دسته بندی: مقاله‌ها و آموزش‌ها

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

 • - ستاره
 • 0 دیدگاه
 • 45 بازدید
 • 4 دقیقه

علاقه‌مندان سبک بتل رویال قطعاً همیشه در حال سرچ کردن بازی‌هایی در این سبک هستند که قوانین بقا هم یکی از بهترین‌های این ژانر است. اما بیایید با ما همراه شوید تا با اسلحه‌های قوانین بقا بیشتر آشنا شوید. قطعاً شما دنبال تفنگ‌های OP خواهید بود!

 

اسلحه‌های قوانین بقا - Rules of Survival

این بازی شوتری که به صورت بتل رویال هست، دقیقاً همان جذابیت فری فایر و پابجی را به همراه خود دارد. باید همیشه به یاد داشته باشیم که پدر این مود بازی Player Unknown Battle Ground است. پس همان‌طور که پابجی و باگ اسلحه‌های آن را می‌شناسید باید با اسلحه‌های قوانین بقا هم آشنا شوید. در فروشگاه هزارجم می‌توانید اقدام به خرید همه آیتمهای بازی قوانین نموده و با تجهیزات پیشرفته‌تر از بازی لذت ببرید.

معرفی اسلحه‌های قوانین بقا

این بازی طیف بالایی از سلاح‌ها را ارائه می‌دهد که توسط همه بازیکنان برای مبارزه با دشمن مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ بنابراین از آنجایی که دامنه تنوع اسلحه نسبتاً بالایی وجود دارد، توصیه می‌شود با انواع مختلف سلاح‌ها و کاربرد آنها در موقعیت‌های مختلف در بازی آشنا شوید.

بنابراین، اکنون اجازه دهید دسته‌های مختلف سلاح‌ها و استفاده از آنها را برای شما در نبرد بررسی کنیم. ابتدا Rules of Survival را Run کرده و سپس شروع به شیرجه زدن در میان انبوه سلاح‌ها کنید.

اسلحه‌های قوانین بقا سری جدید

سلاح‌های سرد (Melee Weapons)

خوب همان‌طور که می‌دانید، اسلحه‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند. به همین خاطر تفنگ‌ها (Weapons) در دسته‌های مختلفی جای می‌گیرند. برای مثال، چاقو، تبر یا امثال این وسایل که سلاح سرد هستند جزو Melee Weapon به حساب می‌آیند.

هنگامی که شما به این سلاح‌ها مجهز شده‌اید، می‌توانید سیگنال‌های بصری و صوتی کمتری ایجاد کنید. همچنین دویدن یا راه رفتن شما سرعت بیشتری نسبت به زمانی خواهد داشت که با خود اسلحه گرم حمل می‌کنید.

مرغ لاستیکی - سرعت حرکت شما با استفاده کردن از این آیتم افزایش خواهد یافت که باعث می‌شود گلوله را Dodge کرده و از اصابت آن‌ها جلوگیری کنید.

اسکین جدید یکی از اسلحه‌های قوانین بقا

نارنجک (Grenades)

یکی دیگر از تجهیزات یا اسلحه‌های قوانین بقا که استفاده تاکتیکی بسیار مفید دارند، نارنجک‌ها هستند. این تجهیزات زمانی که شما به درستی از آنها استفاده کنید، می‌توانند تأثیرات بسیار خوبی بر دشمن بگذارند. نارنجک‌ها و مولوتوف‌ها از انواعی هستند که می‌توانند در مدت زمان محدودی خسارات زیادی وارد کنند.

این تجهیزات پرتابی برای مجبور کردن حریفانی که از نقاط پوششی خود خارج نمی‌شوند خوب است.

 • Stun Grenade - می‌توان از آن برای گیج کردن دشمنان یا برای فرار استفاده کرد که پس از آن دشمنان شما دیگر قادر به انجام کاری نخواهند بود.
 • Smoke Grenade – می‌تواند دید را به حداقل برساند. زمانی که به منطقه دفاعی بسیار کوچک یا حمله مخفی نیاز دارید، می‌توانید از این نارنجک برای پنهان شدن از دید دشمنان استفاده کنید.
 • Molotov - در بازه زمانی 6 الی 8 ثانیه دمج بسیار زیادی به نقطه‌ای پرتاب شده وارد می‌کند.
 • Chicken Grenade – این نارنجک می‌تواند شعاع آسیب را مانند یک نارنجک معمولی هم داشته باشد.
 • موشک (RPG) - دارای لوله‌ای است که حاوی موشک کشنده است و همچنین دمج زیادی به نقطه اصابت وارد می‌کند.
 • MGL – این نوع نارنجک فقط در ایردراپ‌ها قابل مشاهده است و برای نبردهای با برد متوسط بسیار مفید واقع می‌شود.

سعی کنید با توجه به موقعیت از نارنجک درست استفاده کنید.

اسلحه‌های قوانین بقا سری Sub-machine guns

اینها سلاح‌هایی با برد نسبتاً کوتاه‌تر هستند که دمج کمتری نسبت به اسلحه‌های برد بلند دارند. همچنین این نوع اسلحه‌های قوانین بقا Recoil کمی دارند و Rate of Fire بالایی به خود اختصاص داده‌اند. استفاده از ساب‌ماشین گان‌ها نبردهای بسیار مؤثری از برد نزدیک برای پلیرها ایجاد می‌کند.

 • PP19 - این یک مسلسل سبک پیشرفته و مؤثر روسی است.
 • Vector – این اسلحه به اسم کریس وکتور هم شناخته می‌شود که متعلق به SMG کلاسیک آمریکا است. پایداری و نرخ آتش بسیار بالا دارد اما دمج آن کم است، همچنین خشاب این گان کوچک هست.
 • MP5 –خسارات زیادی به دشمن وارد می‌کند و ثبات زیادی حین تیراندازی دارد.
 • P90 – می‌تواند از اسکوپ 4xبه خوبی بهره ببرد و یک محصول بلژیکی است. برای مقابله با درگیری‌های مختلف نیازی به چندین Attachment ندارد.

برای خرید اسکین اسلحه‌های قوانین بقا به استور ۱۰۰۰جم مراجعه کنید

اگر علاقه زیادی به نبرد‌های نزدیک دارید، بهترین گزینه برای شما ساب‌ماشین گان‌ها هستند.

Rifles یا آسالت گان‌‌ها

دیگر کلاس اسلحه‌های قوانین بقا Rifles هستند. رایفل‌ها سلاح گرم سنگین هستند که می‌توانند به طور مؤثر به دشمنان دمج وارد کنند. آنها برد خوبی دارند، اما برخی را فقط در جعبه‌ها می‌توان یافت.

 • M4A1 - تفنگ تهاجمی معمولی است که می‌تواند تمام attachment موجود را داشته باشد.
 • AR15 - این تفنگ دارای دو حالت شلیک اختیاری است.
 • ACR – این سلاح مزایای زیادی دارد و شما می‌توانید این گان را در ساختمان‌ها پیدا کنید.
 • AKM- اسلحه‌ای قدرتمند با قدرت آسیب رسانی زیاد است و در مکان‌های مختلف نقشه در دسترس خواهد بود. دارای حالت‌های تک‌تیر و رگبار است و Recoil بالایی دارد. اما اگر از حالت تک‌تیر با شعله‌پوش استفاده نکنید، کنترل آن دشوار خواهد بود.

در درگیر شدن با دشمن، استفاده از یک رایفل می‌تواند بسیار مفید واقع شود.

شات‌گان و اسنایپر از محبوبترین اسلحه‌های قوانین بقا

همان‌طور که می‌دانید شات‌گان‌ها بهترین تفنگ‌های نبرد بسیار نزدیک به شما می‌روند. در مقابل هم از انواع اسلحه‌های قوانین بقا، اسنایپرهای بیشترین برد تیراندازی را دارند.

 • SAIGA-12 - یک شات‌گان نیمه خودکار است که دمج بسیار زیادی دارد.
 • WRO – این تفنگ قبل از اینکه نیاز به Reload مجدد داشته باشید شلیک می‌کند. اما گلوله SG می‌تواند ظرفیت خشاب و زمان Reload را 2 برابر افزایش دهد.
 • QBU88 - یک تفنگ تک تیرانداز بول پاپ نیمه اتوماتیک با ویژگی‌های مشابه SVDهست و همچنین دارای زوم هولوگرافیک است. در این سلاح از یک دستگیره برای جلوگیری از لگد زدن تعبیه شده است.
 • Kar98K - این یک تفنگ تک تیرانداز بسیار محبوب هست که می‌تواند دمج‌های متوسطی ​​را به دشمن وارد کند. همچنین این اسلحه اسکوپ 2xدارد.

البته استفاده از این 2 کلاس، تجربه و حرفه بسیار زیادی نیاز دارد.

کلام آخر

اسلحه‌های قوانین بقا، هر کدام دارای ویژگی‌های خاص و کاربرد متفاوت دارند؛ بنابراین استفاده از یک گان برای تمام درگیری‌ها توصیه نمی‌شود. پس موقعیت را بسنجید و مطابق با آن از تجهیزات و گان‌ها نبرد را از آن خود و تیمتان کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما