دسته بندی: صفر تا صد بازی کالاف موبایل

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 1.7k بازدید
  • 2 دقیقه

یکی از مهمترین نکات برای حرفه‌ای شدن در بازی‌های شوتر، این است که بهترین سلاح‌ها و موقعیت های استفاده از آنها را بشناسید. حالت بتل رویال بازی کالاف دیوتی موبایل محبوب ترین سبک بین گیمرها است و این قسمت از بازی به شدت وابسته به نوع و نحوه استفاده از سلاح هاست. در ادامه یک لیست از شاخص ترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل را ارائه خواهیم داد، با ما همراه باشید.

اسلحه های کالاف دیوتی موبایل

انواع اسلحه های کالاف دیوتی موبایل و مشخصات آنها

اسلحه های کالاف دیوتی موبایل شامل لیست بلند بالایی می‌شود. ما در اینجا سعی کرده ایم لیستی از معروف ترین و محبوب ترین سلاح های کالاف دیوتی موبایل را برای شما تهیه کنیم.

اسلحه  DL Q33 - قویترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل

این اسلحه کالاف دیوتی موبایل بدون شک بهترین انتخاب برای طرفداران سبک اسنایپر است. مشخصات اسلحه:
کشندگی: ۹۵
تمرکز: ۶۰
محدوده تیراندازی: ۹۵
فایر ریت: ۱۵
سرعت جابه‌جایی: ۴۵
این اسلحه به تازگی وارد قسمت بتل رویال بازی کالاف دیوتی موبایل شده است که از قدرت بسیار زیادی برخوردار است. هنگام کار کردن با آن حس قدرت به شما دست می‌دهد.

اسلحه PDW-57

اسلحه PDW-57 انتخابی مناسب برای افرادی است که به دنبال چالاکی و سرعت هستند و می‌خواهند هدف گرفته شدن بوسیله دشمنان را سخت تر کنند. مشخصات اسلحه:
کشندگی: ۹۰
تمرکز: ۴۰
محدوده تیراندازی: ۲۵
فایر ریت: ۵۰
سرعت جابه‌جایی: ۷۵
نقطه قوت این سلاح سبکی، قدرت بالا و تمرکز خوب آن اشاره کرد.

اسلحه RUS-79U

اسلحه RUS-79U شباهت زیادی به اسلحه PDW-57 دارد و در عین سریع بودن، دارای قدرت بالاتری است. این اسلحه کالاف دیوتی موبایل بیشتر مواقع توسط گیمرها دست‌ِکم گرفته می‌شود. مشخصات اسلحه:
کشندگی: ۸۰
تمرکز: ۵۵
محدوده تیراندازی: ۳۵
فایر ریت: ۶۰
سرعت جابه‌جایی: ۷۵
به طور کلی سلاح‌های خانواده مسلسل برای سرعت و چالاکی مناسب هستند. پس اگر به دنبال سلاحی با قدرت و سرعت جابه‌جایی قابل توجه هستید، اسلحه RUS-79U انتخاب مناسبی برای شماست.

اسلحه UL736

اسلحه UL736 با قدرت بی‌نظیر خود برای هر سبک بازی مناسب است و شما را شیفته خود خواهد کرد. قدرت بسیار خوب این سلاح و لرزش بسیار کم آن، این سلاح را به یکی از بهترین اسلحه های بازی کالاف دیوتی موبایل تبدیل کرده است. مشخصات اسلحه:
قدرت ضربه: ۵۵
تمرکز: ۴۰
محدوده تیراندازی: ۴۰
فایر ریت: ۶۰
سرعت جابه‌جایی: ۴۰
مشخصات درج شده این سلاح چندان خوب بنظر نمی‌رسد ولی در عمل متوجه می‌شوید که سلاح بسیار قدرتمند و ارزشمندی است.

معروفترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل اسلحه AK117

اسلحه AK117 بهترین انتخاب برای افرادی است که به دنبال یک اسلحه ایده‌آل و متعادل هستند. قدرت، تمرکز و سرعت بالایش شما را مجذوب می‌کند که امکان دل کندن از آن را نخواهید داشت. مشخصات اسلحه:
کشندگی: ۵۰
تمرکز: ۵۰
محدوده تیراندازی: ۴۵
فایر ریت: ۷۰
سرعت جابه‌جایی: ۶۰
مهم‌ترین رقیب این اسلحه، اسلحه M4 است. البته قدرت و فایر ریت آن بسیار بهتر از رقیبش در بازی کالاف دیوتی موبایل است.

اسلحه های کالاف دیوتی موبایل

سایر اسلحه های کالاف دیوتی موبایل

اسلحه‌های بسیاری در این بازی وجود دارد اما لیست بالا شاید محبوبترین اسلحه های بازی کالاف دیوتی موبایل بین گیمرهای حرفه ای بازی بشمار می‌آیند. هرچند اسلحه های بسیار قوی تری هر روز به بازی اضافه می شود که تنها از طریق سی پی قابل خریداری بوده یا از جوایز پریمیوم پس و پریمیوم پس پلاس می باشند. جهت دسترسی به تحهیزات و اسلحه های پیشرفته تر و ارتقای سلاح هایتان نیاز به خرید سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل و یا خرید پریمیوم پس  و پریمیوم پس پلاس این بازی دارید. به هرحال رقابت در سطح بالا در همه بازی ها نیازمند تهیه تجهیزات پریمیوم است. مطمئنا با یه اسلحه عادی نمیتوانید کار راحتی در مقابل حریفی که ak117 در دست دارد، داشته باشید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما