براول استارز

از آنجایی که سایت هزارجم پیشرو در فراهم کردن بستر خرید درون برنامه ای بازی های موبایلی بوده. بر خود لازم دانستیم در مورد بازی جدید سوپرسل که به تازگی منتشر شده و علاقه مند های بسیاری نیز دارد توضیحاتی ارایه دهیم.

 

supercell-brawl-stars

براول استارز نام جدید بازی شرکت سوپرسل میباشد که در این بازی شما به عنوان سوم شخص کنترل براول – بروول یا همان مبارز بازی را در اختیار خواهید داشت. در این بازی شما به همراه دو نفر از دوستان خود به مبارزه با تیم های حریف خواهید رفت. همان طور که میدانید این بازی سه به سه میباشد.

یعنی شما به همراه دو نفر دوست خود باید با استراتژی و هماهنگی همزمان اقدام کنید تا پیروز نبرد باشید. به همین دلیل این بازی برای افراد تازه وارد در ابتدا کمی مشکل میباشد ولی رفته رفته به سبک بازی آشنا شده و دوستان هم فکر و هم سطح خود را در بازی پیدا خواهید کرد.

همچنین برای مشاهده جزییات بیشتر در مورد بازی براول استارز به این لینک مراجعه فرمایید.

در این بازی نیز مانند دیگر بازی های موبایلی امکان خرید درون برنامه ای وجود دارد که کشور ما ایران طبق معمول تحریم است و امکان خرید مستقیم در داخل آن را نخواهیم داشت. ولی این مشکل نیز قابل حل میباشد. فقط کافی ست بازی شما به سوپرسل ای دی متصل بوده تا امکان خرید برای شما فراهم شود.

اموزش اتصال به سوپر سل ایدی در اینجا مطالعه فرمایید. در صورتی که برای اتصال مشکلدارید لطفا تماس بگیرید تا تلفنی راهنمایی های لازم صورت گیرد.

با امید به اینکه لحظاتی سرشار از شادی به همراه خانواده خود داشته باشید.

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home1/gemorg1/public_html/blog/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399
bigtheme