دسته بندی: صفر تا صد بازی پابجی موبایل

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 47 بازدید
  • 4 دقیقه

پابجی موبایل یکی از بازی‌های رقابتی و بسیار محبوب این روزها در بین تمامی گیمرهای جهان است. برای افراد تازه واردی که به این بازی روی می‌آورند، اشتباهات رایج در پابجی موبایل بسیار محتمل خواهد بود. اما شناخت این اشتباهات برای این که افراد جدید و گیمرهایی که به تازگی به گیمرهای بی‌شمار این بازی پیوسته‌اند، تا حد زیادی کمک‌کننده است.

در واقع گیمر با شناخت این اشتباهات که بارها توسط افراد دیگر رخ داده است، می‌تواند زمان کمتری را صرف آزمون و خطا کند و همچنین می‌تواند به جلوگیری از دست انداختن گیمر توسط دیگر گیمرهای حرفه‌ای هم کمک کند. در ادامه مهم‌ترین این اشتباهات رایج آورده شده است.

معرفی اشتباهات رایج در پابجی موبایل برای تازه‌واردها

یکی از بازی‌های پیشرو در سبک اکشن و رقابتی همین بازی پابجی است که همچنان هم روزانه به کاربران آن افزوده می‌شود. اما کاربران نو ورود و جدید معمولا کار خود را در ابتدا با اشتباهاتی خراب می‌کنند. گرچه این  اشتباهات لازم است که گیمر رفته رفته به سطح حرفه‌ای برسد، اما با شناخت این اشتباهات و عدم تکرار آن از همان ابتدا می‌توان هم سطح خود را از همان ابتدا بالاتر برد و هم روند حرفه‌ای شدن را سریع‌تر کرد.

خرید یوسی پابجی با تحویل آنی از سایت معتبر هزارجم

در واقع گیمر می‌تواند به جای این که زمان خود را صرف انجام این اشتباهات و درس گرفتن از آن ها کند، با شناخت اولیه از آن‌ها به دیگر نکات مهم بازی بپردازد.

در ادامه ما مهم‌ترین و معمول‌ترین اشتباهات رایج در پابجی موبایل را شرح می‌دهیم.

فراموش کردن پر کردن مجدد اسلحه

متاسفانه PUBG هرگز به بازیکنان خود هشدار نمی‌دهد که اسلحه‌ها را دوباره پر کنند و تیر آن‌ها در حال تمما شدن است.

 بنابراین، برخی از مبتدیان فراموش می‌کنند که پس از شلیک گلوله باید گلوله‌های اسلحه را دوباره بارگیری کنند. عواقب این فراموشی در شرایط حساس با نابودی شما همراه خواهد بود. هنگامی که با اسلحه‌ای که نیاز به پر کردن مجدد دارد شروع به تیراندازی به سمت دشمن می‌کنید، ناگهان شلیک تفنگتان متوقف می شود.

در همین مدت کوتاه، باید هم اسلحه را پر کنید و هم مجدد به سمت دشمن حمله کنید! اگر رقیبتان حرفه‌ای باشد، کار شما در حد ثانیه تمام خواهد شد! در این جا باید امیدوار باشید که رقیب کمی کند عمل کند یا حداقل دلش به حالتان بسوزد که البته بعید است!

اشتباهات رایج در پابجی موبایل

گرفتار شدن در منطقه غیرایمن!

منطقه امن آن دایره سفید بزرگی است که در طول بازی به تدریج کوچک و کوچک می‌شود. این امری غیرمعمول نیست که بازیکنان جدید در حالی که مشغول غارت اسلحه‌ها و دیگر تجهیزات هستند، توجه کمی به وضعیت Play Zone داشته باشند.

در حقیقت بررسی نکردن منطقه امن روی نقشه به صورت منظم و معقول می‌تواند شما را تا حدی خارج از آن گرفتار کند. گرفتار شدن در یک مسیر طولانی خارج از منطقه امن در نقشه های بزرگتر می‌تواند مبتدیان را در رقابتی سخت به چالش سختی بکشاند. وقتی این اتفاق رخ دهد، گیمرهای جدید با وضعیت سختی روبرو می‌شوند و ممکن است کاملا توسط رقیبان از بین بروند.

برای جلوگیری از چنین اشتباهاتی، فراموش نکنید که نقشه را بررسی کنید. سعی کنید در طول بازی و رقابت‌های خود در دایره سفید یا به طور منطقی نزدیک به آن بمانید. به دنبال دشمنان از دایره سفید خارج نشوید. اگر در ابتدای مسابقه فاصله زیادی از منطقه امن دارید، زمانی که مجبور نیستید زمان زیادی را صرف غارت تجهیزات یا تعقیب دشمنان نکنید. این راه موفقیتتان است! کافی است کمی دقت کنید.

سوار شدن بر وسیله نقلیه در مواقع غیرضروری

وسایل نقلیه در درجه اول در نقشه های بزرگتر مورد نیاز هستند که بتوانند کاربر را در منطقه ایمن حفظ کنند. هنگامی که از منطقه امن فاصله زیادی دارید، ممکن است لازم باشد وسیله نقلیه‌ای پیدا کنید که مطمئن شوید می‌توانید قبل از منطقه مخوف آبی به دایره سفید برسید.

با این حال، برخی از مبتدیان تمایل دارند از وسایل نقلیه زمانی که نیازی به آن‌ها نیست استفاده کنند. این بازیکنان حتی زمانی که به راحتی در داخل یا بسیار نزدیک به Safe Zone هستند، در وسایل نقلیه به سر می‌برند. قطعا ممکن است بتوانید با وسایل نقلیه سریع‌تر حرکت کنید؛ اما سوار شدن بر آن‌ها همواره موقعیت کنونی‌تان را روی نقشه نشان می‌دهد. موتورهای پر سر و صدای آن‌ها نقشه را برای دشمنان مجاور هم هشدار می‌دهند و هم روشن می‌کنند.

بنابراین اگر می‌خواهید رد مدت زمان کم توسط دیگر رقیبان شناسایی نشوید، در مواقع غیرضروری به صورت پیاده به بازی خود ادامه دهید و همه چیز را وابسته به سرعت ندانید. برخی مواقع کند بودن، کمک بیشتری خواهد کرد.

رفتن به سمت ذخایر و تجهیزات دیگران!

تجهیزات و ذخایری که از گیمرهایی که کشته می‌شوند بر جای می‌ماند می‌تواند غنیمتی بسیار ارزشمند باشد. بنابراین، جای تعجب نیست ندارد که برخی از بازیکنان تازه وارد برای گرفتن آن‌ها عجله داشته باشند.

اما باید گفت این مورد یکی از اشتباهات رایج در پابجی موبایل به خصوص برای تازه‌واردها است. برخی از بازیکنان جدید و شاید برخی از گیمرهای کمی باتجربه فراموش می‌کنند که در چه شرایطی باید به سمت این جعبه‌ها و ذخایر بروند.

 این امر به ویژه در بازی های تیمی صدق می‌کند، زمانی که دشمنی که حذف شده ممکن است هم تیمی‌های نزدیک خود را منتظر حمله کند.

در این موضوع باید کمی بیشتر فکر کرد و گیمرهای جدید سریعا به سمت هرچیزی که روبروی آن‌ها قرار گرفت نروند.

 اغلب اشتباه است که به سراغ تجهیزی بروید که مقداری دورتر از شما فرود می‌آید، زیرا به احتمال زیاد بازیکن دیگری آن را پیش روی شما باز می‌کند. علاوه بر این، غیرعادی نیست که توسط بازیکنان دیگری که به دنبال همان جعبه تامین هستند مورد حمله قرار بگیرید که اغلب می‌تواند باعث کشته شدن مبتدیان شود.

 برخی از تک تیراندازها نیز از جعبه‌های رهاسازی به عنوان طعمه برای بازیکنان جدید استفاده می‌کنند. به هر حال، این‌ها تجهیزات و مواردی است که می‌تواند به کمک شما بیاید، اما در مورد شرایط و نحوه حرکت خود به سمت آن‌ها بیشتر فکر کنید!

پرش از ارتفاعات!

سقوط از ساختمان های بلند و کنار صخره‌ها در PUBG کشنده است. متاسفانه همه گیمرهای جدید از این موضوع آگاه نیستند و از ارتفاعاتی که شرایط ایمنی را برای آن‌ها فراهم می‌کند استفاده نمی‌‌کنند.

وقتی بازیکنان مبتدی در حرکت از نواحی با ارتفاع مراقب نباشند، در اثر سقوط از نقاط مرتفع کشته می‌شوند. Miramar و Enrangel دو نقشه بسیار خطرناک برای سقوط هستند. اطمینان حاصل کنید که از حرکت در امتداد زمین‌های جغرافیایی بالاتر در آن نقشه‌ها اجتناب می‌کنید و از طبقات بالاتر ساختمان های بزرگ نمی‌پرید. البته اگر می‌خواهید زمان بیشتری را در رقابت باقی بمانید!

کشته شدن در مناطق قرمز

همه بازیکنان جدید با شروع بازی PUBG به طور کامل با مناطق قرمز آشنا نیستند. بنابراین، احتمالا برای مبتدیان قدم زدن در مناطق سرخ بدون اینکه متوجه باشند که بمب بارانی بر سر آ‌ها می‌بارد، غیرعادی نیست. هنگامی که بمب ها شروع به سقوط می‌کنند، ممکن است برای مبتدیان کمی دیر باشد تا خود را نجات دهند. برای جلوگیری از چنین شرایطی، همیشه سعی کنید از حرکت به داخل و از طریق مناطق قرمز اجتناب کنید. اگر در یکی از  این شرایط گرفتار شدید، سعی کنید پناهگاه مناسبی را پیدا کنید و تا پایان ماجرا در آن بمانید. یکی از اشتباهات رایج در پابجی، گم کردن دست و پا در این شرایط است.

مناطق سیاه همچنین ویژگی دارند و نباید در آن‌ها حرکتی داشته باشید.

فرود در مناطق پرخطر

یکی دیگر از اشتباهات رایج در پابجی موبایل فرود در ابتدای بازی است. بدترین نقاط فرود در بازی PUBG نقاطی هستند که به احتمال زیاد بلافاصله پس از فرود در آن‌ها کشته خواهید شد. بدترین نقاط فرود معمولا مکان‌های هستند که در آن‌ها وسایل و تجهیزات زیادی قرار دارد.

قطعا ممکن است در چنین مکان‌هایی امکان غارت‌های زیادی وجود داشته باشد؛ اما باید توجه کرد که تعدادی از رقبای شما هم در آن‌ جا هستند و ممکن است بلافاصله بعد از فرود، نابود شوید!

اشتباهات رایج بین گیمرهای تازه‌وارد پابجی

اهمیت شناخت اشتباهات رایج در پابجی

در این مطلب سعی کردیم مهم‌ترین اشتباهات رایج در پابجی موبایل را برایتان شرح دهیم. این اشتباهات هرچند کوچک، می‌تواند جانتان را در این بازی به خطر بیندازد و اگر از ابتدا با آن‌ها آشنا نباشید، شاید انقدر ناامید شوید که دیگر سمت این بازی محبوب هم نیایید!

اما با آگاهی از آن‌ها و عدم تکرار آن‌ها خود را برای حرفه‌ای تر شدن آماده کنید!

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما