دسته بندی: صفر تا صد بازی کلش رویال

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 27 بازدید
  • 3 دقیقه

بازی کلش رویال یکی دیگر از محصولات کمپانی سوپرسل به حساب می‌آید که بسیاری از کاربران را در سطح جهانی مجذوب خود کرده است. یکی از ویژگی‌های این بازی جذاب، گیم پلی آن است که به واسطه همین گیم پلی رضایت افراد زیادی را به دست آورده است. گیم پلی بازی کلش رویال در عین سادگی بسیار زیبا و چشم‌نواز طراحی شده است و در همان ابتدای ورود، شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

در ادامه این مطلب در مورد محیط و گیم پلی این بازی محبوب بررسی‌های بیشتری را انجام خواهیم داد. همیشه می‌توانید با خرید جم کلش رویال و آفرهای آن از سایت هزارجم، مسیر پیشرفت خود در بازی را هموار کنید.

آشنایی اولیه با گیم پلی بازی کلش رویال

در همان ابتدای کار که شما این بازی را روی گوشی خود نصب می‌کنید، بازی با وصل شدن به اکانت موجود روی گوشی هوشمندتان، شروع به کار خواهد کرد. در کل در محیط این بازی، 5 بخش اصلی وجود دارد که با انتخاب هر یک می‌توانید به آن بخش رفته و از امکانات آن استفاده کنید. این بخش‌های مختلف را در ادامه معرفی خواهیم کرد. صفحه اصلی battle نام گرفته است و مربوط به مبارزات و مسابقه‌های مختلف است. وقتی شما این گزینه را انتخاب کنید، وارد مسابقه یا دوئلی خواهید شد.

در پایین صفحه و سمت چپ آن، تصویر صندوقچه‌ای قرار گرفته است که با انتخاب کردن آن، به بخش فروشگاه بازی کلش رویال منتقل خواهید شد. در این بخش می‌توانید با خرج کردن طلا امکانات مختلفی را کسب کنید.

بخش بعدی cards نام دارد؛ در این بخش انواع کارت‌های مختلف قرار داده شده است. در این قسمت کاربر می‌تواند بتل دک خود را بچیند و با ترکیبی مناسب به سراغ رقابت‌های خود برود.

بخش social هم برای تنظیمات مربوط به کلن است. در اینجا می‌توانید کلن خود را بسازید یا از دوستانتان دعوت کنید که به کلن شما بیایند. البته برای فعال شدن این قسمت، باید به سطحی مشخص از بازی برسید که معمولا گیمرهای این بازی به سرعت به این سطح می‌رسند.

بخش دیگر این بازی نیز tournaments نام دارد که در خصوص ترنومنت‌های مختلف این بازی است. در حقیقت این بخش یکی از بخش‌های پرطرفدار و محبوب بازی کلش رویال است که برای رسیدن و استفاده از آن باید به لول 8 بازی برسید.

این توضیحی مختصر از کلیت محیط بازی بود؛ حال در ادامه به طور دقیق گیم پلی بازی کلش رویال را معرفی خواهیم کرد.

گیم پلی بازی کلش رویال و کارتهای بازی

ویژگی‌های گیم پلی کلش رویال

حال به سراغ بررسی گیم پلی بازی کلش رویال می‌رویم. با رفتن به قسمت battle  و انتخاب کردن آن، وارد نبرد و مسابقه خود خواهید شد. لازم به ذکر است برای رفتن به این بخش، حتما باید اتصال به اینترنت خود را چک کنید. سپس وارد گیم پلی بازی خواهید شد و بازی به صورت خودکار رقیبی را برای شما پیدا خواهد کرد. در اینجا، نبردهایی که دو کاربر با یکدیگر دارند، دوئل نامیده می‌شود. در حقیقت علت نامگذاری این بخش آن است که دو گیمر کاملا به طور مستقیم با هم وارد رقابت شده و سعی می‌کنند یکدیگر را شکست دهند.

در بخش پایینی این قسمت و پایین صفحه نمایش گوشی هوشمند شما، کارت‌هایی وجود دارند. این کارت‌ها چه نقشی دارند؟ در حقیقت بازی حول محور این کارت‌ها و استفاده از آن‌ها می‌چرخد و شما می‌توانید با استفاده از این کارت‌ها که هر یک ویژگی خاص خود را دارند، دشمن خود را تحت تاثیر قرار دهید.

به طور مثال برخی کارت‌ها وظیفه دفاع از شما و برخی دیگر وظایف هجومی را برعهده دارند که چینش درست این کارت‌ها نقش پررنگی در موفقیت شما خواهد داشت.

چگونگی رقابت در کلش رویال

برای رقابت در این بازی، باید از سربازهایتان استفاده کنید. اما سربازهای شما در همان بخش دک یا ترکیب توسط شما مشخص خواهند شد و تنها می‌توانید از آن‌ها در نبردهایتان بهره ببرید. اما چگونه سربازها را باید پیاده کرد؟

برای این مورد باید اکسیر کافی را در اختیار داشته باشید. این اکسیر همیشه در جریان بازی در حال پر شدن است. هدف هر گیمری در این بازی نابود کردن تاورهای رقیب خود است. بنابراین همینطور که شما قصد حمله به تاور رقیب و دشمن خود را دارید، او نیز برای رسیدن به مقصد خود، استراتژی‌های متفاوتی را امتحان می‌کند. برای برنده شدن در این نبرد باید تمام نیرو و امکانات خود را به کار بگیرید که بتوانید ساختمان‌های دشمن را نابود کرده و پیروز مبارزه شوید.

اگر بتوانید هر تاور دشمنتان را از بین ببرید، به ازای هر تاور یک تاج را دریافت خواهید کرد. هر زمان بتوانید ساختمان مرکزی و پادشاه را هدف بگیرید و آن را نابود کنید، قطعا پیروز این نبرد می‌شوید و می‌توانید سه عدد تاج هم دریافت کنید. اما بعد از برنده شدن در بازی چه اتفاقی می‌افتد؟ هر کاربر با برنده شدن در هر نبردی، ترافی یا کاپ دریافت خواهد کرد. اما اگر بازنده نبرد باشید، ترافی خود را از دست خواهید داد.

هر گیمر هر چه ترافی‌های بیشتری را کسب کند، به آرناهای جدیدتری می‌رود و می‌تواند رقیبان سرسخت‌تری را هم پیدا کرده و در برابر آن‌ها قرار بگیرد. این تمام گیم پلی بازی کلش رویال بود! ساده، اما بسیار جذاب و اعتیادآور!

آشنایی با محیط بازی کلش رویال

کلام پایانی

در این مطلب سعی کردیم شما را با کلیت گیم پلی بازی کلش رویال آشنا کنیم. همانطور که متوجه شدید، گیم پلی این بازی بسیار ساده و دوست‌داشتنی است و گیمرهای تازه وارد کار سختی برای هماهنگی خود با آن ندارند.

این ویژگی جذاب بودن گیم پلی و محیط بازی، سبب شده است که بازی کلش رویال، روز به روز از استقبال بسیار بیشتری توسط کاربران سراسر دنیا برخوردار شود.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما