گوشی آیفون و خرید جم

 

 

اگر شما از کاربران سیستم عامل IOS باشید که اکثرا آن را به نام آیفون میشناسند. قطعا با مشکلات مرتبط با تحریم و عدم امکان خرید مستقیم جم و خرید بلیت طلایی بازی کلش اف کلنز در بازی های شرکت سوپرسل مواجه شده اید. در ظاهر مشکلات بازی ها برای ما که در تحریم هستیم تمامی ندارد اما راه حل بسیار ساده اس. در ادامه با ما همراه باشید تا 2 راه حل اساسی این قضیه به شما آموزش داده شود.

گوشی آیفون و خرید جم

  • اگر خرید با گیفت کارت را بلد هستید و وقت اضافه و پول زیاد دارید میتوانید به سراغ این روش رفته و با خرید گیفت کارت اپل و شارژ ان داخل اپل ای دی خود اقدام به خرید جم کلش اف کلنز برای آیفون نمایید و در صورتی که مشکلی پیش نیاید بعد از چند ساعت سر و کله زدن با گوشی خود موفق به انجام خرید شوید.
  • اما روش دوم (توصیه شده) خرید از سایت های معتبر است که دیگر نیاز به طی کردن هیچ کدام از مراحل بالا نیست و محصول مورد نیاز شما با قیمتی به مراتب کمتر به نسبت حالت اول دریافت خواهید کرد. و زمان خرید شما نیز به کمتر از 15 دقیقه تقلیل پیدا خواهد کرد. زیرا سایت های همچون ما روزانه صدها و گاها هزاران دلار از این بازی ها خرید مینمایند و قطعا قیمت پرداختی ما با شما خیلی متفاوت خواهد بود و ما تخفیف های زیادی از بازی ها میگیریم که همان را با مشترکین خود نیز سهیم میشویم. و همواره سیاست کاری ما سود کم و تعداد خرید بالا است. و این شیوه ای ثابت برای انجام تمامی خریدهای ما می باشد و در اینده نیز خواهد بود.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home1/gemorg1/public_html/blog/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399
bigtheme