خرید منظره کوهستان خوک کلش اف کلنز – Hog Mountain Scenery

شما اینجا هستید:

خرید منظره کوهستان خوک کلش اف کلنز

زمان تحویل: بین ۱۵ تا ۶۰ دقیقه

پشتیبانی و پاسخ گویی ۲۴ ساعته

۱۸۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید منظره کوهستان خوک کلش اف کلنز

در آپدیت جدید بازی که امروز منتشر شد شاهد اضافه شدن یک منظره و چهره جذاب و جدید به نام خرید منظره کوهستان خوک کلش اف کلنز هستیم که با خرید این آفر یک اسکین جدید به دهکده شما اضافه میشود و میتوانید ظاهر دهکده خود را تغییر دهید و جلوه و زیبایی جدیدی به آن بدهید.

این آفر جدید هیچ نوع تغییری در سطح و لول و قدرت بازی شما ایجاد نمیکند و فقط مربوط به تغییر چهره بازی شما به منظره کوهستان خوک میباشد. اگر از ظاهر تکراری بازی خسته شده اید این پیشنهاد خرید منظره کوهستان خوک کلش اف کلنز مخصوص شما ایجاد شده است تا در یک چشم بر هم زدن شکل زمین و دهکده شما در بازی به کلی تغییر کند.

نکته مهم: این آفر محدودیت زمانی دارد و تنها زمانی میشه خرید کرد که داخل فروشگاه بازی شما وجود داشته باشه. در صورتی که خارج از زمان گفته شده این آفر خریداری شود، با هماهنگی مشتری افر جایگزینی داخل بازی شارژ خواهد شد.

خرید منظره کوهستان خوک کلش اف کلنز

برای خرید این پیشنهاد از باکس بالای همین صفحه میتوانید استفاده نمایید. بهتر است نوع اتصال خود در فرم خرید را سوپرسل ای دی انتخاب کنید تا سایت دیگه از شما پسورد جیمیل یا اپل ای دی نخواد . در صورتی که مشخصات وارد شده صحیح باشد خرید شما در عرض کمتر از ۱۵ دقیقه داخل بازی فعال خواهد شد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر پیشتیبانی انلاین سایت در تلگرام و واستاپ ۲۴ ساعته پاسخ گوی شما خواهد بود.

توضیحات خود بازی در مورد منظره کوهستان خوک:

  • منظره کوهستان خوک از راه رسیده است !!
  • این سال نوی قمری را با پس زمینه کاملا جدید و سفارشی دهکده جشن بگیرید.
  • این پیشنهاد انحصاری بوده و فقط یک بار عرضه میشود.

پس از خرید، روی “تغییر منظره” ضربه بزنید و پس زمینه “کوهستان خوک” را انتخاب کنید. هر وقت بخواهید میتوانید با کلیک کردن روی تالار شهرتان، منظره را تغییر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *