگر بتوانید موارد گفته شده در دو بخش اول و این بخش را با تمرین زیاد به یاد بسپارید، بازی بیلیارد برای شما به لذت محض تبدیل می‌شود.

ترفندهای بازی ایت بال پول

ویدیو نحوه پایان بازی و توپ آخر

نکات مهم بازی ایت بال پول

در این بخش نکات کلی در بازی بیلیارد را خاطر نشان می‌شویم تا با تلفیق این تکات با تمرین ترفندهای بازی، به بازیکنی شکست ناپذیر تبدیل شوید. نکات مهم بازی ایت بال پول شاید به نظر ابتدایی به نظر برسد اما بارها نتایج بازی های مهم و حساس، با عدم رعایت همین نکات عوض شده است. پس نکات زیر را همیشه به خاطر داشته باشید.

چه در بازی ایت بال پول و چه در بازی واقعی تمامی ترفندهای بازی 8ball pool و نکات باید رعایت و تمرین شوند و عدم رعایت هرکدام شما را به شکست نزدیک خواهد کرد. اگر پس از تمرین موارد گفته شده در این پست نتیجه دلخواه را نگرفته باشید و پیشرفت مدنظرتان را نداشته باشید، مطمئن باشید تمرینتان کافی نبوده است.

نکات و اصول مهم بازی

  • تمرین داشته باشید: هیچ بردی بدن تمرین بدست نمی‌آید، حتی در زندگی! پس از کمی تمرین تمامی جرکات و ضربات به سبک بازی شما تبدیل خواهند شد، پس تمرین کنید.
  • تمرکز و صبر داشته باشید: هیچوقت با هیچ ضربه یا حرکت حریف تمرکز خود را از دست ندهید و احساسی عمل نکنید. نوبت بازی شما هم خواهد شد و فرصت شکست حریفتان را خواهید داشت. هر بار عجله و از دست دادن تمرکز بیشتر شما را به مخمصه خواهد انداخت. شما بازی را برای برد شروع نمی‌کنید بلکه برای اثبات خودتان بازی می کنید پس بهترین خودتان باشید.
  • به بازی حریف توجه نکنید: اگر حریف شما ضعیف باشد شما بازی راشل خواهید گرفت و اگر قوی باشد تمرکز شما را به هم میزند. منتظر نوبت خود بمانید و وقتی نوبت شما شد بهترین استفاده را از جایگیری توپ ها ببرید.
  • چوب خوب تهیه کنید: با پیشرفت در بازی، سطح بازیکنان به هم نزدیکتر می‌شود و کوچکترین عاملی در نتیجه تاثیر گذار خواهد بود. برای کسب اطلاع در مورد چوبهای بازی ایت بال به این بخش مراجعه نمایید. چوب خوب برای شما چوبی است که سبک بازی شما بخورد.
  • سکه و دلار خود را بهینه خرج کنید: روی تمام سکه ها و دلارهای خود در بازی برنامه داشته باشید. خرید چوب های زیاد، توپ های مختلف یا بازی های احساسی بعد از باخت، شما را بیشتر دلسرد خواهد کرد. سکه و دلار خود را در جای مناسب خرج کنید. از سایت ما(۱۰۰۰جم) خرید سکه و دلار بازی ایت بال با ارزانترین قیمت انجام دهید و با برنامه خرج کنید.
  • قدرت ضربه به توپ را کنترل کنید: همیشه ضربه پرقدرت نتیجه خوبی ندارد. مخصوصا در پایان بازی، بیشتر از توپ سیاه باید حواستان به توپ سفید باشد. با افتادن توپ سفید به حفره شما بازنده اید پس قدرت ضربات خود را در طول بازی کنترل کنید.

منتظر نظرات شما هستیم ...

 


دیدگاه‌های کاربران

 (21 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما
رایان

درود و عرض ادب لطفا بگین چرا امتیازهای بدست اورده تو لیگ برای ارتقا لگو یهو صفر میشه؟ دو بار اینجوری شده. مثلا تو لیگ گلد بودم و امتیاز بدست اوردم و نفر پانزدهم شدم بعد چند ساعت دیدم امتیاز صفر شده و نفر نود و سوم شدم. لطفا اگه علتش رو میدونین راهنمایی کنین.

امیرعلی کرمی

حرفه ای شوم

میلاد فرهادی

سلام میشه بپرسم علت کم شدن ناگهانی پول چیه الان دو بار یک ملیون ازم کم شده

سلام با بازی دوستانه به هیچ عنوان سکه منتقل نکنید. بازی به این مورد حساس هست و هرچقدر سکه به دوستتون با بازی دوستانه منتقل کنید صفر میشه.

محسن

سلام خسته نباشید..من دو تا اکانت دارم..یکیشو به فیسبوکم وصل کردم ولی اون یکی نمیشه..راهی هست هردو اکانتو وصل کنم به فیسبوک؟چون برای گرفتن و ارسال فری گیفت و سکه لازمه..ناموسا کسی میدونه کمک کنه بد رو مخمه..ممنون

Bijan

همه مشکلات ب مرور بازی بطرف میشه البته تجربه شما بیشتر میشه چون بازی هیچ ایرادی نداره در ضمن هر گونه تقلب می‌فهمن وتمام سکه ها رو صفر میکنن

علی

سلام. میخواستم بدونم چطوری میشه که بعضی وقتا حریف یه کاری می‌کنه که من نمیتونم ضربه بزنم تا وقتم تموم بشه و نوبت اون بشه؟؟

اون به خاطر مشکل اینترنت هست

Master

سلام میخواستم بدونم اون گوشه بالا سمت راست یه دایره سفیده که بازیکنای حرفه ای اون نقطه وسطشو بالا و پایین میکنن واسه چی؟اون نقطه کارش چیه؟

اون دایره سفید همون توپ سفید و اون نقطه ی قرمز که وسطشه اونم مکانی رو نشون میده که نوک چوب به اونجای توپ سفید برخورد میکنه و باعث چرخش توپ میشه

قاسم علی . کیانی

آیامیتوانم بازی ایت پول رافارسی کنم یا چت روم روی صفحه بازی به فارسی داشته باشم . درضمن ۳۰ چوب جایزه و ۵بارقلک پرشده دارم چکار کنم ؟متشکرم

علی

اقا چرا سر 1000 تا سکه بازی میکنم همه توپارو ک میندازم توپ مشکیم میندازم من برنده میشم اما حریفو برنده اعلام میکنه همه سکه هارو میده ب حریف

آپدیت کردی؟از وی پی ان استفاده میکنی؟برا منم میشد ولی درست شده الان

مهسا

کسی میتونه بگه چجوری یک چوب لجند رو میشه آپ کرد ؟ باکس بخرم که هر باکس چوبای مختلف میاره میخوام یک چوب رو آپ کنم

باید داخل باکس یخی بزنی تا بهت دوباره تیکه های همون چوب رو بده