دسته بندی: صفر تا صد بازی فیفا موبایل

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 461 بازدید
  • 3 دقیقه

 یادگیری ترفندهای بازی فیفا موبایل از اولین قدم‌های حرفه ای شدن در این بازی است. بازی فیفا موبایل یکی از محبوب‌ترین و البته بهترین بازی‌های موبایلی است که تا به حال معرفی شده است. افراد زیادی در تمامی دنیا وقت خود را برای این بازی هیجان‌انگیز صرف می‌کنند و به دنبال پیشرفت و پیروزی دائمی در آن هستند.

اما ممکن است در برخی مواقع حین بازی کردن به بن‌بست‌هایی برسید که فکر کنید دیگر راهی برای پیشرفت وجود ندارد؛ اما ما ترفندهای حرفه‌ای فیفا موبایل را در این مطلب آماده کرده‌ایم که با کمک آن‌ها به سرعت راه و مسیر پیشرفت را در پیش می‌گیرید و می‌توانید به بازیکنی کاملا حرفه‌ای و قوی در این بازی پرطرفدار تبدیل شوید.

با خرید پوینت و آفرهای فیفا موبایل از هزارجم کار خود را برای رقابت با گیمرهای تاپ این بازی راحتتر خواهید کرد.

ترفندهای بازی فیفا موبایل را بشناسید

بازی فیفا موبایل تبدیل به سرگرمی روزانه بسیاری از گیمرها شده و این مسئله نیز باعث این شده‌ است که سازندگان این بازی مراحل و به‌روز‌رسانی‌هایی متعددی را در نظر بگیرند. پس شناخت ترفندهای جدید در این بازی می‌تواند تاثیر زیادی در حرفه‌ای شدن گیمرها داشته باشد. در اینجا ما برخی از ترفندهای جدید و موثر در فیفا موبایل را بررسی خواهیم کرد. پس اگر دوست دارید به سرعت تبدیل به بازیکنی حرفه‌ای در این بازی شوید، این موارد را با دقت مطالعه کنید و به آن‌ها عمل کنید.

ترفندهای بازی فیفا موبایل و حرفه ای شدن

شوت را شوخی نگیرید!

به عنوان اولین ترفند بازی فیفا موبایل، شوت عنصر مهم و اصلی بازی را بررسی می‌کنیم. رقم زدن نتیجه‌ای دلخواه تنها زمانی امکان‌پذیر است که خوب شوت بزنید؛ چه در وسط زمین باشید چه در مقابل دروازه و چه پشت ضربه پنالتی یا ضربه ایستگاهی. شوت زدن مسیری است که شما را به هدف خواهد رساند.

تمرکز بازی نیز کاملا روی شوت بازیکنان مشهود است؛ اگر در زمان درست و مکان مناسب تصمیم به شوت زنی بگیرید، درصد موفقیت بالا خواهد رفت و امتیازات دریافتی شما از بازی نیز به مراتب بیشتر خواهد شد.

از ضد حمله استفاده کنید

اگر برنامه خود را تنها بر اساس حمله مرتب کنید، قطعا در بخش دفاعی مشکلاتی را تجربه خواهید کرد. برای این که پخته‌تر و باتجربه‌تر به نظر برسید، باید از ترفندهای مختلفی استفاده کنید. یکی از این ترفندها هم استفاده از سیستم ضد حمله است. در این حالت تمرکزتان روی حفاظت از دروازه خواهد بود و در ادامه و در بهترین زمان ممکن حریف را غافلگیر کرده و با حمله‌ای سریع به هدف خود خواهید رسید. حتی در دنیای واقعی فوتبال هم این روش یکی از روش‌های محبوب و نتیجه‌بخش است که توسط بسیاری از تیم‌ها اجرا می‌شود.

از مهمترین ترفندهای بازی فیفا موبایل، ضربات ایستگاهی را هدر ندهید

متاسفانه بسیاری از گیمرها از ضربات ایستگاهی به درستی استفاده نمی‌کنند و تنها هدف آن‌ها از این ضربات به جریان انداختن بازی است. اما باید بدانید که یکی از مسیرهای بسیار راحت و کوتاه در بازی فیفا موبایل برای گل‌زنی کردن، همین ضربات ایستگاهی است.

روش‌ها و تکنیک‌های مختلفی را در این ضربات امتحان کنید؛ مطمئن باشید بعد از مدتی به فرد خبره‌ای در این زمینه تبدیل خواهید شد که می‌تواند منبع الهام بقیه افراد هم باشد!

پاس دادن را حرفه‌ای کنید

پاس دادن ساده برای همه افراد و گیمرها کار راحتی است؛ اما باید از این قابلیت در جهتی استفاده کنید که حریف را متعجب و غافلگیر کنید. باید مدل‌های بیشتری از پاس دادن را یاد بگیرید و در طول بازی‌ها تمرین کنید که چگونه به یاران خود پاس دهید که در موقعیت بهتری قرار بگیرند یا چگونه با پاس دادن سیستم حریف را دچار مشکل کنید. پاس‌های بلند، پاس‌های کوتاه، پاس‌های پی در پی و سرعتی و... مواردی هستند که باید توسط کاربر تمرین شوند که بتوانند اثرگذاری خوبی را در طول بازی از خود به نمایش بگذارند.

تکل زدن را یاد بگیرید

وقتی توپ در اختیار حریفتان است، یکی از راه‌های باز پس گرفتن آن، تکل زدن است. اما تکل زدن خود نیاز به مهارت مناسبی دارد که بتوان کاملا سالم و بدون مشکلی توپ را از اختیار حریف خارج کرد.

تکل زدن صحیح هم از ترفندهای کاربردی برای حرفه‌ای شدن در بازی فیفا موبایل است که باید به آن توجه کنید. تکل‌های ساده توسط افراد مبتدی نیز زده می‌شوند؛ شما باید تفاوتی را بین خود و دیگران ایجاد کنید و با تمرین‌های مختلف و روزانه سطحتان را کاملا از دیگر گیمرها بالاتر ببرید. تکل صحیح قطعا در طول بازی بارها و بارها به کمکتان خواهد آمد.

از امکانات پولی بازی نیز بهره‌مند شوید

فیفا نیز مانند بسیاری از بازی‌های آنلاین دیگر دارای بخشی است که از می‌توانید امکانات بیشتری را برای بازی خریداری کنید. برای حرفه‌ای‌تر شدن و البته بیشتر لذت بردن از بازی این امکانات برای گیمرها تدارک دیده شده‌اند و در صورت نیاز به راحتی امکان خرید آن‌ها نیز فراهم است. یکی از ترفندهای حرفه‌ای شدن در این بازی همین خرید امکانات ویژه است؛ امکاناتی که گاه می‌تواند کاملا گیمر را با دیگر گیمرهایی که با آن‌ها رقابت می‌کند متمایز کند و برتری قابل‌توجهی را به او ببخشد. پس اگر می‌خواهید از این امکانات بهره‌مند شوید، حتما به فکر خرید آن باشید و از سایت هزارجم و بسته‌های مناسب آن هم دیدن کنید.

با یادگیری کنترلرهای فیفا در فیفا موبایل حرفه‌ای شویم

کلام پایانی

حرفه‌ای شدن در بازی با یادگیری ترفندهای بازی فیفا موبایل، قطعا حس بسیار خوبی برای گیمرهاست و هر کسی دوست دارد در بازی محبوب خود به سطح بسیار بالایی برسد. در این مطلب ما به بررسی ترفندهای حرفه‌ای شدن در بازی فیفا موبایل پرداختیم. با انجام این ترفندها و تمرین و تکرار چندباره آن‌ها قطعا تفاوت سطح خود را در مدت زمانی کوتاه درک خواهید کرد.

لازم به ذکر است برای خرید انواع بسته‌های مربوط به خدمات و امکانات ویژه این بازی این امکان فراهم شده است که از طریق سایت هزارجم بهترین کیفیت و قیمت را در اختیار داشته باشید و از امکانات ویژه بازی لذت کافی را ببرید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما