Tel: 0919 124 3831

Tel : 0919 124 3831خريد جم کلش اف کلنز براي آيفون

 

همان طور که میدانید خرید جم بازی کلش اف کلنز برای گوشی های آیفون و Ios کمی مشکل می باشد و گیفت کارت های  اپل برای خرید جم و بقیه پیشنهادات به سختی در دسترس قرار میگیرد و در صورت پیدا کردن هم ریدوم کردن و خرید با آن مشکلات خاص خود را دارد که در صورتی که تجربه لازم برای پرداخت دلاری را نداشته باشید قطعا به مشکل خواهید خورد.

 

خريد جم کلش اف کلنز براي آيفون

 

از این رو سایت 1000Gem همانند گذشته امکان خريد جم کلش اف کلنز براي آيفون را بر روی سایت خود فراهم کرده است . شما میتوانید با مراجعه به صفحه اصلی سایت، بازی مورد نظر خود را انتخاب کرده سپس در بخش خرید گوشی خود را ایفون انتخاب کرده و فرم خرید را کامل نمایید.

سفارش شما نهایتا ظرف 15 دقیقه تا 1 ساعت انجام خواهد شد. قابل ذکر است پس از انجام اولین خرید برای شما به صورت انلاین توسط سرور پروفایلی درست میشود که خرید های بعدی شما با سرعت بسیار بیشتری تکمیل خواهد شد.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر پشتیبانی سایت به صورت 24 ساعته در واتساپ و تلگرام پاسخ گو شما خواهد بود.

و همچنین در ساعت اداری شماره تماس های موجود بر روی سایت فعال و دردسترس میباشد.

خريد جم کلش اف کلنز براي آيفون :

مختصری توضیح درمورد نحوه خرید برای گوشی های آیفون

پس از ورود به صفحه اصلی سایت ما و انتخاب بازی مورد نظر خود ( کلش اف کلنز یا کلش رویال) صفحه مربوطه برای شما باز میشود و با انتخاب بسته جم  و یا خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز مورد نیاز خود به صفحه پرداخت نهایی هدایت می شوید. در این صفحه در ابتدا نوع اتصال به بازی از شما سوال میشود که شامل 3 قسمت اندروید – ایفون – سوپرسل ای دی میباشد. در صورت امکان سوپرسل ای دی خود را فعال کرده و با آن خرید خود را انجام دهید.

چون هم دیگه نیازی به وارد کردن پسورد نخواهید داشت . و هم سرعت خرید شما بسیار بالاتر خواهد رفت.

پس از انتخاب نوع اتصال از شما در مورد ادرس ایمیل  یا اپل ای ( بسته به نوع انتخاب شما در مرحله اول) سوال پرسیده خواهد شد.

سپس اسم یا نام شما در بازی و در نهایت یک شماره تماس که در صورتی که به هر دلیلی امکان انجام خرید شما فراهم نشود بتوان با شما تماس گرفت، پرسیده خواهد شد.

پس از تکمیل این بخش و کلیک بر روی پرداخت وارد صفحه بانک خريد جم کلش اف کلنز براي آيفون خواهید شد. و با وارد کردن مشخصات کارت بانکی میتوانید اقدام به خرید نمایید.

کلیه این مراحل کمتر از 1 دقیقه زمان خواهد برد و فعال سازی بسته هم در بیش از 90% مواقع کمتر از یک ربع طول خواهد کشید.

 

 

 

 

 

خرید جم کلش
خرید جم
خرید جم کلش رویال
دیگر خدمات ما
تماس با ما

 

Tel:  0919.1243831

Email: info@1000gem.org

 

 

__________________________

تلگرام خرید جم