دسته بندی: صفر تا صد بازی فری فایر

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 95 بازدید
  • 4 دقیقه

فری فایر هم مانند هر بازی رقابتی دیگری نیازمند رعایت نکات و استفاده از روش‌هایی است که موفقیت را تسهیل می‌کنند. شناخت اشتباهات رایج در فری فایر موضوعی است که می‌تواند کمک بسیاری به افراد به خصوص تازه وارد بکند.

مسیرهایی که دیگران رفته‌اند و کارهایی که دیگران انجام داده‌اند و نتیجه معکوسی از آن گرفته‌اند، موضوعی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشد. پس اگر قصد دارید به گیمری حرفه‌ای در بازی فری فایر تبدیل شوید و از همان ابتدا از اشتباهات گاه کوچکی که می‌توان زمینه ساز عدم نتیجه‌گیری شما باشد دوری کنید، خواندن این مطلب به شما کمک خواهد کرد.

اشتباهات رایج در فری فایر برای تازه‌کارها

برای حرفه‌ای شدن در فری فایر، مانند هر بازی دیگری نیاز به زمان دارید. اما با رعایت برخی نکات می‌توان این زمان را به خوبی کاهش داد و از اشتباهات دیگران درس گرفت.

برخی از این اشتباهات بعدها برای شما خنده‌دار خواهند شد، اما در ابتدای راه می‌توانند کاملا شما را گیج کرده و از موفقیتتان جلوگیری کنند. پس اگر می‌خواهید از همان ابتدا مسیر خود را محکم شروع کنید و گاه مورد تمسخر حرفه‌ای‌ها هم قرار نگیرید، توصیه می‌کنیم نکات و اشتباهات رایج در فری فایر را بشناسید و به خوبی آن‌ها را درک کرده و سعی بر عدم انجام آن‌ها داشته باشید.

[row col_bg="#9e62d9" col_bg_radius="12" v_align="middle" h_align="center" padding="20px 22px 20px 11px" depth="1" depth_hover="4"]

[col span="5" span__sm="12" align="center" color="light"]

[featured_box img="6794" inline_svg="0" img_width="102" pos="left" link="https://1000gem.org/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%ac%d9%85-%d9%81%d8%b1%db%8c-%d9%81%d8%a7%db%8c%d8%b1-free-fire/"]

[ux_text text_color="#9e62d9"]

 

     خرید جم فری فایر

      + خرید آیتم‌ها و آفرهای بازی

[/ux_text]

[/featured_box]

[/col]

[/row]

مهم‌ترین این اشتباهات کوچک و دردسرساز در ادامه آورده شده است.

Medkit را فراموش نکنید

یکی از اشتباهات رایج در فری فایر برای بازیکنان آماتور این است که medkit یا همان تجهیزاتی که برای بازیابی کاربر مورد استفاده قرار می گیرند را فراموش می‌کنند.

این ابزار، ابزاری بسیار حیاتی است که باید همواره در کنار خود داشته باشید؛ به خصوص در بتل رویال و جایی که ممکن است از هر سمتی مورد شلیک قرار بگیرید.

به عنوان کسی که به تازگی به گیمرهای این بازی ملحق شده‌اید، ضروری است که این تجهیز را به همراه داشته باشید.

فراموشی مصرف قارچ، اشتباه رایج فری فایر

یکی دیگر از اشتباهات رایج فری فایر این است که گیمرهای تازه وارد مصرف قارچ را به دلیل این که کوچک است یا این که تصور می‌کنند می‌تواند مصر باشد فراموش می کنند.

اما این ماده حیاتی و مهم که معمولا در همه جای بازی فری فایر دیده می‌شود می‌تواند به جای تجهیزات پزشکی و بازیابی شما، به کمکتان بیاید. بنابراین توصیه می‌کنیم از همین ابتدا استفاده از این آیتم بازی را یاد بگیرید و آن را فراموش نکنید.

اشتباهات رایج در فری فایر

عدم شناخت توانایی‌های کاراکتر

سومین اشتباه رایج فری فایر که گیمر تازه‌کار در Free Fire اغلب مرتکب می‌شود این است که از توانایی‌های کاراکتر انتخابی خود اطلاعات کافی پیدا نمی‌کند. در بیشتر زمان‌ها بازیکنان کاراکتر مد نظر خود را بر اساس ظاهر آن انتخاب می‌کنند؛ با این که هر کاراکتر نکات مثبت و منفی زیادی دارد و گاه یک کاراکتر تنها برای یک شرایط خاص مناسب است.

 بنابراین این مسئله اهمیت زیادی دارد که قبل از استفاده از آن‌ها ابتدا توانایی آن‌ها را بشناسید، به توانایی آ‌ن‌ها مسلط شوید که بتوانید بازی گرفتن از آن‌ها را بهینه کرده و به موفقیت برسید.

پرش زود هنگام

چهارمین اشتباهی که معمولا افراد مبتدی مرتکب آن می‌شوند این است که خیلی زود پرش می‌کنند. قبل از پرش باید ببینید کدام مکان استراتژیک‌ترین مکان است که بتوانید لوت‌های بهتری بدست آورید. انجام این کار به شما این امکان را می‌دهد که از هرگونه درگیری غیرضروری با سایر بازیکنان جلوگیری کنید و همچنین باعث می‌شود که زمان حضورتان در بازی تا مقدار زیادی افزایش پیدا کند.

البته هنگامی که در بازی در سطحی خوب هستید، زود پریدن برای شما مشکلی ایجاد نخواهد کرد؛ زیرا بسیاری از بازیکنان ترجیح می‌دهند وارد درگیری شوند و تعداد افراد بیشتری را نابود کنند تا اینکه به صورت ایمن و امن در بازی حضور داشته باشند.

Gloo wall را فراموش نکنید

بسیاری از گیمرهای تازه وارد تنها روی سلاح‌های گرم تمرکز می‌کنند و از دیگر تجهیزات مهم این بازی غفلت می‌کنند. یکی از موارد مهمی که می‌تواند هم باعث به دام انداختن حریفان شما شود و هم به عنوان محافظی در برابر شلیک دشمنان به سمتتان عمل کند نارنجک یا gloo wall است. پس از همین حالا این تجهیزات را برای خود جمع کنید و همراه داشته باشید؛ ممکن است در دور بعدی رقابت به شدت به کارتان بیاید.

انتخاب تصادفی سلاح

یکی دیگر از اشتباهات رایج در فری فایر که توسط تازه‌کاران رخ می‌دهد این است که به طور تصادفی یک سلاح را انتخاب می‌کنند. قبل از استفاده از یک اسلحه باید مزایا و معایب آن را بدانید که بتوانید به درست‌ترین شکل ممکن از آن استفاده کنید

ابتدا باید سبک بازی خود را بشناسید. اگر در فاصله نزدیک عالی هستید، می توانید از سلاحی مانند M1014 استفاده کنید. اگر در دوربرد خوب هستید، می توانید از M4A1 یا SVD استفاده کنید. اسلحه‌ای را انتخاب کنید که مناسب سبک بازی شما باشد. این مهم‌ترین بخش انتخاب اسلحه است!

باز کردن قفل مهارت کاراکتر

بازیکنان جدید تمایل دارند افزایش مهارت کاراکتری که با آن مشغول بازی هستند را نادیده بگیرند. این اسلات مهارت به شما کمک می‌کند از مهارت فعال یا مهارت غیرفعال کاراکترهای دیگر استفاده کنید و در حین رقابت می‌توانید با قدرت بیشتری وارد عمل شوید. مطمئن شوید که سکه خود را برای باز کردن این مهارت‌های جدید برای کاراکتر خود به حد لازم ذخیره کرده‌اید!

عدم ارتقای کاراکتر

نه فقط باز کردن مهارت جدید برای کاراکتر، برخی حتی ارتقای مهارت‌های فعلی کاراکتر خود را هم فراموش می‌کنند. این باعث می‌شود که کاراکتری که از آن در بازی استفاده می‌کنن، در نبردهای مختلف کم بیاورد و نتواند موفقیت خاصی را به دست بیاورد. برای ارتقاء مهارت، باید معیارهایی را رعایت کنید، و آن داشتن تعداد خاصی از قطعات خاصی از بازی است.

لوت ضعیف

اشتباه رایج فری فایر بعدی لوت و در واقع استفاده و غارت کردن سلاح‌ها است. بازیکنان جدید تمایل دارند طوری بازی کنند که انگار توسط موجودی عجیب و غول پیکر نامرئی تعقیب شده‌اند و بسیار با عجله کارهای خود را پیش می‌برند.

با این حال، لوت خود بخشی از استراتژی بازی است که به بازیکنان کمک می‌کند که به اندازه کافی در رقابت زنده بمانند و بتوانند نفرات بیشتری را از بین ببرند. این اصلا چیز خوبی نخواهد بود که شما سلاح‌های مناسب و قوی را به دلیل بی‌دقتی یا عجله از دست بدهید و نتوانید از آن‌ها به نفع خود استفاده کنید.

ماندن در فضای باز برای همیشه!

آخرین اشتباهی که گیمر تازه‌کار فری فایر ممکن است مرتکب شود، بیرون ماندن در فضای باز است. این شما را به یک هدف آسان برای سایر بازیکنان تبدیل خواهد کرد و آن‌ها در هر زمان می‌توانند نابودتان کنند! از حضور در فضای باز خودداری کنید و برای محافظت در نزدیکی ساختمان بمانید و دائم به مکان‌های مسقف یا دارای دیوار پناه ببرید.

معرفی اشتباهات رایج در بازی فری فایر

اهمیت شناخت اشتباهات رایج در فری فایر

اگر می‌خواهید چند گام از کسی که وارد بازی فری فایر می شود و با اشتباهات و نکات این بازی آشنایی ندارد جلوتر باشید، قطعا شناخت اشتباهات رایج در فری فایر و عدم تکرار آن‌ها کلید موفقیت شما خواهد بود. همچنین مسیر حرفه‌ای شدن شما در این بازی هم کوتاه‌تر می‌شود و لازم نیست مدت‌ها درگیر اشتباهات کوچک و تاثیرگذار خود باشید و ببینید اشکال در کجای کارتان بوده‌ است که موفق نمی‌شوید.

این اشتباهات را بررسی کنید و ببینید کدام مورد را در بازی خود انجام می‌دهید. به تدریج همگی آن‌ها را از دستورالعمل بازی خود حذف کنید! همچنین درصورت نیاز به خرید جم فری فایر می‌توانید با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان از سایت هزارجم تهیه نمایید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما