دسته بندی: صفر تا صد بازی روبلاکس

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 74 بازدید
  • 3 دقیقه

بازی‌های زیادی در چندین سال گذشته معرفی شده‌اند که گاه بسیار موفق عمل کرده‌اند و توانسته‌اند کاربران زیادی را به خود جذب کنند. اما گاهی هم بعد از مدتی فعالیت به دلیل عدم استقبال خود از دور خارج شده‌اند. اما بازی روبلاکس موبایل یکی از بازی‌های کاملا متفاوت و البته پرهوادار است که طی این سال‌ها توانسته به خوبی جایگاه خود را در بین بازی‌های مختلف موبایلی به دست بیاورد.

برای آشنایی بیشتر با این بازی ما در مطلب پیش رو به معرفی و بررسی ابعاد مختلف آن خواهیم پرداخت. پس اگر مایل هستید در این مورد بیشتر بدانید، حتما با هزارجم همراه باشید؛ شاید بعد از خواندن این مطالب به سرعت به سراغ نصب این بازی روی گوشی موبایل خود بروید!

معرفی بازی روبلاکس موبایل

در کل باید بگوییم این بازی در دسته بازی‌های ویدیویی قرار می‌گیرد که در آن امکان ساخت بازی وجود دارد؛ کاربران این امکان را خواهند داشت که برنامه نویسی بازی‌های مختلف را انجام دهند و البته بازی‌هایی که توسط دیگران ساخته شده‌اند را نیز تجربه کنند. درحقیقت این گیم به عنوان بازی واحدی به حساب نمی‌آید و در دل خود چندین بازی مختلف نهفته است؛ گرچه گیم پلی و شکل و شمایل آن کاملا یکسان است.

این بازی در ابتدا در سال 2004 به وجود آمد و در سال 2006 به طور گسترده منتشر شد. در این گیم، بازی‌های مختلف در سبک‌های مختلفی که همگی توسط گیمرهای دیگر ساخته شده‌اند وجود دارد. بهتر است بگوییم این بازی شبیه پلتفرمی است که امکان بازی ساختن و بازی کردن در آن وجود دارد.

حال که با کلیات بازی روبلاکس موبایل آشنا شدیم، در ادامه به دل آن رفته و مسائل بیشتری را در خصوص این بازی جذاب مورد بررسی قرار خواهیم داد.

معرفی و بررسی بازی روبلاکس موبایل

داستان بازی روبلاکس موبایل

همانطور که در ابتدای متن گفته شد، این بازی به عنوان بستر و پلتفرمی برای ساخت گیم و وارد شدن به بازی‌های دیگران عمل می‌کند و خود دارای داستان و روند خاصی نیست؛ بازی‌های ساخته شده در آن هم در هر سبکی ممکن است به چشم بخورند.

در بازی روبلاکس موبایل که البته برای pc و سایر پلتفرم‌ها نیز نسخه‌های مخصوص خود را روانه بازار کرده است، کاربران فعال این امکان را دارند که با استفاده از موتور مخصوص بازی‌سازی ROBLOX STUDIO بازی‌های ویدیویی منحصربه‌فردی را بسازند و بازی‌های ساخته شده را برای دیگر افراد و دیگر گیمرها به اشتراک بگذارند که دیگران هم از آن استفاده کنند.

در اینجا لازم است بگوییم که زبان برنامه‌نویسی که این بازی از آن استفاده می‌کند زبان LUA است و از طریق همان زبان برنامه‌نویسی است که گیمرها محیط بازی را تغییر می‌دهند و بازی‌های جدید را می‌سازند. همچنین در این بازی گیمرها می‌توانند محتواهای دورن برنامه‌های را خریداری کنند که این محتوا به صورت گیم پس است و فقط یک بار امکان خریداری شدن را دارند. البته به جز این مورد امکانات و ویژگی‌های دیگری نیز در این بازی وجود دارند که قابلیت خرید بیش از یکبار را دارند.

آشنایی با گیم پلی روبلاکس

در این بخش به سراغ بررسی گیم پلی بازی روبلاکس موبایل می‌رویم. در گیم پلی بازی روبلاکس موبایل گیمرها قادر هستند که آیتم‌های مختلفی را به طور مجازی برای خود بسازند یا آن‌ها را خرید و فروش کنند. این آیتم‌ها در بخش تزئین شخصیت‌های بازی کاربرد دارند. انواع لباس‌ها در این بازی قابلیت تهیه هستند؛ اما نکته مهمی که در اینجا وجود دارد آن است که فقط کاربرانی که عضویت دائمی این بازی را دارند این اجازه را دارند که لباس‌ها را به فروش بگذارند.

همچنین در این بازی جذاب و متفاوت فقط ادمین‌ها می‌توانند فروش آیتم‌های مختلفی نظیر امکانات تزئینی و لوازم و پکیج‌ها را بر عهده داشته باشند؛ این کار با استفاده از اکانت روبلاکس رسمی صورت می‌گیرد.

در این بازی برخی افراد حضور دارند که به طور کامل و تمام وقت مشغول طراحی بخش‌ها و آیتم‌ها مختلف هستند و آن‌ها از طریق فروش این آیتم‌ها سود بسیاری خوبی را نیز به دست می‌آورند.

نکته مهم در این بازی آن است که برخی آیتم‌هایی که روی آن‌ها تگ نسخه محدود خورده است، فقط برای معامله افرادی است که عضویت دائمی این بازی را دارند. همچنین در این بازی شاهد ارز مجازی نیز هستیم که با آن امکان خریداری آیتم‌ها نیز میسر شده است. در ادامه در خصوص این مورد بیشتر صحبت می‌شود.

نحوه کسب درآمد از طریق بازی روبلاکس

همانگونه که دریافتید، در این بازی امکان معامله و خرید و فروش آیتم‌ها وجود دارد. خود این بازی می‌تواند به عنوان راه درآمدی برای ارزهای دیجیتال عمل کند. توکن بازی روبلاکس موبایل یا روباکس برای بازی روبلاکس نام گرفته است که قیمت مشخصی هم دارد. اکنون قیمت هر 100 عدد روباکس حدودا 1 دلار برآورد می‌شود. البته 35 سنت از این معاملات به خود سازنده بازی تعلق می‌گیرد که سود خوبی را برای او رقم خواهد زد.

اگر فرصت را غنیمت بشمارید و در بحث خرید و فروش آیتم‌های این بازی جذاب به سطح بالایی برسید، امکان کسب درآمد بالا برایتان فراهم خواهد شد.

کسب درآمد از طریق بازی روبلاکس موبایل

کلام پایانی در معرفی بازی روبلاکس

بازی روبلاکس موبایل نسبت به بازی‌های رایج سبکی کاملا متفاوت دارد و درحقیقت بستری مناسب برای ساخت انواع بازی‌ها در سبک‌های متفاوت است. همین عامل باعث شده است که کاربران زیادی علاقه‌مند به وارد شدن به دنیای این بازی باشند و جذابیت آن به قدری است که بعد از ورود، فرد کاملا وابسته بازی خواهد شد.

امکان ساخت انواع بازی‌ها و البته شرکت در بازی‌های ساخته شده توسط دیگران از ویژگی‌های این بازی جدید و مهیج است. البته نکته مهم دیگر این بازی امکان کسب درآمد است که این امکان از طریق خرید و فروش آیتم‌های مختلف بازی فراهم شده است. کافی است به عضو دائم این بازی تبدیل شوید و در ادامه از انواع خدمات و امکانات آن بهره‌مند خواهید شد.

سایت هزارجم نیز به عنوان ارائه‌دهنده انواع خدمات بازی‌های موبایلی در مورد آیتم‌های این بازی نیز بسته‌های متنوع و جذابی را تدارک دیده است.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما