Tel: 0919 124 3831

Tel : 0919 124 3831خرید جم brawl stars

 

بازی brawl stars از سری بازی های جدید شرکت سوپرسل است که مانند دیگر بازی های این شرکت امکان خرید جم brawl stars در آن تعبیه شده است. به اینگونه که برای رشد و پیشرفت سریع تر بازی شما میتوانید با خرید جم brawl stars و اپدیت سریع تر لول brawl های خود (جنگجوهای خود) قدرت بیشتری پیدا کنید و راحت تر بتوانید در برابر دیگر بازیکن ها برنده شوید.

برای خرید جم بازی براول استارز بر روی عکس زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه خرید شوید:

 

خرید جم بازی براول استارز,خرید جم brawl stars

 

زمان جنجال و جنگ ستارگان است در بازی زیبا و اعتیاد آور برول استارز ، Brawl Stars بازی ای خوش ساخت دیگر از سازنده بازی های کلش اف کلنز و کلش رویال و…. میباشد. در این بازی شما به همراه 6 تا 10 نفر از دوستان خود همزمان در یک زمین قرار گرفته و به مبارزه با یکدیگر خواهید پرداخت. این بازی دارای 4 سبک متفاوت گیم پلی می باشد که خرید جم brawl stars مخصوص گوشی و تبلت بهینه سازی شده است. به طوری که هنگام انجام این بازی به هیچ عنوان احساس خسته شدن دست و یا مشکل با حرکت دادن جنگجو خود نخواهید داشت.

سبک اول: Bounty – جایزه

Bounty brawl stars

وارد زمین شوید و با کشتن حریف برای خود ستاره جمع کنید. اما مراقب باشید که خود کشته نشوید، چون با کشته شدن تمام ستاره های شما به نفر مقابل منتقل می شود. این بازی به صورت دو تیم 3 نفره انجام می شوید و در پایان هر تیمی که مجموع ستاره بیشتری در اختیار دارد برنده بازی خواهد بود.

——————————–

سبک دوم: Smash & Grab – بگیر و بکوب

Grab brawl stars
معروف ترین و پرطرفدار ترین سبک بازی، همین قسمت می باشد که در زمین مسابقه شما به همراه دو یار خود باید سعی کنید از مرکز زمین حداقل 10 ستاره بدست آورید و 15 ثانیه آنها را حفظ کنید تا برنده بازی شوید. هدف ساده است ولی وقتی بدانید با هر بار کشته شدن ستاره های همراه شما روی زمین ریخته خواهد شد و حریف یا دیگر بازیکنان همدسته شما میتوانند آنها را مجدد جمع کنند، کار سخت میشود. در اینجاست که هر چقدر لول brawl یا همان مبارز شما بیشتر باشد، امکان کشتن و کشته نشدن شما بیشتر میشود ( برای افزایش لول جنگجو خود میتوانید با خرید جم brawl stars سریع تر نیروهای خود را آپگرید نمایید) با یکبار تجربه این سبک، قطعا عاشق آن خواهید شد و روزانه چند ساعت وقت شما را پر خواهد کرد.

——————————–

سبک سوم: Heist – سرقت

خرید جم brawl stars

Heist brawl stars
در این زمین شما به همراه دو یار خود وظیفه دارید از گاوصندوق پر از ستاره خود محافظت نمایید و در عین حال به فکر سرقت و تخریب گاوصندوق حریف باشید. در این سبک شما میتوانید با قرار گرفتن در قسمت های پوشیده شده با گیاهان، خود را از چشم حریف مخفی کرده و در زمان لازم دشمنان خود را غافل گیر نمایید.

——————————–

سبک چهارم: Showdown – نمایش

Showdown brawl stars
در این سبک از بازی خرید جم brawl star شما به همراه 9 نفر دیگر در زمینی پر از موانع قرار میگیرید که هر لحظه مساحت این زمین با سمی که در حال انتشار است، کوچک تر میشود. بازی زمانی تمام می شود که فقط یک جنگجو زنده مانده باشد. ایا می توانید با نابود کردن دیگر بازیکنان تنها بازمانده این نبرد شوید؟! استراتژی اصلی در این بازی مخفی ماندن تا 30 ثانیه پایانی بازی میباشد. وقتی در این بازی زیاد جلوی چشم باشید قطعا دیگر بازیکنان به شما بیشتر حمله خواهند کرد. پس مخفی شوید تا دیگران همدیگر را نابود کنند و تعداد بازیکنان کمتر و کمتر شود تا شانس شما برای نفر اول مسابقه شدن بیشتر شود.

 

 

 

 

 

خرید جم کلش
خرید جم
خرید جم کلش رویال
دیگر خدمات ما
تماس با ما

 

Tel:  0919.1243831

Email: info@1000gem.org

 

 

__________________________

تلگرام خرید جم