خرید بسته سازنده

کلش اف کلنز

خانه کارگری سوم

+ 500 جم هدیه

خرید بسته سازنده

کلش اف کلنز

خانه کارگری چهار

+ 1200 جم هدیه

خرید بسته سازنده

کلش اف کلنز

خانه کارگری پنجم

+ 2500 جم هدیه

خرید کارگر کلش اف کلنز

خرید بسته سازنده کلش، خرید خانه کارگری کلش

اگر شما هم به تازگی بازی کلش اف کلنز را شروع کرده باشید قطعا اولی چیزی که توجه شما را جلب خواهد کرد افزایش یا خرید کارگر کلش اف کلنز است، در ابتدای بازی شما 2 کارگر دارید و برای خرید کارگر سوم کلش نیاز به 500 جم و برای خرید کارگر چهارم به 1000 جم و در نهایت برای ازاد کردن کارگر پنجم به 2000 جم نیاز خواهید داشت.

البته به جز خرید جم کلش و استفاده از آن برای باز کردن کارگر ها شما راه حل دیگه ای نیز دارید. آن هم استفاده از پیشنهادات ویژه بازی است که در بالای همین صفحه قرار داده شده است.

خرید کارگر کلش اف کلنز

چند نکته مهم در مورد خرید کارگر کلش یا همان خرید بسته سازنده کلش:

اگر تصمیم به هزینه کردن برای بازی و خرید کارگر دارید. خیلی بهتره که همان ابتدای بازی این کار را انجام دهید. چون در لول های پایین و زمانی که بازی را تازه شروع کرده اید ( کمتر از 3 ماه از شروع بازی میگذرد) تمام آپدیت های شما با زمان های نسبتا کم از چند دقیقه تا نهایت چند ساعت خواهد بود و در اینجا داشتن کارگر زیاد به رشد سریع تر شما در بازی بسیار کمک میکنم. در حالی که وقتی لول شما بالا میرود برای آپدیت هر ساختمان به منابع بسیار بیشتر و زمان چند روز تا گاها چند هفته نیاز خواهید داشت. و در آن زمان شما منابع لازم برای آپدیت را به سختی میتوانید گیر بیاورید و به همین دلیل اکثر اوقات یکی دو کارگر شما بیکار خواهند بود.

البته اگر عجله ندارید و میخوایید سر فرصت و اهسنه آهسته در بازی پیشرفت کنید میتوانید تمام 5 کارگر که ماکسیمم تعداد کارگر بازی است را نیز به رایگان بدست آورید. برای این منظور کافی است که چالش های و ماموریت های بازی را انجام دهید تا بازی به شما جم رایگان دهد و با تبدیل این جم ها به خانه کارگری بتوانید هر 5 خانه کارگری خود را آزاد کنید.

خرید کارگر در کلش اف کلنز

از طرفی اکثر بازیکنان در لول های بالا بیشتر دنبال خرید بلیت طلایی کلش هستند چون با جوایزی که میده خیلی سریع تر میشه مخزن طلا و اکسیر را پر کرد و ساختمان های دفاعی و تهاجمی خود در بازی را ارتقا داد.

نکته مهم بعدی در مورد خرید کارگر ششم کلش میباشد که این پیشنهاد فقط یک بار و در اولین فصل بازی برای ترغیب بازیکنان به خرید بلیت طلایی انجام شد و بعد از آن امکان خرید کارگر ششم بازی از فروشگاه بازی حذف شد.

و آخرین نکته مهم این بخش استفاده از استاد کارگر (کارگر دهکده دوم) در دهکده اصلی میباشد که در آپدیت جدید بازی برای آپدیت برخی از ساختمان های دفاعی مثل برج تیرکمان دار یا توپ میتوان از کارگر دهکده دوم استفاده کرد. ( البته این به شرطی است که خود استار کارگر در دهکده شما مشغول آپدیت ساختمانی نباشد و به اصطلاح آزاد باشد)

 

 

 

بالا

واتساپ خرید جم
تلگرام خرید جم