مارول سوپر وار Marvel Super War

سازنده: NetEase Games

  • -
  • 14

خرید کردیت مارول سوپر وار

زمان آن فرا رسیده تا عصر جدیدی با خرید کردیت مارول سوپر وار شروع کنید. مارول سوپر وار اثر شرکت NetEase Games را می‌توان جز محبوب‌ترین بازی‌های این کمپانی دانست چرا که شما را به دل نبردهای گروهی با قهرمانان و شروران دنیای مارول خواهد برد تا شما مبارزاتی نفس‌گیر را تجربه کنید. در دل این دنیای پر زدوخورد، اشتباه است که بدون داشتن یک پشتوانه‌ی استوار بی‌مهابا به دل نبردهایی زد که شرارت از آن سر‌ریز است. تنها حامی که از ابتدا تا پایان می‌تواند شما را همراهی کند کردیت Marvel Super War خواهد بود، شما با داشتن کردیت مارول سوپر وار می‌توانید هر غیر ممکنی را ممکن کنید تا به آنچه در بازی می‌خواهید برسید. پیروزی در دستان شما خواهد بود فقط کافیست از کردیت مارول سوپر وار در دل مشکلات استفاده کنید.

خرید کردیت مارول سوپر وار

کردیت مارول سوپر وار چیست؟

کردیت مارول سوپر وار در واقع همان ارز درون بازی است که همانند سکه و جم عمل می‌کند و شما می‌توانید با استفاده از کردیت مارول سوپر وار قدرت قهرمانان خود را ارتقا دهید، اسکین‌های جدید خریداری کنید، سلاح‌های جدید را بدست آورید و با استفاده از آن وارد رویدادهایی شوید که ورودی آن نیاز به کردیت مارول سوپر وار دارد.

شما برای اینکه بتوانید کردیت Marvel Super War را بدست آورید، نیاز دارید تا چالش‌ها و ماموریت‌هایی که در بازی به شما داده می‌شود را با موفقیت به پایان برسانید تا Marvel Super War Credits را بدست آورید، اما کار آسانی نخواهید داشت. بهترین روشی که می‌توانید بدون دردسر و صرف زمان طولانی به کردیت مارول سوپر وار در بازی برسید خرید آن از سایت ۱۰۰۰جم است. شما با این امر درواقع یک تیر و دو نشان می‌زنید، زمانی که شما کردیت را خریداری کردید با استفاده از آن می‌توانید قهرمانان خود را ارتقا دهید تا کردیت‌های چالش‌ها را آسان‌تر بدست آورند.

روش استفاده از کردیت مارول سوپر وار

در مارول سوپر وار شما می‌توانید از کردیت برای خریداری اسکین‌ها و ایموت‌های جذاب دنیای مارول بهره ببرید اما توصیه می‌کنیم که این هزینه را در اول راه استفاده نکنید. بهتر این است که شما ابتدا با کردیت مارول سوپر وار قدرت و تسلیحات قهرمانان خود را ارتقا دهید، با این ارتقا شاید موجودی کردیت شما کم شود اما چندی نخواهد گذشت که ثمره‌ی آن را با بدست آوردن کردیت‌های بیشتر خواهید دید. حال با استفاده از این کردیت‌ها می‌توانید اسکین‌ها و ایموت‌های جدید برای قهرمانان خود خریداری کنید.

کردیت Marvel Super War

گیم پلی مارول سوپر وار

بازی مارول سوپر وار شما را وارد دنیایی استراتژیک خواهد کرد که مکانیزم آن آنچنان پیچیده طراحی نشده و شما می‌توانید با چند دفعه انجام بازی بر آن مسلط شوید. همه‌ی تصمیمات در مارول سوپر وار برعهده‌ی شما است تا خودتان سرنوشت‌تان را رقم بزنید، از انتخاب قهرمان، چیدن نقشه‌ها، کنترل شخصیت‌ها تا انتخاب متحدان‌تان برای نبرد‌های گروهی برعهده‌ی خود شما می‌باشد. 

در مارول سوپر وار شما تصاویری جذاب با صداگذاری مهیج را مشاهده خواهید کرد که شما را بیشتر به دنیای مارول فرو خواهد برد، مکانیزم شخصیت‌های بازی به شدت فعال طراحی شده تا شما بتوانید بهترین بهره را از آن‌ها در بازی ببرید، همچین جلوه‌های بصری بازی هم به خوبی طراحی شده تا این اثر برای شما تکراری نباشد.

قدرت‌های شخصیت‌های Marvel Super War 

در مارول سوپر وار هر شخصیت برای خود دارای یک قدرت انحصاری است که شما آن را می‌توانید با کردیت مارول سوپر وار ارتقا دهید، این قدرت در کنار دیگر قدرت‌های فرعی کاملا از کمیک‌ها و فیلم‌های دنیای مارول الگو گرفته تا شما به خوبی همه چیز را مانند آنچه در ذهن دارید تجربه کنید. از قهرمانان خود بهترین استفاده را ببرید و سعی بر این داشته باشید از قدرت‌های اصلی آن‌ها در زمانی استفاده کنید که دیگر راه گریزی ندارید.

خرید کردیت Marvel Super War

خرید کردیت Marvel Super War از ۱۰۰۰جم 

شما علاقه‌مندان به بازی مارول سوپر وار برای اینکه کردیت این بازی را خریداری کنید لازم است تا ابتدا وارد صفحه‌ی این محصول در سایت ۱۰۰۰جم شوید، از میان آیتم‌ها بر روی محصول مورد نظر خودتان کلیک کنید، بعد از کلیک شما وارد صفحه‌ای خواهید شد که باید اطلاعات اکانت جیمیل یا فیسبوک خود را در اختیار تیم پشتیبانی قرار دهید، پس از این که اطلاعات خود را وارد کردید وارد صفحه‌‌ی درگاه پرداخت خواهید شد تا هزینه‌ی محصول انتخابی خود را واریز کنید. بعد از اینکه پرداخت شما نهایی شد محصول خریداری شده‌ی شما در کمتر از ۱۵ دقیقه الی ۴ ساعت به صورت خودکار  در اکانت شما شارژ خواهد شد.

چرا باید از سایت ۱۰۰۰ خرید کنیم‌

سایت ۱۰۰۰جم با بیش از ۱۰ سال سابقه‌ی فروش در زمینه‌ی آیتم‌های درون برنامه‌ای بازی‌ها هموراه به این فکر است تا شما بازی دوستان بتوانید آیتم‌های متنوع‌ترین و جديدترين بازی‌های روز دنیا را برای پیشرفت خود استفاده کنید. سایت هزارجم با یک تیم‌ پشتیبانی آنلاین در تمام مراحل خرید در کنار شما خواهد بود تا کوچک‌ترین مشکلی را که برای شما پیش بیاید را رفع کند. با هزارجم شما می‌توانید متنوع‌ترین آیتم‌های بازی‌های روز دنیا را با بهترین قیمت در کمترین زمان تحویل تجربه کنید. هزارجم در کنار شما است تا بازی‌هایتان را با لذت بیشتری انجام دهید و به پایان برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: