دسته بندی: مطالب سایت

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 42 بازدید
  • 3 دقیقه

بازی اپکس لجندز موبایل یکی از بازی‌های سبک بتل رویال است که توانسته است به خوبی تعداد گیمرهای زیادی را در سراسر جهان از جمله کشور ما به دست بیاورد. اما اگر با ترفندهای بازی اپکس لجندز موبایل آشنا نباشید، ممکن است مدت زمان زیادی را صرف یاد گرفتن بازی و آزمون و خطا کنید. معمولا بازی‌هایی در این سبک اکثرا به این شکل هستند و شما به یک مرتبه وارد محیطی می‌شوید که فقط می‌دانید باید دشمنان را از بین ببرید؛ اما روش و سبک آن را نمی‌دانید. از این رو در این مطلب به معرفی برخی از ترفندهای این بازی جذاب برای پیشرفت سریع‌تر در آن می‌پردازیم.

می‌توانید با خرید سکه اپکس لجندز و افرهای بازی مسیر پیشرفت خود را در این بازی هموار کرده و با گیمرهای حرفه‌ای این بازی رقابت پایاپایی داشته باشید.

ترفندهای بازی اپکس لجندز موبایل

همانطور که گفته شد بازی اپکس لجندز موبایل از سری بازی‌های بتل رویال است که استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمده است. گرچه سازندگان این بازی آموزش‌های ابتدایی را در مورد آن در اختیار کاربر قرار می‌دهند، اما شناخت ترفندهای بازی اپکس لجندز موبایل برای پیشرفت سریع‌تر و حرکت بهتر به سمن موفقیت قطعا موثرتر خواهد بود. در زیر نگاهی به برخی از این ترفندها خواهیم داشت.

ترفندهای حرفه ای اپکس لجندز

ارتباط گرفتن با squad از مهترین ترفندهای بازی اپکس لجندز موبایل

در مورد حرف‌ها و جملاتی که توسط لجندها در بازی زده می‌شود دقت به خرج دهید و آن‌ها را نادیده نگیرید. در بسیاری از مواقع این حرف‌ها چراغ راهتان خواهند بود و مسیر درستی را روبروی شما قرار خواهند داد. بنابراین برای این که به گیمر حرفه‌ای‌تری در این بازی تبدیل شده و سرعت پیشرفت بیشتری را داشته باشید، حتما این نکته پایه‌ای را رعایت کنید.

ربات‌ها را بیابید!

در بازی اپکس لجندز موبایل در انتهای هر بازی ربات‌هایی به مانند اپکس پک در ساختمان‌ها پنهان شده‌اند که به عنوان پاداش باید آن‌ها را پیدا کنید. در حالت معمولی وقتی به این ربات‌ها نزدیک و نزدیک‌تر شوید، صدایی از آن‌ها به گوشتان خواهد رسید که راهنمای خوبی برای یافتن آن‌ها است. در کل این ربات‌ها در جاهایی قرار دارند که در نگاه اول به ذهن کسی نخواهد رسید. این ربات‌ها دارای لوت‌های سطح بالا زرد یا بنفش رنگ هستند که با یافتن آن‌ها از پیدا کردن لوت‌های معمولی نیز بی‌نیاز خواهید شد.

Finisher را به درستی استفاده کنید

وقتی در مبارزه رقیب خود را knock down کنید، اگر او را نکشید ممکن است بعدا توسط یارانش به بازی برگرد و دوباره به سمتتان بیاید. بنابراین کشتن او کار عاقلانه‌ای خواهد بود. شلیک کردن و ضربات melee دو راه کشتن رقیب در این حالت است. اما روش سوم نیز جذاب است؛ استفاده از فینیشر! در این حالت وقتی به رقیب که knock down شده است نزدیک شوید، دکمه‌ای توسط بازی به شما پیشنهاد می‌شود که با فشردن آن به زیباترین شکل ممکن دشمن از پا در می‌آید.

انیمیشن به کار رفته در این حالت به زیبایی و جذابیت کار هم می‌افزاید. اما نباید بگذارید این زیبایی و جذابیت همه چیز را از شما بگیرد! وقتی در حال فینیشر زدن به رقیب هستید، کنترل شخصیت بازی از دستتان خارج خواهد شد و دشمن در بهترین زمان می‌تواند شما را نابود کند! بنابراین باید توصیه کنیم که در محیط‌‌هایخیلی شلوغ که دشمنان زیادی نیز در آن حضور دارند، هرگز از فینیشر برای نابودی دشمن خود استفاده نکنید.

سیستم ping را بیشتر بشناسید

سیستم ping که در بازی قرار داده شده است کاربردهایی به جز مطلع کردن هم‌تیمی‌ها از محل دشمنان و اسلحه هم دارد. یکی از موارد استفاده از این سیستم زمانی است که شما در بازی به اتچمنتی نیاز دارید و در این حالت می‌توانید با قرار گرفتن روی slot و فشردن دکمه ping بقیه افراد تیمتان را باخبر کنید که به آن آیتم یا بخش ویژه نیاز دارید. در این حالت آن‌ها نیز بعد از یافتن آن آیتم خاص، به شما اطلاع خواهند داد و قطعا سریع‌تر به جواب خواهید رسید.

چگونه در بازی اپکس لجندز موبایل به گیمر حرفه‌ای تبدیل شویم؟

قابلیت آیتم‌های لجندری را بشناسید

از دیگر ترفندهای بازی اپکس لجندز موبایل برای تبدیل شدن به گیمر حرفه‌ای در این بازی، شناخت قابلیت‌های آیتم‌های مختلف لجندری است.

در واقع لوت‌هایی که رنگ زرد دارند بهترین و مهم‌ترین آیتم‌ها در این بازی به شمار می‌روند که قابلیت‌هایی خاصی را به کاربر اضافه می‌کنند. هر آیتم ویژگی خاص خود را دارد و اگر از آن آگاه باشید، می‌توانید در بهترین زمان ممکن از آن به نفع خودتان استفاده کنید و به پیروزی برسید.

استفاده از بالون‌ها

بالون‌ها در بخش‌های مختلف و زیادی از بازی وجود دارد. می‌توانید آن‌ها را زیپ لاین کرده و به سمت بالا حرکت کنید و بعد از آن که به ارتفاع مد نظر رسیدید، با سرعت زیادی مسافت بیشتری را بروید. همچنین بالون‌ها در مواقعی که شرایط سخت و درگیری شدید است هم کاربرد دارند. مثلا وقتی رینگ نزدیکتان می‌شود، با سوار شدن روی این بالون‌ها، از آن فاصله خواهید گرفت.

مهارت لجندها را درک کنید!

هر یک از شخصیت‌های این بازی جذاب ویژگی‌ها و قابلیت‌های مخصوص به خود را دارند که آن‌ها را با یکدیگر متمایز می‌کند. اما در این بین نکته‌ای وجود دارد و آن هم این است که سرعت حرکت کردن تمام این شخصیت‌ها و لجندها و همچنین میزان ارتفاع پرش و سرعت بالا رفتن از ارتفاع برای تمام آن‌ها یکی است. البته نباید فراموش کرد که ممکن است برخی از آن‌ها در بین ویژگی‌هایشان قابلتی وجود داشته باشد که سرعتشان را به طور موقت افزایش می‌دهد.

کلام پایانی

بازی اپکس لجندز موبایل بازی بسیار سرگرم‌کننده و جذابی است که برای هرچه بهتر ظاهر شدن در آن، نیاز است که با برخی بخش‌ها و ترفندهای آن بیشتر آشنا شد. در این مطلب سعی شد برخی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین ترفندهای این بازی برای حرفه‌ای‌تر شدن کاربران مورد بررسی قرار بگیرند. هزارجم همچنین انواع آیتم‌ها و بسته‌های این بازی را با بهترین قیمت و کیفیت به فروش می‌رساند.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما