دسته بندی: صفر تا صد بازی موبایل لجندز

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 1.9k بازدید
  • 4 دقیقه

آموزش بازی موبایل لجند می‌تواند مسیر پیشرفت شما در این بازی را بسیار هموار کند. دوستداران بازی استراتژی خوب با دنیای Dota 1 – 2 آشنا هستند. بازی که از میان چندین کاراکتر می‌توانید یکی را انتخاب و پلی دهید. اما آیا تا به حال بازی موبایل لجند به گوشتان خورده است؟ اگر به سبک Dota علاقه‌مند هستید، حتماً این بازی را امتحان کنید.

آموزش بازی موبایل لجند

بازی موبایل لجند (Mobile Legend) یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی امروزی است، اما اگر تازه شروع به پلی کرده‌اید، ممکن است از بابت قهرمانان، توانایی‌ها و مواردی که باید یاد بگیرید سردرگم شوید. اما نترسید، ما هرچه سریع‌تر شما را به یک پلیر خوب موبایل لجند تبدیل خواهیم کرد. چه کاملاً مبتدی باشید و چه قبلاً چند بازی در همین ژانر انجام داده باشید، این راهنما یک یا دو نکته بسیار مفید برای شما خواهد داشت.

قهرمانان بازی موبایل لجند

اولین نکته در آموزش بازی موبایل لجند اینست که ابتدا باید رول (نقش) خود را مشخص کنید. پیداکردن نقش خود اولین قدم برای حرفه‌ای شدن در Mobile Legend است. یادگیری اینکه چه نقشی برای شما مناسب‌تر است نه‌تنها به نفع گیم پلی شما خواهد بود، بلکه بازی را لذت‌بخش‌تر خواهد کرد.

نمایی از صفحه هیروهای بازی موبایل لجندز

در Mobile Legend، شش کلاس وجود دارد. Tank، Fighter، Assassin، Mage، Marksman و Support که هر کلاس منحصربه‌فرد است و نقش متفاوتی را در تیم ایفا می‌کند.

Tanks - بهترین تانک در موبایل لجند

تانک‌ها در واقع رول محافظ تیم را ایفا می‌کنند. این قهرمانان دارای رنج سلامت (HP) و دفاع بالایی هستند. تانک‌ها با استقامت خود، تیم دشمن را در هم می‌شکنند و آسیب‌ها یا حملات را به خود مجذوب می‌کنند. اگر از حضور در خط مقدم نبرد و همچنین دفع صدمات (حملات) زیاد لذت می‌برید، نقش تانک مختص شما است. مثالی از کاراکترهای تانک بازی موبایل لجند Tigreal, Johnson و Grock هستند.

Fighters (اتکرها) - بهترین فایتر در موبایل لجند

Fighterهای موبایل لجند، جنگجویان خط مقدم تیم هستند. این قهرمانان تعادل خوبی بین HP، دفاع و دمیج (Damage) دارند. Stat (جزئیات عددی شخصیتی) آنها به این قهرمانان اجازه می‌دهد تا وارد مبارزات شوند و همینطور زنده از آن خارج شوند. اگر دوست دارید هنگام کشتن قهرمانان در مرکز اکشن باشید، فایتر بودن نقش شماست.

برای مثال Chou, Sun و Ruby کاراکترهای فایتر بازی موبایل لجندز هستند.

Assassins (قاتل‌ها) - بهترین نینجا در موبایل لجند

Assassins نینجاهای تیم هستند یا به عبارتی دیگر شخصیت‌هایی که هدف و ویژگی منحصربه‌فرد آن‌ها تمام کردن کار دشمن است. اما آنها رنج HP کمی دارند، ولی در عوض آسیب بسیار زیادی به دشمنان وارد می‌کنند. خیلی نامحسوس در نقشه، لاین‌ها یا جنگل پرسه می‌زنند و در انتظار شکار می‌نشینند.

اگر دوست دارید قاتلی در سایه‌ها باشید و دشمنان را از بین ببرید، نقش Assassin بهترین رول برای شما خواهد بود. Fanny, Helcurt و Hayabusa از اسسن‌های محبوب بازی موبایل لجندز هستند.

Mages (ساحره‌ها) - بهترین ساحره در موبایل لجند

Mages کاراکترهایی هستند که از دور به دشمنان آسیب وارد می‌کنند و شخصیت‌هایی با توانایی‌های بالا هستند. این هیروها دارای مانای بالا ولی استقامت کم هستند و با تکیه‌ بر جادوهای قدرتمند خود برای ازبین‌بردن دشمنان و کنترل آن‌ها وارد عمل می‌شوند.

اگر از اسپم کردن Spellها برای آزار دادن حریف خود لذت می‌برید، انتخاب یک قهرمان Mage (جادوگر) بهترین گزینه برای شما خواهد بود. Alice, Eudora و Harith از ساحره‌های این بازی هستند.

نقشه کلاسیک 3 لاینه بازی موبایل لجندز

Marksmen  (تیراندازان)

هدف این کاراکترها به ‌قتل ‌رساندن نیروهای دشمن است. این هیروها دارای قدرت آسیب رسانی بالا، اما استقامت و سرعت تحرک کم هستند. مارکسمن‌ها با از بین ‌بردن نیروهای دشمن در تیم فایت (نبردهای گروهی) می‌توانند کمک بسیار زیادی به پیروزی تیم کنند.

اگر عاشق واردکردن دمج وحشتناک به دشمن هستید و از کشتن آن‌ها لذت می‌برید، انتخاب چنین کلاسی به شما توصیه ما است. برای آشنایی بیشتر با برخی مارکسمن‌ها Miya, Layla و Lesley را به شما معرفی می‌کنیم.

Supports (پشتیبان‌ها)

پشتیبان‌ها (Supports) ستون فقرات تیم هستند. آنها مانند میج‌ها دارای رنج مانا بالا هستند، اما استقامت کمی در برابر حملات از خود نشان می‌دهند. با این‌ حال، Spellهای آنها باعث می‌شود هم‌تیمی‌های خود را زنده نگه ‌دارند. اگر ترجیح می‌دهید در نبرد عقب بایستید و تیم خود را زنده نگه دارید، Support بودن ایده‌آل‌ترین رول برای شما خواهد بود. Angela, Diggie و Rafaela سه تا از چند ساپورت بازی هستند.

مچ‌های بازی موبایل لجندز 10 دقیقه‌ای هستند

سعی کنید با یک هیرو در موبایل لجند حرفه‌ای شوید

نکته بعدی در آموزش بازی موبایل لجند این است که بعد از انتخاب نقش و قهرمان، برای پیشرفت در موبایل لجند، باید تسلط بر قهرمان خود داشته باشید. مهارت‌های هر قهرمان به روش‌های خاصی با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند. آشنایی با مهارت‌های قهرمان، پتانسیل توانایی و نبرد قهرمان را به نمایش می‌گذارد. بازی درست و روی فکر با هیرو به شما این امکان را می‌دهد تا نقش مهمی را در تیم خود ایفا کنید که در نهایت به پیروزی شما ختم خواهد شد.

در بازی Mobile Legend، هر کاراکتر چهار مهارت دارد. سه مورد از آنها مهارت‌های (Skills) فعال هستند. برای فعال‌کردن آنها، باید روی یک آیکون کلیک کنید. یکی از آنها مهارت Passive است. این مهارت پس از برآورده شدن شرایط خاص به طور خودکار فعال می‌شود.

در این بازی، Skillهای فعال، آیکون‌های دایره‌ای هستند که در گوشه ‌سمت ‌راست‌ پایین صفحه‌نمایش پیدا می‌شوند. مهارت‌ها از پایین ‌به ‌بالا مرتب شده‌اند و قدرتمندترین Skill هیرو (Ultimate) است که در بالا قرار خواهد داشت.

Battle Spells در بازی موبایل لجند

Battle Spells موبایل لجند جادوهای منحصربه‌فردی هستند که قبل از شروع هر بازی انتخاب می‌کنید. استفاده از Battle Spells مناسب، می‌تواند نبرد را به ‌نفع ‌شما رقم بزند. Battle Spells به قهرمان شما در نبردها برتری می‌دهد. سعی کنید Battle Spells مناسبی انتخاب کنید که هیرو شما با استفاده از آن کارایی زیادی داشته باشد یا ضعف هیرو شما را جبران کند. به‌عنوان‌مثال Alucard، یک قهرمان Fighter، از انتخاب جادوی Inspire سود بسیار می‌برد. زیرا سرعت حمله بیشتر، لایف استیل (جان گرفتن در ازای اتک) Ultimate او را افزایش می‌دهد و او را در یک مبارزه زنده نگه‌می‌دارد.

در بازی موبایل لجندز 12 جادو وجود دارد. هرکدام پس از عبور لول اکانت شما از سطح خاصی باز می‌شوند. برای بازکردن کامل تمام Battle Spells، باید به لول 23 برسید. در رابطه با آموزش بازی موبایل لجند، باید بگوییم که هر کلاس، باف Buffهای خاص خود را دارد. این باف‌ها برای ‌مثال بر کاهش Cooldown اسپل، بالا‌بردن دمج و خیلی چیزهای دیگر تاثیر می‌گذارند. در بازی موبایل لجند، حتماً باید آیتم مناسبی برای پیروزی در نبردها برای هیرو خود انتخاب کنید. با توجه ‌به رول و اسپل‌هایی که دارید انتخاب آیتم‌ها متفاوت خواهند بود.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما