دسته بندی: صفر تا صد بازی پلاتو

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 1.6k بازدید
  • 3 دقیقه

بازی‌های آنلاین افراد زیادی را به خود مشغول کرده است و بسیاری از گیمرها ترجیح می‌دهند به صورت آنلاین با دیگر کاربران به رقابت بپردازند و ساعات مهیجی را برای خود به وجود آورند. یکی از بسترهایی که بازی‌های آنلاین مختلفی را در خود دارد پلاتو است. در این مطلب می‌خواهیم بهترین و محبوب‌ترین بازی‌ های پلاتو را معرفی کرده و کمی در مورد آن‌ها صحبت کنیم. پس اگر شما هم طرفدار بازی‌های آنلاین و چندنفره هستید، با خواندن این مطلب احتمالا وارد چالش‌های جدیدی در بازی‌های آنلاین می‌شوید!

معرفی بهترین و محبو‌ب‌ترین بازی‌ های پلاتو

پیش از پرداختن به موضوع معرفی بهترین و محبوب‌ترین بازی‌ های پلاتو، کمی در مورد خود این بازی و نحوه عملکرد آن صحبت می‌کنیم. پلاتو در واقع به عنوان اپلیکیشنی در نظر گرفته می‌شود که قابلیت‌های متفاوتی را نسبت به دیگر بازی‌ها در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در این اپلیکیشن کاربران می‌توانند در بستری با هم گفتگو کرده و یکدیگر را به چالش‌های متفاوت و جذابی دعوت کنند. همچنین بنابه درخواست کاربران، هم اکنون امکان خرید سکه پلاتو نیز در سایت هزارجم فراهم شده است.

در این اپلیکیشن جذاب 40 بازی مختلف در سبک‌های گوناگون قرار دارد که با واردن شدن به آن‌ها، گذر زمان را متوجه نخواهید شد! گرافیک مناسب این‌ بازی‌ها در کنار قابلیت‌هایی مانند امکان چت همزمان با بازی از ویژگی‌های بسیار خوب آن هستند. در زیر به بررسی برخی از این بازی‌ها می‌پردازیم.

بهترین و محبوب ترین بازی‌های پلاتو

بازی table soccer (میز فوتبال)

بدون تردید یکی از بهترین و محبوب‌ترین بازی‌ های پلاتو همین بازی فوتبالی است که با وارد شدن به آن، خروج برایتان کار سختی خواهد بود! برای کسانی که با بازی soccer star آشنایی دارند قوانین و نحوه بازی آشناست. در این رقابت هر تیم یا به صورت درست‌تر هر کاربر، چند مهره در اختیار دارد و توپی نیز درون زمین است. با استفاده از مهره‌ها باید به نحوی به توپ ضربه بزنید که توپ وارد دروازه‌ حریف شود. می‌توانید تعداد گل برای تعیین برنده را ابتدای بازی مشخص کنید.

بازی pool پلاتو (استخر)

یکی دیگر از بازی‌های محبوب و آنلاین پلاتو بیلیارد است. بیلیارد در دنیای واقعی نیز ورزشی پرطرفدار و جذاب به حساب می‌آید و بازی‌های کامپیوتری و موبایلی مختلفی هم در این سبک وجود دارد. پلاتو نیز با در نظر گرفتن این موضوع بیلیارد را در بین بازی‌های خود قرار داده است و روزانه کاربران زیادی مشغول به این بازی می‌شوند. تنها نکته مهم آن است که این بازی بیلیارد به صورت 8 توپ دنبال می‌شود. یعنی اولین توپ وارد شده به سوراخ‌ها مشخص می‌کند که شما باید توپ‌های دو رنگ یا تک‌رنگ را در ادامه مسیر انتخاب کنید.

بازی بسکتبال پلاتو

از بهترین و محبوب‌ترین بازی‌ های پلاتو باید به بازی بسکتبال هم اشاره کنیم. گرافیک ساده و زیبای این بازی شما را مجذوب خود خواهد کرد. کاربران بسیاری هم این بازی را برای رقابت با دیگران انتخاب می‌کنند. اما روش بازی چگونه است؟ حلقه‌ای در روبروی شما قرار دارد و تعدادی توپ بسکتبال نیز در اختیار دارید. باید توپ‌ها را وارد سبد کرده و امتیازات را جمع‌آوری کنید. البته همه چیز به این سادگی هم نیست! سبد ممکن است حرکت کرده و با سرعت‌های مختلف به زوایای مختلف برود. پس حسابی تمرکز و دقت کنید.

بازی four in a row

یکی از بازی‌های جذاب و فکری پلاتو قطعا همین بازی است. اگر می‌خواهید ذهنتان را به چالش بکشید حتما در پلاتو این بازی را امتحان کنید. اما روش بازی چگونه است؟ باید سعی کنید که 4 مهره یکسانتان را یا به صورت عمودی، افقی یا مورب به صورت پشت سر هم قرار دهید. پس اولین نفری که موفق به انجام این کار شود، برنده است. باید دائما حواستان به مهره‌های حریف باشد و مسیر او را با قرار دادن مهره‌های خود ببندید. این بازی بسیار چالشی است و شاید ساعت‌ها درگیرتان کند!

بازی شطرنج پلاتو

بله شطرنج هم در پلاتو حضور دارد و اتفاقا جزو بهترین و محبوب‌ترین بازی‌ های پلاتو نیز به شمار می‌رود. پس اگر چه در دنیای واقعی و چه در بازی‌های مختلف عاشق بازی شطرنج هستید، با دانلود پلاتو فرصت رقابت آنلاین جذاب با دیگران و حتی دوستان خود را نیز خواهید داشت. برای علاقه‌مندان به شطرنج صحبت از قوانین و نحوه بازی کار بیهوده‌ای است! اما اگر تا به حال شطرنج بازی نکردید و قوانین چندگانه آن را نمی‌دانید، توصیه می‌کنیم حتما با فرا گرفتن آن ذهن خودتان را به چالش بکشید و درگیر رقابتی حساس و جذاب شوید.

بازی island پلاتو

از بازی‌های محبوب و جذاب دیگر پلاتو باید به این بازی هم اشاره کنیم. این بازی بی‌شباهت به بازی مافیا نیست و از این رو بسیاری از کاربران به این بازی مشغول می‌شوند. البته این بازی سریع‌تر و نسبتا راحت‌تر از مافیا است. می‌توانید با دیگر بازیکنان دست به یکی کنید؛ البته مراقب باشید که بقیه نیز ممکن است نقشه و توطئه‌ای علیه شما درست کرده باشند!

بازی ludo

به طور خلاصه این بازی همان منچ خودمان است که در کودکی خاطرات زیادی با آن داشتیم! قوانین بازی نیز مشخص است؛ هر فردی بتواند زودتر مهره‌های خود را وارد خانه و منطقه مشخص کند، برنده بازی خواهد بود.

معرفی و بررسی  بهترین بازی‌های اپلیکیشن پلاتو

اما بهترین بازی پلاتو؟

پلاتو بستری برای انجام بازی‌های مختلف آنلاین است. بازی‌های مختلفی در این اپلیکیشن تعریف شده‌اند که ما در این مطلب به بررسی و معرفی بهترین و محبوب‌ترین بازی‌ های پلاتو پرداختیم. اما علاوه بر این بازی‌ها، بازی‌های جذاب دیگری نیز وجود دارند که شاید برای بسیاری از افراد سرگرم‌کننده‌تر و بهتر از بازی‌های نام برده‌شده در اینجا باشند. پس پیشنهاد می‌کنیم که حتما این اپلیکیشن جذاب را دانلود کرده و با دوستان و آشنایان خود با رقابت‌های دو یا چندنفره آنلاین بپردازید. کری‌ها و خط و نشان‌های پیش از بازی‌های آنلاین، شیرینی و هیجان آن را هم دوچندان خواهد کرد.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما