دسته بندی: صفر تا صد بازی بوم بیچ

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 592 بازدید
  • 2 دقیقه

در این مطلب به استراتژی های رایج در چیدمان ساختمان های بازی بوم بیچ می پردازیم. این استراتژی‌ها شامل چیدمان های مختلف برای حالت‌های دفاعی، اقتصادی و استراحت می‌شوند. از آنجایی که بازی بوم بیچ یک بازی استراتژیک است رعایت تاکتیک های دفاعی به اندازه روشهای تهاجم و ترفندهای بازی اهمیت دارد. با بررسی بیشتر این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

آموزش چیدمان ساختمان های بازی بوم بیچ (Boom Beach)

همان طور که میدانید مهم ترین ساختمان در بازی بوم بیچ ساختمان اصلی شما است پس استراتژی چیدمان در بازی بوم بیچ باید به نحوی انتخاب شود که به طور کامل از ساختمان اصلی دفاع شود. یکی از نکات مهم در بازی بوم بیچ، عدم نظارت شما در تمام طول روز است. پس باید استراتژی های مختلفی برای شرایط متفاوت اتخاذ کنید. در ادامه به معرفی سه استراتژی کلی در چیدمان ساختمان ها پرداخت و نمونه کلی از چیدمان ها را ارائه خواهیم داد.

چیدمان ساختمان های بازی بوم بیچ (استراتژی گوشه)

همانطور که از اسم این چیدمان معلوم است، در چیدمان ساختمان های بازی بوم بیچ در این استراتژی، ساختمان اصلی در گوشه نقشه قرار داده می‌شود تا حداکثر حفاظت از آن به عمل آید. مهمترین مزیت این چیدمان این است که این چیدمان فقط یک جهت را برای حمله دشمن باقی خواهد گذاشت که به شما اجازه می‌دهد تا توان دفاعی خود را بر روی یک منطقه متمرکز کنید. می توانید در این نوع چینش به راحتی ناحیه حمله دشمن را تعیین کنید و ساختمان های دفاعی خود را نسبت به محل هجوم بچینید.

مهمترین عیب این استراتژی این است که ساختمان‌های دفاعی بسیار نزدیک به هم بوده و به راحتی بوسیله بمب شوکر از کار خواهند افتاد. پس حتما دفاعی برای بمب ها مخصوصا شوکر، در میان ساختمان های دفاعی خود تعبیه کنید.

چیدمان ساختمان های بازی بوم بیچ

نکته: اگر لول ساختمان اصلی شما کم تر از 13 است و درخت های جزیره را به طور کامل نبریده‌اید باید دقت کنید که از پشت ساختمان اصلی نیز محافظت شود زیرا دشمن می‌تواند برای رسیدن به ساختمان اصلی جزیره را دور بزند و از ساختمان های دفاعی شما فرار کند.

استراتژی مرزی

در این استراتژی چیدمان در بازی بوم بیچ مطابق شکل زیر ساختمانها در حاشیه مپ و نزدیکی ساحل قرار داده می‌شوند. مزیت اصلی این نوع چیدمان، شلیک سریع ساختمان های دفاعی است. نیروهای دشمن قبل از اینکه آرایش تهاجمی بگیرند زیر آتش خطوط دفاعی قرار خواهند گرفت و تلفات سنگینی را متحمل خواهند شد.

مهمترین عیب این نوع چیدمان، نزدیکی ساختمان اصلی به خطوط دشمن است و ریسک کار را بالا می‌برد. پس درصورت انتخاب این نوع چینش حتما نقشه ای بسیار حرفه ای باید چیده شود.

چیدمان ساختمان های بازی بوم بیچاستراتژی میانه در چیدمان

در این نوع استراتژی چیدمان در بازی بوم بیچ ، ساختمان اصلی در مرکز قرار گرفته و ساختمانهای دفاعی و دیگر ساختمانها در اطراف آن قرار می‌گیرند. نکته اصلی در این نوع چینش، فاصله داشتن ساختمانها از هم دیگر است تا دشمن برای رسیدن به ساختمان اصلی فاصله زیادی را طی کند. به دلیل فاصله داشتن ساختمانها، صدمات ناشی از بمبها نیز در این نوع چینش حداقل است.

عیب اصلی این نوع چینش در این است که دشمن از تمامی جهت‌ها توان حمله داشته و لازمه مقابله با آن، توان بالای تدافعی شما در تمام جهت‌ها می‌باشد.

استراتژی چیدمان در بازی بوم بیچ

سخن پایانی اینکه، در چینش ساختمانهای خود همیشه با این تصور کار را انجام دهید که خودتان می‌خواهید به مپ خود حمله کنید!!

منتظر نظرات شما عزیزان هستیم ...

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما