دسته بندی: صفر تا صد بازی فری فایر

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 251 بازدید
  • 3 دقیقه

فری فایر (free fire) یکی از پر سروصداترین بازی­‌‌های بتل رویال است. این بازی در سایه بازی‌هایی مانند Fortnite  و  PUBGمحبوبیت بیشتری پیدا کرده و گیمرها‌ی زیادی دارد. نبرد رویال این بازی متشکل از 50 بازیکن است که آزادانه می‌توانند دنبال اسلحه‌ها و تجهیزات مناسب بگردند تا به وسلیه آن‌ها زنده تا آخر بازی زنده بمانند و آخرین بازیکنی که زنده است، در نهایت برنده بازی می‌شود. برای حرفه‌ای‌تر شدن نیاز دارید که بهترین اسلحه های بازی فری فایر را بشناسید و از کاربردها و ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد آن مطلع باشید.

  • بهترین اسلحه­های این بازی برای شما چیست؟
  • کدام اسلحه ها برای نبرد‌های نزدیک مناسب‌تر است؟
  • با کدام اسلحه می­توانید ار فاصله زیاد حریف خود را شکار کنید؟

اگر می‌خواهید آخرین نفری باشید که در این بازی زنده است، با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

با 6 عدد از بهترین اسلحه های بازی فری فایر آشنا شوید

شناخت داشتن از کاربرد و ویژگی‌های اسلحه‌های مختلف در این بازی کمک می‌کند که نهایت لذت را از بازی کردن این گیم ببرید.

MP40 از بهترین اسلحه های فری فایر

سرعت شلیک بسیار بالا

این اسلحه بهترین نرخ آتش را در بینSMG ‌ها دارد و برای نبرد های نزدیک فوق‌العاده است. با داشتن این اسلحه می‌توانید یک قاتل حرفه‌ای باشید. با داشتن یک خشاب 20 گلوله‌ای و سرعت شلیک 83 دشمنان خود را قبل از این‌که بدانند شما در اطراف آن‌ها هستید، شکار کنید. این تفنگ یکی از بهترین اسلحه های بازی فری فایر است.

میزان آسیب این اسلحه 43 و سرعت عوض کردن خشاب 48 و متوسط است. همچنین دقت این اسلحه 17 و برد آن 22 است.

AWM

قدرت بسیار خیره کننده

به یک اسلحه قابل اطمینان نیاز دارید؟ AWM  یکی از بهترین اسلحه های فری فایر، گزینه مدنظر  شماست. این تفنگ تک تیرانداز قابل اعتمادترین اسلحه بازی است و زمانی که دشمن شما در فاصله زیادی نسبت به شما قرار دارد، می‌توانید با یک شلیک جان آن را به صفر برسانید. این اسلحه قدرت 150 و حداقل آسیب 120 را دارد و برد آن 60 تا 90 بوده و قدرت نفوذ در جلیقه 30 درصد را دارا است.

سرعت عوض کردن خشاب آن 27 بوده و تعداد گلوله‌های خشاب آن 5 عدد است. این اسلحه در بازی بسیار کمیاب بوده و اغلب در دراپ باکس پیدا می‌شود.

M1887

وینچستر مرگبار

یک شلیک نزدیک با این اسلحه دوکالیبره دشمنان شما را از بازی محو می‌کند. این تفنگ ساچمه‌ای را با ثبات و دقت XM8 ترکیب کنید و همه را در زمین بازی محو کنید.

ضریب نفوذ این تفنک 54 و برد آن 21 است. همچنین سرعت شلیک این اسحله 42 است.

شما باید از ظرفیت دو کالیبره بودن این اسلحه نهایت استفاده را ببرید و اهداف خود را دقیق نشانه بگیرید؛ زیرا پس از استفاده از دو شلیک خود، اسلحه خالی شده و پر کردن مجدد آن نسبتا زمان زیادی را از شما می‌گیرد. این وینچستر دوست‌داشتنی یکی دیگر از بهترین اسلحه های بازی فری فایر است.

Kar98k

یک انتخاب کلاسیک و جذاب

این اسلحه از سری تفنگ‌های تک تیرانداز به شمار می‌آید که یکی از مرگبارترین گزینه‌های بازی است. از سری بهترین اسلحه های بازی فری فایر که وقتی با آن شلیک می‌کنید و حریف خود را می‌کشید هنوز هم 5 گلوله در خشاب خود برای شلیک دارید. ولی باید بدانید که سرعت عوض کردن خشاب آن 27 است.

قدرت شلیک این اسلحه بالای 90 است درحالی که برد آن 84 و دقت آن 90 است که این ویژگی‌ها برای یک اسنایپر کلاسیک واقعا فوق‌العاده به نظر می‌رسد.

سرعت حرکت این اسلحه 65 است. بنابراین اگر دشمنانی را دیدید که از راه دور در حال دویدن هستند، می‌توانید نقطه جلوتر از آن را مورد هدف قرار داده و شلیکی خاص کنید.

با این مشخصات به راحتی می‌توان فهمید که kar98k یک هیولای دوربرد است و بهترین گزینه برای افرادی است که می‌خواهند سبک بازی استراتژیک و دوربرد را بازی کنند.

یک خبر خوب در مورد این اسلحه پرطرفدار این است که تقریبا هر جایی از نقشه بازی می توانید این اسلحه را که یکی از بهترین اسلحه های بازی فری فایر است را به‌دست آورید و دیگر منتظر فرود دراپ باکس نباشید.

M249

ماشین کشتار دوست داشتنی برای گیمر های فری فایر

از ویژگی‌های این ماشین کشتار دوست‌داشتنی می‌توان به قدرت 57 و سرعت شلیک 59 و ظرفیت گلوله 100 در هر خشاب نام برد. برد شلیک آن 73 بوده و دقت شلیک آن 54.

می‌توان این اسلحه را با توجه با جزئیات آن یک اسلحه متوسط نام برد، ولی نکته‌ای که آن را یکی از بهترین اسلحه های بازی فری فایر تبدیل کرده ظرفیت 100 عددی هر خشاب آن است که باعث برتری این سلاح شده است.

با داشتن این اسلحه دیگه از مواجه شدن با چند عدد دشمن به صورت همزمان نترسید؛ زیرا برای همه آن‌ها به مقدار کافی گلوله خواهید داشت.

P90

سریع و خشن

قدرت شلیک 48 و سرعت شلیک 75 با ظرفیت 50 گلوله ای در هر خشاب باعث شده است که این تفنگ با صدای جذابی که دارد، مورد علاقه خیلی از بازیکنان باشد. دقت 37 و سرعت بارگیری 48 نیز از دیگر جزئیات این اسلحه است.

با این که این اسلحه در میان اسلحه‌های کوتاه برد بازی فری فایر قرار دارد، اما می‌تواند آسیب زیادی را به دشمنان در فاصله دور وارد کند. با بالا بردن سطح خشاب این اسلحه می‌توان 80 تیر را نیز در یک خشاب به همراه داشته باشید و از یکی از بهترین اسلحه های بازی فری فایر بهره ببرید.

سخن پایانی

در این بازی محبوب موقعیت‌های متنوع و مختلفی را تجربه خواهید کرد که برای رویارویی با هرکدام به اسلحه مخصوص آن وضعیت نیاز دارید.

در نبرد های تن به تن و نزدیک بهتر است از اسلحه‌هایی مانند وینچستر و مسلسل‌های نام برده در مطلب بالا استفاده کنید؛ زیرا این تفنگ ها با امکانات ویژه خود مانند سرعت شلیک و قدرت شلیک می‌توانند در آن موقعیت کارایی بیشتری داشته باشند.

 در نبردهای از راه دور و یا قافلگیرانه باید از تفنگ‌هایی با برد بالا مانند اسنایپر ها استفاده کنید و کار را با یک یا دو گلوله تمام کنید. استفاده از چنین اسلحه‌هایی بی‌شک یکی از پرهیجان‌ترین و لذت‌بخش‌ترین تجربه‌های گیمینگ در بازی های مختلف است. ولی باید به یاد داشته باشید که تیرهای شما به هدف برخورد کند، زیرا پر شدن این نوع تفنگ ها نسبت به سایر اسلحه ها بیشتر طول می‌کشد.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما