دسته بندی: صفر تا صد بازی فری فایر

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 523 بازدید
  • 3 دقیقه

به دست آوردن سلاح‌ها و تجهیزات فری فایر در شروع هر بازی رقابتی، اهمیت بسیار بالایی دارد. نمی‌توان انتظار داشت در هر مکانی همیشه سلاح‌های خاصی وجود داشته باشد؛ اما با شناخت بهترین مکان لوت فری فایر که بهترین سلاح‌ها و تجهیزات را ارئه می‌دهند، می‌توان شانس خود را در رقابت سنگین با دیگران افزایش داد. در این مقاله ما به معرفی بهترین مکان های لوت فری فایر مپ برمودا می‌پردازیم که بتوانید با شناخت این مکان‌ها بهترین عملکرد را در رقابت‌های خود داشته باشید و از حداکثر امکانات استفاده کنید.

معرفی بهترین مکان های لوت فری فایر مپ برمودا

فری فایر بازی هیجان‌انگیزی است که استقبال بی‌نظیری از آن به عمل آمده است. این بازی رقابتی بسیاری از گیمرهای جهان را ساعت‌ها در جای خود میخکوب می‌کند. اما برای موفقیت در این بازی باید نکات مختلفی را در نظر گرفت.

یکی از نکات بسیار مهم، مکان‌های لوت و شروع مسابقه است که در هر مپ این بازی متفاوت است. برای داشتن شروعی پرقدرت آشنایی با این مکان‌ها و تجهیزاتی که در آن مکان وجود دارد حائز اهمیت است و شما با یافتن سلاح‌های مناسب این امکان را خواهید داشت که هر کسی را از مقابل بردارید و تمام دشمنان را نابود کنید.

یکی از 3 نقشه و مپ بازی فری فایر، برمودا است که ما در این مطلب به معرفی مکان‌های لوت آن خواهیم پرداخت.

بنابراین اگر می‌خواهید بهترین مکان های لوت فر فایر مپ برمودا را به خوبی بشناسید، ادامه مطلب راهنمای مناسبی برایتان خواهد بود.

Pochinok یکی از بهترین مکان های لوت فری فایر مپ برمودا

این منطقه در نزدیکی ضلع جنوبی نقشه قرار دارد و بسیاری از خانه‌ها و مجتمع‌های مسکونی در این بخش قرار دارند. این به معنای آن است که می‌توان در این منطقه تجهیزات مناسبی را پیدا کرد.

این مکان معمولا دارای فضای کافی برای کل تیم است و تعداد کمی از بازیکنان این مکان را در اولویت قرار می‌دهند. مشخصه دیگر منطقه پوچینوک این که خانه‌های این منطقه در کنار هم نیستند و بازیکنان برای جابه‌جایی از خانه‌ای به خانه دیگر نیاز به کمی سرعت دارند.

بهترین مکان های لوت فری فایر مپ برمودا

Cape down

یکی دیگر از بهترین مکان های لوت فری فایر مپ برمودا cape down است. این منطقه مکانی است که در منتهی الیه شرق نقشه قرار دارد و مکان بسیار خوبی برای فرود است. سازه‌های این منطقه بسیار نزدیک به یکدیگر هستند، بنابراین روند جمع‌آوری سلاح و تجهیزات می‌تواند بسیار سریع باشد.

این مکان به اندازه کافی دارای تجهیزات لازم است که کل تیم را تقویت کند و برخلاف مکان‌های بزرگ دیگر، تقریبا مکانی ساکت به حساب می‌آید. از آنجایی که این منطقه در گوشه‌ای‌ترین بخش نقشه قرار دارد، گیمرها معمولا از این مکان دور می‌مانند و به همین دلیل مکانی ایده‌آل برای کاربران به حساب می‌آید و شاید بتوان گفت بهترین مکان لوت فری فایر در مپ برمودا است.

Mars electric شاید بهترین مکان لوت فری فایر در برمودا

یکی از بهترین مکان های لوت فری فایر مپ برمودا هم از نظر کیفیت و هم کمیت مارس الکتریک است.

این منطقه در سمت جنوبی نقشه قرار دارد و معمولا خارج از منطقه بازی قرار می گیرد. این مکان دارای تجهیزات و سلاح‌های درجه یک است و تفنگ‌های تک تیرانداز را می‌توان به راحتی در این مکان یافت. این منطقه بسیار بزرگ است و حاوی سلاح‌ها و تجهیزات زیادی است، بنابراین روند جمع‌آوری سلاح‌ها ممکن است کمی زمان‌بر باشد. وسایل نقلیه متفاوتی در این منطقه وجود دارد که می‌توانید با کمک آن‌ها سرعت خود را بالاتر ببرید.

Shipyard

این منطقه هم مکان دیگری است که تجهیزات درجه یک و بهترین سلاح‌ها را در بازی در خود جای داده است. این مکان در ضلع شمالی نقشه نزدیک منطقه آبی قرار دارد.

شیپ یارد بسیار فشرده و کوچک است و روند غارت معمولا سریع است؛ به همین خاطر است که این منطقه مهم، بازیکنان و گیمرهای زیادی را جذب می‌کند و معمولا مکانی پرخطر برای فرود است. این مکان همچنین دارای چهار جرثقیل است که برای تک تیراندازی و جستجو مناسب هستند.

Mill

در بین بهترین مکان های لوت فری فایر مپ برمودا، شاید بتوان گفت بهترین مکان روی نقشه از نظر سلاح و تجهیزات سطح بالا، این منطقه است که در ضلع شمال شرقی نقشه قرار دارد.

این منطقه، مکانی رویایی برای گیمر‌ها به منظور جمع‌آوری سلاح‌ها است. فرقی نمی‌کند که به صورت انفرادی یا تیمی بازی می‌کنید، mill تجهیزاتی کافی برای تقویت همه افراد دارد.

با این حال، عیب آشکار این مکان این است که تعداد زیادی از بازیکنان در اینجا بازی خود را شروع می‌کنند. در واقع این منطقه چند دقیقه بعد از شروع مسابقه به قبرستان تبدیل می‌شود و برای بازیکنان منفعل و غیرفعال اصلا مناسب نیست.

بهترین مکان لوت در مپ برمودا

چرا شناخت مکان‌های لوت فری فایر اهمیت دارد

چگونگی شروع بازی در فری فایر و بازی‌های رقابتی، رابطه مستقیمی با موفقیت و ادامه روند شما دارد. قطعا هرچه شروع قدرتمندتری داشته باشید، شانس شما برای موفقیت هم بیشتر خواهد شد.

یکی از موارد مهم در ابتدای کار، انتخاب مکان لوت مناسب است. ما در این مقاله بهترین مکان های لوت فری فایر مپ برمودا را برای شما معرفی کردیم. حال این شما هستید که با توانایی و خلاقیت خود باید از این مکان‌ها بهترین استفاده را ببرید و رقبای خود را یکی پس از دیگری از پیش رو بردارید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما