Tel: 0919 124 3831

Tel : 0919 124 3831خرید جم برول استارز

 

فرم خرید جم برول استارز (Brawl Stars)

 

خرید جم برول استارز,خرید جم براول استارز

———————————————————————————————————————————————————


در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما
—————————–
لطفا در پر کردن فرم بالا نهایت دقت را به خرج دهید.
چون در صورت اشتباه بودن اطلاعات، خرید شما تا زمان تصحیح موارد ممکن است با تاخیر مواجه شود.
درست بودن شماره تماس بسیار مهم است. زیرا در هنگام بروز هر گونه مشکل در هنگام خرید تنها راه ارتباط ما با شما خواهد بود.

 

 

 

——————————–

مختصری توضیح در مورد خرید جم برول استارز یا همان جنگ ستارگان :

 

یکی از جدید ترین بازی های منتشر شده توسط شرکت سوپرسل، بازی برول استارز یا همان براول استارز می باشد. که پس از عرضه موفق این بازی در سیستم عامل اپل ، به تازگی نسخه اندرویدی آن نیز منتشر شده است. در این بازی شما به همراه دو نفر دیگر، یک تیم سه نفره تشکیل داده و به نبرد با حریفان خود از سرتاسر جهان خواهید پرداخت.

بسیاری از آیتم های بازی برول استارز دارای لول بندی بوده و با پیشرفت در بازی و بدست آوردن سکه و جم قابل ارتقا خواهند بود. ولی این ارتقا و رشد، سرعت کمی دارد. اگر حوصله و وقت کافی برای آپدیت کردن به مرور زمان ندارید و یا میخواهید زودتر جنگجوهای فول آپدیت داشته باشید، تنها راه خرید جم برول استارز و آپدیت سریع مهره ها می باشد که با توجه به تحریم های کشور ایران، تمام ایتم های بازی برول استارز برای خرید بسته می باشد. در اینجا است که سایت ما وارد شده و مانند دیگر بازی های اندرویدی قابلیت خرید تمام ایتم های بازی را برای شما فراهم می آورد.

بازی براول استارز بر خلاف ظاهر ساده و دو بعدی خود، بسیار سرگرم کننده و معتادکننده خواهد بود. به طوری که پس از چند دست بازی، به سختی میتوانید این بازی را کنار گذارید.

شما در نقش جنگجو (Brawler) در این بازی ظاهر شده و از میان 22 برول، مبارز یا جنگجو خود را انتخاب کرده و به همراه دو نفر از دوستان خود در نقشه های مختلف به بازی خواهید پرداخت. هر نقشه یا همان مپ هدفی مجزا دارد که به چهار دسته کلی تقسیم بندی می شود. ( 1- جمع آوری الماس و جم  2- برداشتن توپ و گل زدن به حریف 3- سرزمین سم ها 4- و مبارزه با ربات غول پیکر)

هر کدام از این بخش ها به تنهایی میتواند ساعت ها شما را سرگرم خود کند به طوری که گذر زمان را فراموش خواهید کرد. به همین دلیل است که با توجه به مدت کم زمان عرضه  بازی براول استارز ، در زمان نگارش این پست بیش از 15 میلیون دانلود از گوگل پلی داشته است و نمره 4.5 را از گوگل پلی دریافت نموده است.

خرید جم برول استارز

gem brawl stars

 

در صورتی که نیاز به حرید جم و یا سکه بازی دارید میتوانید از فرم خرید جم برای برول استارز در بالای همین صفحه استفاده کرده و جم باکس خود را در عرض کمتر از 5 دقیقه تحویل بگیرید.

همچنین امکان خرید بسته و افر های روزانه داخل بازی نیز وجود خواهد داشت، این بسته ها چون متنوع بوده و هر روز تغییر میکند، نمی شود قیمت ثابت برای آن مشخص کرد. برای دریافت جزییات و قیمت هر کدام از افر های روزانه بازی لطفا با بخش پشتیبانی سایت هماهنگ نمایید.

شاد و پیروز باشید

 

سوالات متداول این بخش
——————————————————————————-
اضافه شدن قابلیت خرید جم برول استارز با سوپرسل ایدی (خرید امن)
چرا نیاز به وارد کردن پسورد است ؟
چقدر زمان می برد تا جم ها داخل بازی شارژ شود؟
بعد از انجام خرید میتوانم پسورد اکانت رو عوض کنم ؟
خرید آفرهای روزانه بازی برول استارز
خرید جم brawl stars
خرید براول استار

 

خرید جم کلش
خرید جم
خرید جم کلش رویال
دیگر خدمات ما
تماس با ما

 

Tel:  0919.1243831

Email: info@1000gem.org

 

 

__________________________

تلگرام خرید جم