مارول اسپایدرمن مایلز مورالز

سازنده: Insomniac Games

  • -
  • 75

الماس و سکه اسپایدرمن مایلز مورالز Spider-Man Miles Morales

شما دارید همان اسپایدرمن را تجربه می‌کنید با این تفاوت که دیگر پیتر پارکری در زیر آن پیراهن و نقاب عنکبوتی نیست، آری این مایلز مورالز پسری سیاه پوست است که در زیر نقاب قرار دارد. شما باید به کمک کریستال و سکه بازی اسپایدرمن مایلز مورالز کمک کنید تا این پسر از پس دشمنان خودش بربیاد، فراموش نکنید که از طلا بازی هم استفاده کنید چون به شما کمک می‌کند تا قابلیت‌های خود را ارتقا دهید و بهتر بتوانید دشمنان خود را زمین گیر کنید.

سکه اسپایدرمن مایلز مورالز Marvel's Spider-Man Miles Morales

معرفی بازی Marvel's Spider-Man Miles Morales 

داستان بازی از جایی شروع می‌شود که یک عنکوبت رادیو اکتویی مایلز پسر سیاه پوست داستان را نیش می‌زند، ادامه‌ی روند تبدیل مایلز هم مانند پیتر پارکر است تا تبدیل به یک مرد عنکبوتی شود. بعد از این که شما نسخه‌ی قبلی اسپایدرمن را با کمک گرفتن از الماس و گلد بازی به پایان رساندید حال نوبت به مایلز می‌رسد تا به او کمک کنید در این نسخه با استفاده از سکه‌ی بازی مایلز مورالز به شهر کمک کند. مایلز یک سالی است که توسط پیتر آموزش دیده و او آماده است تا هر مشکلی که برای شهر پیش بیاید را با کمک گرفتن از جم بازی حل کند.

دیگر پیتر پارکری در شهر نیویورک وجود ندارد این مورالز است که باید به عنوان تک اسپایدرمن شهر در برابر حمله‌ی شرکت انرژی راکسان و آندر گراند مقاومت کند و آنها را شکست، در این راه مورالز را تنها نگذارید و با خرید آیتم‌های بازی Marvel's Spider-Man Miles Morales به او کمک کنید تا بتواند نیویورک را نجات دهد.

اهمیت استفاده از گلد و الماس Marvel's Spider-Man Miles Morales 

شما در حال تجربه کردن یک اثر اکشن و هیجان انگیز هستید که پر از مبارزات و زدوخورد است، طبیعی است که شما در این مبارزات زخمی شوید و به انرژی دوباره نیاز پیدا کنید این کسری انرژی با خرید پک‌های پزشکی به وسیله‌ی الماس بازی جبران می‌شود. شاید برای شما پیش بیاید که نتوانید در مبارزات به آسانی دشمنان مایلز را شکست دهید، بهترین راه حل برای شما استفاده از گلد بازی اسپایدرمن است، با استفاده از این طلا شما می‌توانید مهارت‌های شخصی مایلز را ارتقا دهید تا او بتواند بهتر در مبارزات شرکت کند.

این نکته را فراموش نکنید که استفاده از طلا و کریستال بازی Spider-Man Miles Morales به شما کمک می‌کند تا در هر شرایطی از پس مشکلات بربیاد و آن‌ها را به راحتی پشت سر بگذارید.

گلد بازی Marvel's Spider-Man Miles Morales

گیم پلی بازی Marvel's Spider-Man Miles Morales 

هسته و بتن اصلی داستان همانند نسخه‌ی قبلی اسپایدرمن است، بازی یک اثر مهیج و جهان باز است که در شهر برفی نیویورک رقم می‌خورد، مورالز مانند پیتر در این بازی تار می‌دمد و با دشمنان شهر مبارزه می‌کند، پارکور، پرش و مبارزه از اصلی ترین بخش‌های بازی به حساب می‌آید. همچین با انجام دادن بخش داستانی Venom Punch مورالز توانایی شارژ الکتریکی و نامرئی بودن موقتی را در حملات خود بدست می‌آورد. با وجود این امکانات باز هم فراموش نکنید که با داشتن جم بازی Spider-Man Miles Morales شما قدرت چند برابری خواهید داشت.

خرید آیتم‌ها و آفر‌های روزانه بازی

هر چیزی را که احساس کردی در Spider-Man Miles Morales نیاز دارید، فقط کافی است تا عکس محصول انتخابی خود را در سایت آپلود کنید تا تیم پشتیبانی آن را برای شما تهیه کند. در بازی اسپایدرمن مایلز مورالز ممکن است شما به بیش از طلا و جم نیاز داشته باشید تا مشکلات این پسر را حل کنید برای رفع این مشکلات فقط کافی است تا محصول مورد نظری که می‌دانید با آن مشکل شما حل خواهد شد را در اختیار ما بگذارید تا با خریداری آن محصول هم به شما هم به مایلز کمک کنیم.

خرید سکه Marvel's Spider-Man Miles Morales

خرید سکه Marvel's Spider-Man Miles Morales و آفرهای روزانه بازی از ۱۰۰۰جم

برای خریداری کردن تمام آیتم‌های بازی Spider-Man Miles Morales فقط لازم است تا وارد صفحه‌ی محصول این بازی شوید و اطلاعات اکانت جیمیل یا فیسبوک خود را در اختیار تیم پشتیبانی قرار دهید، بعد از این کار عکس محصول مورد نظر خود را در اختیار تیم پشتیبانی بگذارید تا بتوانیم خرید را برای اکانت شما ثبت کنیم، پس از این که این دو مرحله را به پایان رساندیم لازم است تا هزینه محصول مورد نظر خود را در صفحه‌ی درگاه پرداخت واریز کنید تا خرید شما به مرحله‌ی نهایی برسد، با پشت‌سر گذاشتن تمامی این مراحل خرید شما به صورت خودکار در کمتر از ۱۵ دقیقه الی ۴ ساعت در اکانت شما به صورت خودکار شارژ خواهد شد.

چرا باید ۱۰۰۰جم خرید کنیم

سایت ۱۰۰۰جم با بیش از ۱۰ سال سابقه در فروش آیتم‌های درون برنامه‌ای بازی‌ها در کنار شما است تا بتوانید لذت کافی را از بازی ببرید. تیم ۱۰۰۰جم در کنار شما است تا محصولات برخی از این بازی‌ها را برای اولین بار در ایران تجربه کنید فقط کافی است از همراهان همیشگی ما در سایت ۱۰۰۰جم باشید تا از این محصولات مطلع باشید. ۱۰۰۰جم در کنار شما است تا از بازی‌های مورد علاقه خود بیشترین لذت را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: