دسته بندی: صفر تا صد بازی ساکر استارز

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 1.6k بازدید
  • 3 دقیقه

بازی ساکر استارز بی‌تردید یکی از جذاب‌ترین‌ بازی‌های فوتبالی است که ساخته شده. ترکیب ورزش پرطرفدار فوتبال با بازی بیلیارد، ترکیب خلاقانه‌ای است که این بازی را بسیار محبوب کرده. این بازی علاوه بر جذابیت نکات جالبی نیز دارد که دانستن‌شان شما را از بقیه کاربران متمایز می‌کند. با آموزش جامع بازی ساکر استارز همراه ما باشید.

حتما در این بازی کاربرهای حرفه‌ای را دیده‌اید که گاهی با چند حرکت بازی را به نفع خودشان تمام می‌کنند. مقاومت دربرابر این کاربرها خیلی سخت و برنده شدن در مقابل‌ آن‌ها غیر ممکن به نظر می‌رسد. در صورتی که تفاوت‌ آن‌ها با بقیه این است که قوانین نانوشته بازی را کشف کرده‌اند و به کار می‌برند.

در این مطلب نکاتی را در کنار هم مرور می‌کنیم که به شما کمک می‌کند بتوانید دربرابر غول‌های ساکر استارز کم نیاورید! همچنین می‌توانید با خرید سکه ساکر استارز و دلار بازی به راحتی از رقیبان خود پیشی بگیرید!

1. اسرار مربوط به زاویه‌ها؛ کلید درهای قفل شده

در ساکر استارز باید برای برنده شدن گل بزنید و برای اینکه بتوانید این کار را انجام دهید باید به زاویه بین توپ و مهره‌تان توجه کنید. این بازی درست مثل بیلیارد یا هاکی است و می‌شود با استفاده درست از دیواره‌ها توپ را به سمت دروازه حریف هدایت کرد.

آموزش جامع بازی ساکر استارز

پس اگر زاویه مهره‌هایتان با توپ به صورتی نیست که بتوانید مستقیما آن را روانه دروازه حریف کنید، استفاده کردن از دیواره‌ها یا حتی مهره حریف را از یاد نبرید. می‌توانید برای اینکه چند بار تمرین کنید و قلق بازی دستتان بیاید از گوشه بالای سمت راست، گزینه تمرین آفلاین را انتخاب کنید.

البته تمرین آفلاین از سکه‌های شما کم می‌کند و هر بار که وارد آن شوید دیگر سکه‌هایتان برگشت ناپذیرند.

۲. ترکیب مهره‌ها

نحوه قرار گرفتن مهره‌ها در زمین بازی از آن مسئله‌هایی است که نمی‌شود در آموزش جامع بازی ساکر استارز از آن گذشت. در این بازی چهار ترکیب وجود دارد. ترکیب ۱-۲-۱ تقریبا بهترین ترکیب بازی است. البته با در نظر گرفتن مهره دروازه‌بان این ترکیب ۱-۲-۱-۱ به نظر می‌رسد.

این ترکیب از همان ابتدا به صورت پیش فرض از وقتی که وارد بازی‌می‌شوید فعال است.

۳. دفاع کنید و صبور باشید

از بهترین استراتژی‌ها این است که همیشه تا حد امکان سه مهره را در موضع دفاعی نگه دارید و تنها با یک مهره در فاز تهاجمی فعالیت کنید. هر چند گاهی این کار دشوار است و به مهره دیگر هم نیازمند می‌شوید با این حال بهتر است به استفاده از یک مهره عادت کنید.

آموزش جامع بازی ساکر استارز

۴. برای راه باز کردن مبارزه کنید!

نکته‌ خشن آموزش جامع بازی ساکر استارز ضربه زدن به مهره‌های حریف برای باز کردن مسیر توپ است! اگر از قبل سه مهره را در موضع دفاعی گذاشته باشید می‌توانید هر زمان که لازم بود از یکیشان برای باز کردن راه مهره مهاجمتان استفاده کنید.

با این کار فرصتی را فراهم می‌کنید تا دفعه بعد که نوبت شما شد فرصتی برای گل زدن داشته باشید.

۵. دو دستی گل بزنید!

از وظایف آموزش جامع بازی ساکر استارز باز کردن گره‌های بازی است! اگر یک مهره‌تان گوشه زمین گیر کند و از قضا صحفه شما هم کوچک باشد، حرکت دادنش با یک انگشت مشکل می‌شود. در این مواقع می‌توانید با یک انگشت مهره انتخاب کنید و نگه دارید. در ادامه با استفاده از انگشت دیگر هدف‌گیری کنید.

فرقی ندارد با لمس کدام نقطه از صفحه از انگشت دوم استفاده می‌کنید. با باز کردن بخش آموزش بازی از قسمت تنظیمات، خیلی راحت این نوع بازی کردن را تمرین کنید.

آموزش جامع بازی ساکر استارز

۶. خط را رد نکنید

اگر مهره شما از خط دروازه عبور کند، به صورت خودکار به نقطه‌ای خارج از دروازه منتقل می‌شود. پس هنگامی که برای دفاع کردن مهره‌تان را به سمت دروازه خودی می‌فرستید، دقت کنید که از خط رد نشود تا جلوی دروازه خالی بماند.

این مکانیزم برای این طراحی شده که کاربرها دروازه را پر نکنند و روند بازی متوقف نشود. با این حال شما می‌توانید از این ویژگی استفاده کنید و با ضربه زدن و هدایت مهره حریف به پشت خط، راهی برای گل زدن خودتان باز کنید.

۷. همیشه استفاده از نهایت قدرت کارساز نیست...

یکی از اشتباهاتی که جا دارد در آموزش جامع بازی ساکر استارز به آن اشاره کنیم، این است که تازه‌واردها فکر می‌کنند باید برای هر ضربه از نهایت قدرت استفاده کنند. در حالی که این کار بسیار پر ریسک است. استفاده از همه قدرت گاهی ممکن است توپ را به جهت دیگری هدایت و فرصت را برای حریفتان فراهم کند.

سعی کنید برای هر ضربه این نکته را در نظر بگیرید که واقعا به چقدر نیرو نیاز دارید. تنها زمانی همه قدرت را به کار بگیرید که همه‌اش نیاز باشد! خلاصه اینکه پرقدرتِ کم دقت نباشید.

۸. جاگیری خوب می‌تواند فرق بین برنده و بازنده باشد

درست مثل فوتبال واقعی جای گیری بازیکن‌ها در نقاط مختلف زمین می‌تواند برنده و بازنده را مشخص کند. از نکات مهم آموزش جامع بازی ساکر استارز هم حفظ تعادل بین موقعیت تهاجمی و تدافعی مهره‌ّها است. کافی است همه مهره‌هایتان در یک نقطه از زمین جمع و دروازه را خالی کنید تا طعم شکست را بچشید.

۹. اولین ضربه‌ها مهم هستند؛ خیلی مهم!

هیچکس نمی‌تواند در ساکر استارز با ضربه اول گل بزند. چون خطاست. اما می توان توپ را طوری به دروازه حریف نزدیک کرد که به راحتی نتواند فرصت حرکت پیدا کند.

اولین ضربه‌ها مهم هستند؛ خیلی مهم!

نکته مهمی که باید از این بخش آموزش جامع بازی ساکر استارز در ذهن داشته باشید این است: ممکن است تنها به خاطر یک شروع بد بازی را ببازید. اگر با یک شوت بد شروع کنید راه برای حریفتان باز می‌شود تا با یک ضربه تمیز یک هیچ از شما جلو بیفتد. در صورتی که شما شروع کننده بوده‌اید.

نتیجه‌گیری

ساکر استارز یک بازی مرکب از استراتژی و فیزیک است و بهترین راه برای اینکه در این بازی بهتر شوید این است که بیشتر بازی کنید. باید به سرعت و نحوه حرکت توپ عادت کنید و اینقدر صحنه‌های متفاوتی را تجربه کنید که بعدا بتوانید نتیجه احتمالی هر حرکت را حدس بزنید.

در این مطلب با آموزش جامع بازی ساکر استارز با شما همراه بودیم. امیدواریم لحظات خوبی را با این بازی جذاب تجربه کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما