خرید جم برول استارز (Brawl Stars)

خرید برول پس

Brawl Pass

280,000 تومان

خرید برول پس باندل

Brawl Pass Bundle

420,000 تومان

بسته 30 تایی

جم برول استارز

75,000 تومان

بسته 80 تایی

جم برول استارز

145,000 تومان

بسته 170 تایی

جم برول استارز

280,000 تومان

بسته 360 تایی

جم برول استارز

560,000 تومان

بسته 950 تایی

جم برول استارز

1,400,000 تومان

بسته 2000 تایی

جم برول استارز

2,800,000 تومان

آفر 10 دلاری

برول استارز

280,000 تومان

آفر 20 دلاری

برول استارز

560,000 تومان

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما
—————————–

خرید جم برول استارز

——————————–

با توجه به درخواست مشترکین از امروز امکان خرید جم برول استارز و دیگر افرهای روزانه این بازی به سایت اضافه شد تا دوستداران این بازی از این پس بتوانند به راحتی و به صورت مستقیم خریدهای درون برنامه ای این بازی زیبا و جذاب را از داخل سایت انجام دهند.

یکی از جدید ترین بازی های منتشر شده توسط شرکت سوپرسل، بازی برول استارز یا همان براول استارز می باشد. که پس از عرضه موفق این بازی در سیستم عامل اپل ، به تازگی نسخه اندرویدی آن نیز منتشر شده است. در این بازی شما به همراه دو نفر دیگر، یک تیم سه نفره تشکیل داده و به نبرد با حریفان خود از سرتاسر جهان خواهید پرداخت.

خرید جم برول استارز

بسیاری از آیتم های بازی برول استارز دارای لول بندی بوده و با پیشرفت در بازی و بدست آوردن سکه و جم قابل ارتقا خواهند بود. ولی این ارتقا و رشد، سرعت کمی دارد. اگر حوصله و وقت کافی برای آپدیت کردن به مرور زمان ندارید و یا میخواهید زودتر جنگجوهای فول آپدیت داشته باشید، یکی از راه های آن خرید جم برول استارز و آپدیت سریع مهره ها می باشد که با توجه به مشکلات مربوط به خرید دلاری، تمامی ایتم های این بازی برای خرید بسته می باشند. اما سایت ما با استفاده از سرورها و حساب های بانکی خارجی خود توانسته این مشکل را حل کند. فقط لطفا در هنگام خرید، فرم خرید را با نهایت دقت پر نمایید تا انجام خرید شما در کمتر از 15 دقیقه داخل بازی فعال شود.

بازی براول استارز بر خلاف ظاهر ساده و دو بعدی خود، بسیار سرگرم کننده و جذاب است. به طوری که پس از چند دست بازی، به سختی میتوان این بازی را کنار گذاشت.

شما در نقش جنگجو (Brawler) در این بازی ظاهر شده و از میان 22 برول، مبارز یا جنگجو خود را انتخاب کرده و به همراه دو نفر از دوستان خود در نقشه های مختلف به بازی خواهید پرداخت. هر نقشه یا همان مپ هدفی مجزا دارد که به چهار دسته کلی تقسیم بندی می شود.

  • جمع آوری الماس و جم - GEM GRAB : در این مپ ها شما باید حداقل 10 جم را از ویط زمین جمع اوری کدی و به مدت 15 ثانیه حفظ نمایید تا تیم شما برنده مسابقه شود.
  • برداشتن توپ و گل زدن به حریف -BRAWL BALL : در این مپ شما باید با نابود کردن تیم رو به رو، توپ را وارد دروازه حریف نمایید.
  • سرزمین سم ها - SHOWDOWN : این بخش که به صورت تک نفره یا دو نفر قابل انجام میباشد، مسابقه برای بقا است. یعنی شما باید تمام دیگر بازیکنان داخل مپ را نابود کنید تا برنده شوید.
  • و مبارزه با ربات غول پیکر -BOSS FIGHT : در این مپ شما به همراه دو نفر دیگر ماموریت دارید از صندوق جواهر های خود محافظت کنید. اما در این راه یک ربات غول پیکر مانع شما خواهد شد.
  • محافظت از صندوق پر از الماس - HEIST : در انتها دو طرف زمین دو صندوق پر از جواهر وجود دارد که تیم ها باید در عین حال که از داشته خود محافظت میکنند، صندوقچه حریف را نابود کنند.

خرید جم Brawl stars

این بازی به گونه ای طراحی شده که بعد از اینکه برول شما به لول 10 رسید، یک قابلیت ویژه برای آن برول فعال شود که سطح و قدرت نیروی شما را به شکل چشم گیری افزایش میدهد. ولی باز کردن این قابلیت به همین راحتی ها هم نیست و با باز کردن صندوق هی عموما مگا باکس داخل بازی میتوانید آنها را بدست آورید که این صندوق ها را بازی به صورت رندوم و در صورتی که به طور مستمر بازی کنید به برول شما میدهد. ولی از طرفی داخل فروشگاه بازی همین نیروهای ویژه به صورت فروشی نیز موجود می باشد که با خرید جم برول استارز میتوانید این قابلیت ها رو خیلی سریع تر برای سرباز خود باز کنید. از طرفی از جم های خریداری شده برای تبدیل به کوین ( یا همان سکه) نیز میتوان استفاده کرد. شما برای آپدیت کردن سرباز های خود به جز جم به سکه نیز احتیاج دارید.

در کنار تمام اینها، بازی قابلیت انجام چت درون بازی را نیز فراهم کرده است و شما میتوانید با دیگر دوستان خود در سراسر دنیا به چت و تبادل نظر و تجربه بپردازید. و یا اینکه یک گروه برای خود داخل بازی تشکیل دهید و با دوستان هم گروهی خود تیم تشکیل دهید و بازی کنید.

هر کدام از این بخش ها به تنهایی میتواند ساعت ها شما را سرگرم خود کند به طوری که گذر زمان را فراموش خواهید کرد. به همین دلیل است که با توجه به مدت کم زمان عرضه بازی براول استارز ، در زمان نگارش این پست بیش از 15 میلیون دانلود از گوگل پلی داشته است و نمره 4.5 را از گوگل پلی دریافت نموده است.

جم برول استارز

خرید جم برول استارز

در صورتی که نیاز به خرید جم و یا (سکه - coin) بازی دارید میتوانید از فرم خرید جم برای برول استارز در بالای همین صفحه استفاده کرده و جم باکس خود را در عرض کمتر از 15 دقیقه داخل بازی تحویل بگیرید. آفرهای ویژه این بازی تا حد امکان در لیست بالا قرار گرفته است ولی در صورتی که شما آفری میخواهید که داخل فروشگاه بازی هست ولی در لیست بالا وجود ندارد. لطفا با بخش "تماس با ما" سایت در ارتباط باشید. قیمت بسته های جم براول استارز مانند دیگر محصولات سایت کاملا رقابتی در نظر گرفته شده و همواره سعی ما سود کم و فروش بالا بوده. لطفا قیمت های خرید جم را با دیگر همکاران ما مقایسه کنید.

شاد و پیروز باشید

خرید جم brawl stars

 

بالا

واتساپ خرید جم
تلگرام خرید جم