Tel: 0919 124 3831

Tel : 0919 124 3831خرید جم کلش رویال

 

خرید جم کلش رویال (Clash Royale)

 

clash royale,خرید جم کلش رویال

——————————————————

belit clash royale  خرید 80 جم کلش رویال  خرید 500 جم کلش رویال  خرید جم کلش رویال  خرید جم کلش رویال  خرید جم کلش رویال  خرید جم کلش رویال  خرید جم کلش رویال  خرید جم کلش رویال  خرید جم کلش رویال
در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در لیست بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما
—————————–
لطفا در پر کردن فرم خرید نهایت دقت را به خرج دهید.
درست بودن شماره تماس بسیار مهم است. زیرا در هنگام بروز هر گونه مشکل در هنگام خرید تنها راه ارتباط ما با شما خواهد بود.

 

 

 

 

 خرید جم کلش رویال

——————————–

مختصری توضیح در مورد خرید جم کلش رویال و کاربردهای آن:

 بازی کلش رویال بعد از بازی کلش اف کلنز توسط شرکت سوپرسل منتشر شد، اکثر سرباز ها و نیروهای موجود در بازی همان سربازهای نام اشنا کلش اف کلنز هستند و خصوصیات و ویژگی های آنها در هر دو بازی تقریبا یکسان می باشد. بازی کلش رویال بر خلاف ظاهر ساده و دو بعدی خود، بسیار جذاب و معتاد کننده می باشد. در این بازی درهر نبرد شما 8 کارت در اختیار خواهید داشت که با این کارت ها و استفاده به موقع از آنها باید حریف مقابل خود را غافل گیر کرده و برج های دفاعی او را نابود کنید.

هر برج که از طرف مقابل فرو بریزد برای شما یک امتیاز مثبت ثبت خواهد شد و در صورتی که زمان 6 دقیقه ای جنگ و نبرد به پایان برسد و هیچ یک از طرفین موفق به تخریب برج پادشاه (تاور کینگ) نشده باشد،همین تعداد برج هایی دفاعی دو طرف که تخریب شده شمرده میشود و برنده بازی مشخص می گردد. برای رشد سریع تر و آپدیت کردن زودتر لول کارت های موجود در بازی همواره میتوان از خرید جم کلش رویال استفاده کرد و زمان را به سود خود تغییر داد. همچنین امکان تهیه صندوقچه ها با استفاده از جم کلش رویال ،امکان پذیر میباشد.

 

 خرید جم کلش رویال

 

به تازگی قسمت وار و جنگ بین چند کلن در بازی کلش رویال راه اندازی شده است که همین امر موجب جذابیت چند برابری آن شده است. حالا شما نه تنها برای خود بلکه باید برای نجات قبلیه و کلن خود نیز بجنگید و هر اتک افراد یک قبیله میتواند در سرنوشت کل گروه تاثیر گذار باشد. کلن وارد ر دو روز متفاوت انجام خواهد شد. در روز اول هر بازیکن سه اتک خواهد داشت که با پیروزی در هر نبرد تعدادی کارت به عنوان جایزه به کلن تعلق خواهد گرفت. و در روز دوم همین کارت هایی که در روز اول توسط اعضای کلن جمع شده است، تشکیل دهنده دک شما خواهد بود. در برخی موارد لول کارت هایی موجود پایین است و باید برای پیروزی در نبرد لول کارت ها را در فاصله زمانی کمی بالا برد. برای این منظور هم میتوانید از سکه های موجود در بازی و یا جم کلش رویال استفاده نمایید. در صورتی که نیاز به حرید جم ویا سکه بیشتر دارید میتوانید از فرم خرید جم برای کلش رویال در بالای همین صفحه استفاده کرده و جم باکس خود را در عرض کمتر از 5 دقیقه تحویل بگیرید.

همچنین امکان خرید بسته و افر های ویژه داخل بازی نیز وجود خواهد داشت، این بسته ها چون متنوع بوده و هر روز تغییر میکند، نمی شود قیمت ثابت برای آن مشخص کرد. برای دریافت جزییات و قیمت هر کدام از افر های روزانه بازی لطفا با بخش پشتیبانی سایت هماهنگ نمایید.

شاد و پیروز باشید

 

سوالات متداول این بخش
——————————————————————————-
خرید رویال بلیط ( خرید بلیط کلش رویال)
اضافه شدن قابلیت خرید جم کلش رویال با سوپرسل ایدی (خرید امن)
چرا نیاز به وارد کردن پسورد است ؟
چقدر زمان می برد تا جم ها داخل بازی شارژ شود؟
بعد از انجام خرید میتوانم پسورد اکانت رو عوض کنم ؟
اضافه شدن قابلیت خرید بدون پسورد جم کلش اف کلنز
خرید آفرهای روزانه بازی کلش رویال

خرید جم کلش
خرید جم
خرید جم کلش رویال
دیگر خدمات ما
تماس با ما

 

Tel:  0919.1243831

Email: info@1000gem.org

 

 

__________________________

تلگرام خرید جم
واتساپ خرید جم